Wyścig z czasem 2003/I

Out of Time
Film

Przypuszczalnie wszystko, co wiedziałeś, w co wierzyłeś – staje się kłamstwem. Dla Matta Lee Whitlock’a ten koszmar staje się rzeczywistością. Matt jest szefem policji w małym miasteczku Banyan Key na Florydzie. To ciężko pracujący, świetnie wykonujący swoją pracę, szanowany przez współpracowników i miejscową ludność… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Denzel Washington
jako Matt Lee Whitlock
Eva Mendes
jako Alex Diaz Whitlock
Sanaa Lathan
jako Ann Merai Harrison
Dean Cain
jako Chris Harrison
Terry Loughlin
jako Agent Strark
Nora Dunn
jako Dr Donovan
Alex Carter
jako Dr Cabbot
James Murtaugh
jako Dr Frieland
Robert Baker
jako Tony Dalten
Parris Buckner
jako Dr Shider
Mike Pniewski
jako Agent White

Przypuszczalnie wszystko, co wiedziałeś, w co wierzyłeś – staje się kłamstwem. Dla Matta Lee Whitlock’a ten koszmar staje się rzeczywistością. Matt jest szefem policji w małym miasteczku Banyan Key na Florydzie. To ciężko pracujący, świetnie wykonujący swoją pracę, szanowany przez współpracowników i miejscową ludność obywatel. Pewnego dnia zostaje popełnione podwójne morderstwo. Matt rozpoczyna dochodzenie, a jego życie zaczyna się gmatwać, gdyż wszystkie dowody wskazują na to, że jest zamieszany w całą sprawę. Zdesperowany policjant prowadzi wyścig z czasem, aby rozwiązać sprawę morderstwa, zanim na trop jego powiązań ze zbrodnią wpadnie policja. Musi wyprzedzić policję, oczyścić swoje nazwisko i odkryć przerażającą prawdę. Anonimowy

Gatunek
Kryminał, Dramat, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2004-07-16 (kino), 2003-09-07 (świat)
Dystrybutor
SPI International Polska
Wytwórnia
Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
Original Film
Monarch Pictures
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
105 minut
Budżet
50 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 9
kim666 8

Ale napięcie. Wow! Mam wrażenie, że się bardziej denerwowałam niż sam bohater 😆 super akcja i obsada. Im dalej tym ostrzej. Polecam!

Khaosth 8

Brawa za intrygę oraz silne nagromadzenie scen typu "jeszcze pięć sekund i mnie przejrzą jeśli czegoś nie zrobię", a zwłaszcza scenę z billingiem.

ana481516 7

"Sometimes people do stupid things especially when they still in love"; początek średni ale z biegiem czasu film coraz ciekawszy. Polecam

Anonimowy

Plagiat? – Oglądając Wyścig z czasem nie mogłem oprzeć się wrażeniu że ja juz podobny film widziałem i po chwili do mnie doszło ze wiele rozwiązań czy nawet scen było takich samych w filmie Bez wyjścia (1987) z Costnerem, tyle ze Bez wyjścia to świetne kino, natomiast Wyścigowi bliżej do przeciętności, chociaż gdy już się rozkręcił to był niezła rozrywką co prawda z masa naiwnych i nie logicznych rozwiązań ale , przymknąłem na to oko :)

Moja ocena 6/10 w porywach 7 :)

Adam_Siennica Anonimowy 6

A ten film nie był jakoś bazowany na Bez Wyjścia? Czy źle pamiętam ? :)

wazka16 7

Dla Denzela,ślicznej i pasującej do niego Mendes oraz wiernego kumpla Billingsley'a warto oglądać.Gliniarz wplątany w morderstwo przez romans z kobietą.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
380 pkt.
2
kaskader
147 pkt.
3
Anonimowy
30 pkt.
4
Czejen71
28 pkt.
5
ratajj87
25 pkt.
6
Aseq
23 pkt.
7
nikon
6 pkt.
8
Hsi_Nao
5 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…