Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David O. Russell |
7,0
|
|
Paul F. Bernard
(asystent)
|
||
Dan Bradley
(reżyser drugiej ekipy)
|
6,0
|
|
John Downer
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Kent Genzlinger
(asystent)
|
||
Terry Ham
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Amy Hughes
(asystent)
|
||
Lisa C. Satriano
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Rebecca Stefan
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Julian Wall
(asystent)
|
||
Eric Yellin
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David O. Russell |
7,0
|
|
John Ridley
(historia)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Bruce Berman
producent wykonawczy
|
||
Gregory Goodman
producent wykonawczy
|
||
Paul Junger Witt
producent
|
||
Edward McDonnell
producent
|
||
Charles Roven
producent
|
||
Kelley Smith-Wait
producent wykonawczy
|
||
Alan Glazer
współproducent
|
||
John Ridley
współproducent
|
8,0
|
|
Kim Roth
współproducent
|
||
Douglas Segal
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
George Clooney
Mjr Archie Gates
|
7,3
|
|
Mark Wahlberg
Troy Barlow
|
7,8
|
|
Ice Cube
Sierż. szt. Chief Elgin
|
6,8
|
|
Spike Jonze
St. szer. Conrad Vig
|
9,0
|
|
Cliff Curtis
Amir Abdullah
|
6,9
|
|
Nora Dunn
Adriana Cruz
|
4,0
|
|
Jamie Kennedy
PV2 Walter Wogaman
|
||
Saïd Taghmaoui
Kpt. Said
|
6,9
|
|
Mykelti Williamson
Płk Horn
|
6,5
|
|
Holt McCallany
Kpt. Doug Van Meter
|
||
Judy Greer
Cathy Daitch
|
6,6
|
|
Christopher Lohr
Teebaux
|
||
Jon Sklaroff
Paco
|
||
Liz Stauber
Debbie Barlow, żona Troy'a
|
||
Marsha Horan
Żona Amir'a
|
||
Alia Shawkat
Córka Amir'a
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Newton Thomas Sigel | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Carter Burwell |
8,0
|
|
Richard Wolf | ||
Thomas Newman
(piosenka "The Beast Is Coming" z "Unstrung Heroes")
|
7,4
|
|
Bono
(piosenka "In God's Country")
|
6,9
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Kym Barrett | ||
Montaż | Ocena | |
Robert K. Lambert |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Adam Brandy
charakteryzator
|
||
Michelle Garbin
charakteryzator
|
||
Donald Mowat
charakteryzator osobisty: Mark Wahlberg
|
||
Ron Snyder
charakteryzator
|
||
Alicia M. Tripi
fryzjer (asystent)
|
||
Christine M. Guararra
fryzjer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert L. Stevenson
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Catherine Hardwicke
scenograf
|
6,3
|
|
Jann K. Engel
dyrektor artystyczny
|
||
Derek R. Hill
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Gene Serdena
dekorator wnętrz
|
||
Terry Atchison
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Frank Calvert
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Rick Chavez
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Raymond Consing
ilustrator
|
||
Chuck Herrmann
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ron Mendell
projektant wnętrz
|
||
David J. Negron Jr.
scenopis obrazkowy
|
||
Michael Papac
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Theodore Sharps
projektant wnętrz
|
||
Kristen Spinning
malarz
|
||
Robert Fechtman
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bunny Andrews
montaż muzyki
|
||
Brian Best
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Gary Blufer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael J. Broomberg
imitator dźwięku
|
||
Marc Deschaine
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Steve Mann
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Anthony Milch
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alyson Dee Moore
imitator dźwięku
|
||
Terry Rodman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Mike Shuman
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Adam Milo Smalley
montaż muzyki
|
||
Kimberly Ellen Lowe
montaż dialogów
|
||
Robert Troy
montaż dialogów
|
||
Donald L. Warner Jr.
montaż dialogów
|
||
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Daniel J. Leahy
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert J. Litt
mikser ponownego nagrania
|
||
Bob Beher
montaż imitacji
|
||
Lance Brown
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Marc Deschaine
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Michael Dressel
montaż imitacji
|
||
Dan Fontana
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bruce Fortune
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jonathan Klein
montaż postsynchronu
|
||
Nicholas Korda
montaż postsynchronu
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
Lance Laurienzo
montaż dźwięku (asystent)
|
||
John Leveque
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Alenka Pavlin
okablowanie
|
||
Lisa Pinero
mikser (druga ekipa)
|
||
Aaron D. Weisblatt
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Keenan Wyatt
mikrofoniarz
|
||
Richard E. Yawn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Patrick Cicero
dźwięk (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kate Jesse
mikrofoniarz (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marsha Sorce
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carolyn Tapp
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Webb
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jeff Bresin
efekty specjalne
|
||
Mike Brown
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Dan Edwards
efekty specjalne
|
||
Werner Hahnlein
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Chris Jones
efekty specjalne
|
||
G. Peter King
pirotechnik
|
||
David A. Poole
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Michael Roundy
efekty specjalne
|
||
Robert Simokovic
efekty specjalne
|
||
Gary Snyder
efekty specjalne
|
||
Ron Thompson
efekty specjalne
|
||
Mike Van Arkel
efekty specjalne
|
||
Tim Walkey
efekty specjalne
|
9,0
|
|
Richard Zarro
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Anne McCarthy
dobór obsady
|
||
Dan Bradley
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Patrick Mark
kaskader dublujący: Mark Wahlberg
|
||
Tommy Dorsett
montaż efektów wizualnych
|
||
Eddie Matthews
kaskader dublujący: Mark Walberg
|
||
David Sosalla
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jane Oshita
kaskader dublujący: Alia Shawkat
|
||
Rafael Macho
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chino Binamo
kaskader
|
||
Ben Hernandez Bray
kaskader
|
||
Jay Caputo
kaskader
|
||
Max Daniels
kaskader
|
||
Paul Eliopoulos
kaskader
|
||
Uzi Gal
kaskader
|
||
Richie Gaona
kaskader
|
||
Mickey Giacomazzi
kaskader
|
6,0
|
|
Glenn Goldstein
kaskader
|
||
Rosine 'Ace' Hatem
kaskader
|
6,0
|
|
Nick Hermz
kaskader
|
||
Sammy Maloof
kaskader
|
||
Brad Martin
kaskader
|
||
Bobby Ore
kaskader
|
||
J.J. Perry
kaskader
|
||
Gary Robert
kaskader
|
||
Misty Rosas
kaskader
|
||
Ofer Samra
kaskader
|
||
Chris Sayour
kaskader
|
||
Brandon Sebek
kaskader
|
||
Hashem Shaalan
kaskader
|
||
Hash Shallan
kaskader
|
||
Rudolf Weber
kaskader
|
||
Keith Woulard
kaskader
|
||
George A. Sack Jr.
kierowca kaskader
|
||
Pete Antico
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leo Arroyo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cheryl Bermeo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Dash
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Escobar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brad Martin
kaskader dublujący: George Clooney (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dennis O'Moore
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Spiro Razatos
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Scott
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Siegle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Torres
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
T.J. White
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry McConkey
operator steadicam
|
||
Larry McConkey
operator kamery
|
||
Kyle Cooper
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick Shuster
pilot helikoptera
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…