Wszystko, co kocham 2009

Film

Janek (Mateusz Kościukiewicz) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, który wraz z przyjaciółmi przeżywa wypełnioną muzyką beztroską młodość. Gdy zakochuje się w Basi (Olga Frycz) nie chce pogodzić się z faktem, że ich miłość stanie się zakazana. Ich uczucie zostanie wystawione na próbę.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Olga Frycz
jako Basia
Jakub Gierszał
jako Kazik
Andrzej Chyra
jako Ojciec Janka
Anna Radwan
jako Matka Janka
Katarzyna Herman
jako Sokołowska
Marek Kalita
jako Sokołowski
Mateusz Banasiuk
jako Staszek
Igor Obłoza
jako Diabeł
Zygmunt Malanowicz
jako Dziadek Janka
Elżbieta Karkoszka
jako Babcia Janka
Brygida Turowska
jako Matka Basi

Janek (Mateusz Kościukiewicz) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, który wraz z przyjaciółmi przeżywa wypełnioną muzyką beztroską młodość. Gdy zakochuje się w Basi (Olga Frycz) nie chce pogodzić się z faktem, że ich miłość stanie się zakazana. Ich uczucie zostanie wystawione na próbę. Lewis

Gatunek
Dramat, Obyczajowy
Słowa kluczowe
bunt, policja, solidarność, miłość zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2010-01-15 (kino), 2009-09-14 (świat), 2010-06-03 (dvd)
Dystrybutor
ITI Cinema
Kraj produkcji
Polska
Inne tytuły
All That I Love (tytuł międzynarodowy)
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
100 minut
Budżet
3 499 000 PLN
Wiadomości 7
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 12
Justyna007 6

[6/10] Może być – Muza, papierosy i Solidarność. Film głównie o młodzieży lat ’80

master602 4

4/10 – nic ciekawego nudny

lulu85 7

sentymentalne powroty…hmmm… – Powrót do tamtych czasów…jeden z filmów, które znów pozwalają przeżywać piękny i słodki młodzieńczy "ból istnienia"…:)

monikawawa 3

baardzo się zawiodłam – jak widziałam reklamówki to juz wiedziałam, ze nie chce tego ogladac. Niestety uległam namowom znajomych, ktorzy bardzo zachwalali ten film. Dobrze, ze nie bylam na tym w kinie bo szkoda byloby utraconej kasy.

Redox 7

+7/10 – Prawdziwa perełka współczesnego polskiego kina! Film o miłości, trudnościach wynikający z różnic pokoleniowych, o rodzącym się w sercach buncie. Całość dopełnia żywa, dzika muzyka zespołu WCK wraz z momentami spokojniejszymi z utworami Blooma. Właśnie takich filmów potrzebujemy. Filmów, w których wydarzenia historyczne są tylko tłem, a nie akcją obrazu.

Wspaniale dali sobie radę aktorzy młodego pokolenia. Trzeba oczywiście wspomnieć tutaj o świetnej grze Mateusza Kościukiewicza (w kilku scenach straszliwie podobny, a może wystylizowany (?) był do Jamesa Deana!) i jego filmowych przyjaciół, którzy wykonali także sami kilka utworów muzycznych z filmu. Fajnie też wypadła córka Frycza jako partnerka Janka (jednak u Wojewódzkiego – tragedia!!).

Trophy Redox 5

Powiem Ci, że mnie nie przekonał. Fabuła niby jest, ale byle jak zostały połączone ze sobą wszystkie wątki. Za to na plus są bohaterowie i ścieżka dźwiękowa.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Hsi_Nao
151 pkt.
3
agatkar16
24 pkt.
4
HOSAN
20 pkt.
5
Lewis
20 pkt.
6
jacks
19 pkt.
7
Redox
19 pkt.
8
Anonimowy
14 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…