Białe kołnierzyki 2009-2014

White Collar

Neal Caffrey (Matt Bomer) ucieka z pilnie strzeżonego więzienia. Władze wzywają jedynego człowieka, który może go schwytać - agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay). Burke, który wsadził Caffreya do więzienia trzy lata wcześniej, rusza tropem nieznajomej wizytorki - Kate. Okazuje się, że Neal ruszył w pogoń za piękną… zobacz więcej

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Sezony
Matt Bomer
jako Neal Caffrey
Tim DeKay
jako Peter Burke
Willie Garson
jako Mozzie
Sharif Atkins
jako Clinton Jones
Tiffani Thiessen
jako Elizabeth Burke
Bridget Regan
jako Rebecca Lowe / Rachel Turner
Marsha Thomason
jako Diana Barrigan
Diahann Carroll
jako June
Ross McCall
jako Matthew Keller
Mark Sheppard
jako Curtis Hagen
Gavin Lee
jako Alan Woodford
Toby Leonard Moore
jako Mężczyzna w kowbojkach

Neal Caffrey (Matt Bomer) ucieka z pilnie strzeżonego więzienia. Władze wzywają jedynego człowieka, który może go schwytać - agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay). Burke, który wsadził Caffreya do więzienia trzy lata wcześniej, rusza tropem nieznajomej wizytorki - Kate. Okazuje się, że Neal ruszył w pogoń za piękną kobietą. Burke znajduje go w jej mieszkaniu, a Caffrey poddaje się bez walki. W trakcie aresztowania zauważa szczegół na garniturze agenta, związany ze sprawą, którą ten prowadzi. Dzięki drobnej uwadze złodzieja (w zamian za odwiedziny), udaje mu się wprowadzić śledztwo na nowe tory. Caffrey proponuje układ - wyjdzie z więzenia i zostanie wcielony do jednostki Burke'a jako konsultant. Władze FBI przystają na umowę, zabezpieczając złodzieja nadajnikiem GPS. Neal znajduje sobie bogatą utrzymankę i z właściwym sobie urokiem pomaga rozwiązać sprawę złodzieja. W serialu przewijają się wątki obyczajowe - małżeństwo agenta Burke'a jest dość wyraźnie zarysowanym drugim planem. laizly

Gatunek
Dramat, Komedia, Kryminał
Słowa kluczowe
fbi, śledztwo, nowy jork, złodziej zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2009-10-23 (świat), 2011-05-24 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
White Collar: Biały kołnierzyk (Polska) (tytuł TV)
Czas trwania
odc.: 60 minut
Wiadomości 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
caryca84 8

8/10 – Polecam serial wszystkim fanom inteligentnych złodziei i wyszukanego humoru. Po pierwszych odcinkach rozkręca się i zostajemy wciągnięci w wir tajemniczej intrygi, która robi się coraz ciekawsza z każdym sezonem.

Redox caryca84

Jestem dopiero po pierwszym, pilotażowym odcinku, ale powiem – wciągnął mnie klimat serialu, podoba mi się energia ulatująca z niego. Postacie sympatyczne, szczególnie charyzmatyczny jest grany przez Matthew Bomera Neal.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
fredaser
170 pkt.
2
Beznickowy
154 pkt.
3
ruls7
144 pkt.
4
Spinnaker
70 pkt.
5
Bluejohn_26
54 pkt.
6
laizly
28 pkt.
7
Lamper
22 pkt.
8
jacks
18 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…