Wonderful Days 2003

Rok 2142, w wyniku katastrofy ekologicznej rodzaj ludzki niemalże przestał istnieć. Jednak ci, którzy spodziewali się takiego obrotu wydarzeń wybudowali Ecoban – miasto napędzane zanieczyszczeniami. W obliczu owej klęski, po raz kolejny ujawniła się prawdziwa natura człowieka, który wykorzystuje drugiego, by przeżyć i polepszyć… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Marc Worden
jako Shua
Cathy Cavadini
jako Jay

Fabuła

Rok 2142, w wyniku katastrofy ekologicznej rodzaj ludzki niemalże przestał istnieć. Jednak ci, którzy spodziewali się takiego obrotu wydarzeń wybudowali Ecoban – miasto napędzane zanieczyszczeniami. W obliczu owej klęski, po raz kolejny ujawniła się prawdziwa natura człowieka, który wykorzystuje drugiego, by przeżyć i polepszyć swój byt. majak01

Gatunek
Akcja, Fantasy, Sci-Fi, Animowany

Szczegóły

Premiera
2003-07-17 (świat)
Kraj produkcji
Korea Południowa
Inne tytuły
Sky Blue
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
86 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

JakubWyklety 2014-06-26 6

Widać i słychać, że to 'najdroższa animacja koreańska w dziejach świata'. Szkoda, że przy okazji nie opowiedzieli czegoś ciekawego.

MagEllan 2010-05-25 7

Wart obejrzenia dla fanow gatunku 7/10 – Jest to dobry i wart obejrzenia film.
Przepiękne połączenie nowoczesnej grafiki 3D i efektów z rysowanymi postaciami. Bardzo dopasowane dźwięki i muzyka. W warstwie fabularnej historia rozwija się i bardzo ładnie wprowadza widza w akcje.

Dlaczego "tylko" 7/10?
W filmie mamy dość sporo niedomówień które możemy traktować jako plus bądź minus tej produkcji dla mnie był to minus. Jest też parę innych pomniejszych rzeczy o których nie będę pisał żeby nie psuć przyjemności z oglądania tego obrazu.

Polecam fanom gatunku – to solidna pozycja.

Współtworzą