Wonderful Days 2003

Ziemia, rok 2142. W wyniku ciągłych wojen i skażenia środowiska ludzkość jest na skraju upadku. Wybrani schronili się w ostatnim mieście, Ecoban, które energię czerpie z zanieczyszczeń. Resztę niedobitków pozostawiono na pewną śmierć. Niektórzy z odrzuconych organizują jednak zbrojny ruch oporu. Nie poddadzą się, póki znów nie… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Marc Worden
jako Shua
Cathy Cavadini
jako Jay

Fabuła

Ziemia, rok 2142. W wyniku ciągłych wojen i skażenia środowiska ludzkość jest na skraju upadku. Wybrani schronili się w ostatnim mieście, Ecoban, które energię czerpie z zanieczyszczeń. Resztę niedobitków pozostawiono na pewną śmierć. Niektórzy z odrzuconych organizują jednak zbrojny ruch oporu. Nie poddadzą się, póki znów nie ujrzą błękitnego nieba... opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Fantasy, Sci-Fi, Animowany

Szczegóły

Premiera
2003-07-17 (świat)
Kraj produkcji
Korea Południowa
Inne tytuły
Sky Blue
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
86 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

JakubWyklety 2014-06-26 6

Widać i słychać, że to 'najdroższa animacja koreańska w dziejach świata'. Szkoda, że przy okazji nie opowiedzieli czegoś ciekawego.

MagEllan 2010-05-25 7

Wart obejrzenia dla fanow gatunku 7/10 – Jest to dobry i wart obejrzenia film.
Przepiękne połączenie nowoczesnej grafiki 3D i efektów z rysowanymi postaciami. Bardzo dopasowane dźwięki i muzyka. W warstwie fabularnej historia rozwija się i bardzo ładnie wprowadza widza w akcje.

Dlaczego "tylko" 7/10?
W filmie mamy dość sporo niedomówień które możemy traktować jako plus bądź minus tej produkcji dla mnie był to minus. Jest też parę innych pomniejszych rzeczy o których nie będę pisał żeby nie psuć przyjemności z oglądania tego obrazu.

Polecam fanom gatunku – to solidna pozycja.

Współtworzą