Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Irvin |
7,5
|
|
Ernie F. Orsatti
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Julian Wall
(asystent)
|
||
David Hallinan
(asystent)
|
7,0
|
|
Carla Bowen
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ken Solarz | ||
Producenci | Ocena | |
Evzen Kolar
producent
|
||
Ken Solarz
producent
|
||
Matthew Gayne
współproducent
|
||
Frank K. Isaac
współproducent
|
||
Barr B. Potter
producent wykonawczy
|
||
Matthew Gayne
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Harvey Keitel
Roy Egan
|
8,0
|
|
Stephen Dorff
Skip Kovich
|
7,1
|
|
Timothy Hutton
Lee Egan
|
||
Famke Janssen
Rachel Montana
|
7,2
|
|
Wade Dominguez
Jorge Montana
|
||
Michael Jai White
Odell Williams
|
||
Lucy Liu
Cathi Rose
|
7,3
|
|
Reno Wilson
Keshaun Brown
|
4,5
|
|
Dana Barron
Gena
|
||
Tamara Clatterbuck
Sunny
|
||
Brian Brophy
Backus
|
||
François Chau
Wujek Luke
|
||
Flex Alexander
A Roc
|
||
Brian Shen
Sprzedawca Pai-Gow
|
||
Ai Wan
Gwen
|
||
Cyrus Farmer
Steady
|
||
Eli Ruiz
Henry Montana
|
||
Vien Hong
Rudowłosy
|
||
Michael Trac
Chłopak
|
||
Evzen Kolar
Droutzkoy
|
||
Eddie Yansick
Ochroniarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Thomas Burstyn | ||
Lindy Alsobrooks
(główna pomoc techniczna)
|
||
Thornton Bayliss Jr.
(pomoc techniczna)
|
||
Paul Cuffee
(pomoc techniczna)
|
||
Toulouse Holliday
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stephen Endelman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Eduardo Castro | ||
Helen Monaghan
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Mark Conte |
6,0
|
|
Sean K. Lambert
(asystent)
|
||
Margaret Liu
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Teresa M. Austin
główny charakteryzator
|
||
Shana Fruman
fryzjer
|
||
Erwin H. Kupitz
charakteryzator
|
||
Jeaneen Muckerman
główny stylista
|
||
Janeen Schreyer
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Novotny
scenograf
|
||
Anthony R. Stabley
dyrektor artystyczny
|
||
Cindy Coburn
dekorator wnętrz
|
||
Marcos Alvarez
projektant wnętrz
|
||
Fred Lucky
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Neal J. Anderson
montaż imitacji
|
||
Laura Harris Atkinson
montaż imitacji
|
||
Laura Harris Atkinson
montaż dialogów
|
||
Walter Hoylman
mikser
|
||
Peter J. Lehman
montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Frank Toro
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Joe Lombardi
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Michael Gaspar
efekty specjalne
|
8,0
|
|
George Paine
technik
|
||
Parry Willard
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Cathy Henderson
dobór obsady
|
||
Dori Zuckerman
dobór obsady
|
||
Lee Stranahan
grafik komputerowy
|
||
Ernie F. Orsatti
koordynator kaskaderów
|
||
Rick Avery
kaskader
|
||
Diane Davis
kaskader
|
||
Will Leong
kaskader
|
||
Buck McDancer
kaskader
|
||
Noon Orsatti
kaskader
|
||
Harry Wowchuk
kaskader
|
||
Jeffrey R. Clark
operator kamery (asystent)
|
||
Jay Herron
operator kamery (asystent)
|
||
Victoria J. Lowe
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Christopher Moreman
operator kamery (asystent)
|
||
Christopher Tufty
operator kamery
|
||
Ethan Tyer
operator kamery (asystent)
|
||
Shaun Wheeler
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Tom Wholey
oświetlenie
|
||
June Delphina
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Joseph Chandler
dubler
|
||
Bonnie Timmermann
konsultant (również) (dobór obsady)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…