Polowanie na Golluma 2009

The Hunt for Gollum

Gollum dowiaduje się, że jego skarb - pierścień znajduje się w Shire. Gandalf z Aragornem odbywają rozmowę, po której ten drugi decyduje się wytropić stwora nim ten odzyska to, co kiedyś posiadał. Misji Obieżyświata nie ułatwiają watahy orków panoszące się po lasach, które szykują się do wojny pod wodzą Saurona.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 3 zdjęcia

Obsada Zobacz pełną obsadę

Arin Alldridge
jako Arithir
Rita Ramnani
jako Arwen
Christopher Dingli
jako Gollum

Fabuła

Gollum dowiaduje się, że jego skarb - pierścień znajduje się w Shire. Gandalf z Aragornem odbywają rozmowę, po której ten drugi decyduje się wytropić stwora nim ten odzyska to, co kiedyś posiadał. Misji Obieżyświata nie ułatwiają watahy orków panoszące się po lasach, które szykują się do wojny pod wodzą Saurona. fantasta

Gatunek
Fantasy, Przygodowy, Akcja, Krótkometrażowy
Słowa kluczowe
polowanie, władca pierścienia

Zobacz także

Szczegóły

Kraj produkcji
Wielka Brytania
Czas trwania
38 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Elizabeth_Linton 5

Jak na amatroską produkcję jest całkiem nieźle. Czuć klimat „Władcy pierścienia”. Szkoda, że Gollum siedzi prawie cały czas w worku.

Doom89 3

. – Ogólnie sam film nie przypadł mi do gustu, ale zapewne dla fanów Władcy Pierścieni obowiązkowa miejscówka. Ale innym odradzam.

Perfik 8

Aż głupio – Niby amatorska produkcja, a profesjonalniej zrealizowana niż 95% polskich "dzieł". Zadziwiające, że przy tak małym budżecie udało się zachować klimat filmów Jacksona. Chylę czoła i polecam.

Asmodeusz Perfik 6

Można sobie porównać klasę tej fanoskiej produkcji z naszą rodzimą superprodukcją "Wiedzmin", wnioski Golum bije na głowe pod niemal karzdym aspektem, z drugiej strony widać jak niewiele trzeba by zrobic dobre fantasy.

fantasta 8

Świetny – Fanowski film o niskim budżecie, wg mnie bardzo dobry. Całość można obejrzeć tu:

http://www.youtube.com/watch?v=9H09xnhlCQU&hl=pl

Współtworzą