Ichi zabójca 2001

Koroshiya 1
Film

Kakihara – sadomasochistyczny członek Yakuzy – po tajemniczym zaginięciu swojego szefa za wszelką cenę usiłuje go odnaleźć. Metody jego działania są wyjątkowo brutalne, a potencjalni sprawcy przesłuchiwani w drastyczny sposób. Mężczyzna trafia na trop Ichiego, uważanego za zabójcę idealnego, dokonującego makabrycznych… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Tadanobu Asano
jako Kakihara
Nao Ômori
jako Ichi
Shin'ya Tsukamoto
jako Jijii
Paulyn Sun
jako Karen
Susumu Terajima
jako Suzuki
Shun Sugata
jako Takayama
Toru Tezuka
jako Fujiwara
Yoshiki Arizono
jako Nakazawa
Kee
jako Ryu
Satoshi Niizuma
jako Inoue
Suzuki Matsuo
jako Jirô / Saburô
Jun Kunimura
jako Funaki

Kakihara – sadomasochistyczny członek Yakuzy – po tajemniczym zaginięciu swojego szefa za wszelką cenę usiłuje go odnaleźć. Metody jego działania są wyjątkowo brutalne, a potencjalni sprawcy przesłuchiwani w drastyczny sposób. Mężczyzna trafia na trop Ichiego, uważanego za zabójcę idealnego, dokonującego makabrycznych rzezi. Kakihara nie może się doczekać spotkania z nim. majak01

Gatunek
Dramat, Thriller, Komedia
Słowa kluczowe
yakuza
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2001-09-14 (świat)
Kraj produkcji
Japonia, Hongkong, Korea Południowa
Inne tytuły
Ichi the Killer (tytuł międzynarodowy)
Koroshiya ichi (Japonia) (alternatywna pisownia)
殺し屋 1 (Japonia) (tytuł oryginalny)
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
129 minut
Budżet
1 400 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Według reżysera filmu sperma, którą widzimy na początku, jest autentyczna. zobacz więcej

Komentarze do filmu 6
bizarre 4

Nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Nie przeszkadza mi jednak ani morze krwi, ani byłem też źle nastawiony do tego chorego kina Takashiego Miike, lubię brutalność w kinie, ale to co widzimy w "Ichi the killer" nie wywołuje żadnego efektu. Mimo, że cały czas coś się dzieje i Miike atakuje nas mocnymi obrazami, to cały film jest w tym nudny i monotonny. Zero jakiegokolwiek napięcia, naprawdę nie rozumiem tego negatywnego fenomenu.

Krzyk_Sowy 10

Świetne, brutalne kino.

majak01 9

Bardzo dobry. – Kolejny film spod skrzydeł genialnego reżysera Takashi Miike. Produkcja w pełni oddaje styl twórcy, porusza tematy bulwersujące i chore. Tym razem w wyjątkowo brutalny sposób pokazany został sadyzm i masochizm. Film serwuje nam dużą dawkę gore na wysokim poziomie. Pozycja obowiązkowa dla fanów reżysera Takashiego i gatunku gore. 9/10

mee_ae 4

Masochizm… czysty masochizm i sieczka :( – Mi ten film wogóle nie przypadł do gustu, może dla tego że nie jestem masochista i nie lubie patrzeć na okaleczanie ludzi, ciecie ich na kawałki lub też znecaniu sie nad nimi. Jeśli komuś się to podoba lub chciałby zrozumieć co pociąga ludzi w sadystycznym podejściu do życia, to powinien obejrzeć ten film. Jeśli jednak ktoś nie ma mocnych nerwów to niech sobie odpuści ten film, jest wiele innych bardziej wartych obejrzenia. Jak dla mnie włączenie czarnego humoru (o ile jest to czarny humor), nie poprawia oceny tej produkcji w moich oczach. 2.8 / 10.0 .

NeverGiveUp mee_ae

S/M jest bardzo popularne wśród homoseksualistów. Nie w takim stopniu jak cięcie ich na kawałki, chociaż wiem, że niektórzy lubią być okaleczani. Filmu tego jeszcze nie oglądałem, więc nie wiem co tam pociąga w tym tych ludzi, ale w związkach s/m zazwyczaj jest to podniecenie z tego że osoba dominująca, dominuje nad uległą, a osoba uległa, ulega dominującemu ;-) Czerpią z tego przyjemność.

Ja zaraz obejrze i powiem co o tym mysle :)

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Cenobite
67 pkt.
2
jacks
44 pkt.
3
petras
24 pkt.
4
majak01
22 pkt.
5
Sweet_Foxy
12 pkt.
6
Redox
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…