Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Flemming Quist Møller | ||
Anders Refn
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Teit Jørgensen | ||
Thomas Winding | ||
Anders Refn | ||
Flemming Quist Møller | ||
Producenci | Ocena | |
Per Årman
kierownik produkcji
|
||
Flemming Quist Møller
kierownik produkcji
|
||
Anders Sørensen
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jesper Klein
Książę Piwi
|
||
Kristian Hansen
Kristian, rybak
|
||
Olivia Hansen
Olivia, żona rybaka
|
||
Grethe Sønck
Sprzątaczka
|
||
Katrine Jensenius
Sprzątaczka
|
||
Helle Ryslinge
Hippiska
|
||
Niels Skousen
Detektyw sklepowy
|
||
Judy Gringer
Histeryczna dama
|
||
Britta Lillesøe
Histeryczna dama
|
||
Per Goldschmidt
Histeryczny mężczyzna
|
||
Berrit Kvorning
Ekspedientka
|
||
Nils Ufer
Kurt Stålvad
|
||
Peter Ronild
Frantz Bjumwolff, kupiec
|
||
Suzanne Brøgger
Pani Zaza Bjumwolff
|
||
Lizzie Corfixen
Sekretarka
|
||
Asger Quist Møller
Specjalista ds lotów kosmicznych i szef kuchni
|
||
Per Årman
Reporter
|
||
Morten Arnfred
Fotograf prasowy
|
||
Kim Larsen
Członek zespołu Speedway
|
||
Franz Beckerlee
Członek zespołu Speedway
|
||
Wili Jönsson
Członek zespołu Speedway
|
||
Søren Berlev
Członek zespołu Speedway
|
||
Bente Frances
Członkini zespołu Gasolin'
|
||
Merete Irgens
Członkini zespołu Gasolin'
|
||
Mette Benthien
Członkini zespołu Gasolin'
|
||
Jørgen Ekberg
Projektant oświetlenia
|
||
Jens Oliver Henriksen
Inspicjent
|
||
Elith Nulle Nykjær
Elo Tørveballe, złota rączka
|
||
Stig Møller
Kleinfeld, pomocnik Tørveballego
|
||
Hans Christian Ægidius
Conrad Cupman, aktor
|
||
Otto Brandenburg
Płatny zabójca
|
||
Arne Skovhus
Policjant
|
||
Niels Barfoed
Policjant
|
||
Hans Cordes
Szef wywiadu
|
||
Erik Bing
Sekretarz ministra
|
||
Leif Mønsted
Minister
|
||
L. de la Cour
Minister
|
||
Søren Steen
Policjant kryminalny
|
||
Jytte Abildstrøm
Kobieta pośród widowni
|
||
Bodil Kjer
Królowa Umulia
|
||
Christian Sievert
Dr Depri
|
||
Pernille Grumme
Kobiecy głos z tygodnika (głos)
|
||
Allan De Waal
Męski głos z tygodnika (głos)
|
||
Thomas Winding
Narrator
|
||
Knud Nielsen
Kierowca ciężarówki
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Teit Jørgensen | ||
Morten Arnfred
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Lars Togeby | ||
Kostiumy | Ocena | |
Mette Benthien | ||
Montaż | Ocena | |
Anders Refn | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Scenografia | Ocena | |
Dorthe La Cour
scenograf
|
||
Per Ingolf Mannstaedt
rekwizytor
|
||
Dorthe La Cour
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Søren Tom-Petersen
dźwięk
|
||
Gert Madsen
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mette Benthien
choreograf
|
||
Leif Barney Fick
mistrz oświetlenia
|
||
Jimmy Leavens
oświetlenie (asystent)
|
||
Søren Buus
animator
|
||
Jannik Hastrup
animator
|
||
Per Tønnes Nielsen
animator
|
||
Birger Jensen
animator
|
||
Anders Sørensen
animator
|
||
Jannik Hastrup
projektant postaci animacji
|
||
Flemming Quist Møller
projektant postaci animacji
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…