Paragraf 44 2011

Catch .44

Dla Tes (Malin Akerman) i jej dwóch młodych wspólniczek, Kary (Nikki Reed) i Tary (Deborah Ann Woll), sprawa wydaje się całkiem prosta. Wystarczy przechwycić dostawę narkotyków, na którą czeka ich szef Mel (Bruce Willis). Ale skomplikowana sekwencja niespodziewanych wydarzeń sprawia, że ich misterny plan bierze w łeb.… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Malin Akerman
jako Tes
Nikki Reed
jako Kara
Forest Whitaker
jako Ronny
Bruce Willis
jako Mel
Shea Whigham
jako Billy, kucharz
Jimmy Lee Jr.
jako Jesse
Brad Dourif
jako Szeryf Connors
Jill Stokesberry
jako Francine
P.J. Marshall
jako Elmore, zastępca szeryfa
Dan Silver
jako David, biznesmen
Michael Rosenbaum
jako Brandon

Dla Tes (Malin Akerman) i jej dwóch młodych wspólniczek, Kary (Nikki Reed) i Tary (Deborah Ann Woll), sprawa wydaje się całkiem prosta. Wystarczy przechwycić dostawę narkotyków, na którą czeka ich szef Mel (Bruce Willis). Ale skomplikowana sekwencja niespodziewanych wydarzeń sprawia, że ich misterny plan bierze w łeb. Nic nie jest takie, jakie się wydawało, nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Akcja wymyka się spod kontroli, a łatwy skok zamienia się w śmiertelnie niebezpieczną grę w kotka i myszkę. opis dystrybutora

Gatunek
Kryminał, Dramat, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2011-12-09 (świat), 2012-02-29 (dvd)
Wytwórnia
Annapurna Production
Emmett / Furla Films Production
Benaroya Pictures (współpraca produkcyjna) zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Killing Shot (Japonia)
Czas trwania
94 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 4
pajki_filmaniak 6

taki sobie film obejrzałem bo Bruce Willis i Forest Whitacker

bodek75 4

Nudny. Usypiający. – Zakładam , że chciano tu stworzyć klimat w stylu Tarantino , ale wyszło raczej blado. Coraz słabsze te filmy z udziałem Willis’a.

i_darek1x 4

Dostateczny ! – Dostateczny !Dostateczny !Dostateczny !

micamic 4

Wieje pustką – Żałosne, jak niektórzy twórcy filmowi desperacko próbują odtworzyć fenomen jakim był Pulp Fiction.
Aaron Harvery ma do tego niemal wszystko: doborową obsadę, talent do tworzenia ciekawych sytuacji, niezłe dialogi, potrafi to wszystko pokazać w ciekawy sposób. Ale brakuje tego czegoś, co sprawiało, że Pulp Fiction wciągało jak wir niemal od pierwszych minut. Catch.44 jest po prostu nudny. Oglądałem go z nadzieją, że tak dobrze zapowiadający się film musi coś w sobie mieć, coś co w każdej następnej minucie zacznie mnie przykuwać do fotela, ale nic takiego nie nastąpiło. Pustka. Kilka ciekawych scen, dobrze zagrana rola Whitakera, poprzestawiana chronologia, ale nic poza tym. Niczemu to nie służy.
Acha, i nie dajcie się zwieść tej wielkiej głowie Willisa na plakacie. Pokazał się przez kilka minut, wygłosił dwa monologi i to tyle.
Główną rolę zagrała Malin Akerman znana głównie z kiepskich filmów i z tego, że wygląda jak młodsza, szczuplejsza wersja Xeny, Wojowniczej Księżniczki.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
88 pkt.
2
ferhin2
62 pkt.
3
Perfik
43 pkt.
4
Santanico
20 pkt.
5
Beznickowy
8 pkt.
6
Quagmire
5 pkt.
7
micamic
3 pkt.
8
Hsi_Nao
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…