Klinika 2010/II

The Clinic
Film

Cameron (Andy Whitfield) wraz ze swoją narzeczoną Beth (Tabrett Bethell) jadą na święta do rodziców. Zatrzymują się w przydrożnym hotelu, są tam jedynymi gośćmi. Beth ciągle dręczy ten sam koszmar, w którym widzi swoje nienarodzone dziecko, rzymską cyfrę i krew. Cameron jedzie nocą po coś do jedzenia, zostawiając… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Tabrett Bethell
jako Beth
Freya Stafford
jako Veronica
Andy Whitfield
jako Cameron
Clare Bowen
jako Ivy
Marshall Napier
jako Marvin Underwood, policjant
Elizabeth Alexander
jako Pani Shepard
Sophie Lowe
jako Allison
Boris Brkic
jako Hank
Marcel Bracks
jako Duncan
Adrienne Pickering
jako Jane Doe
Slava Orel
jako Rosjanin
Inga Romanostova
jako Rosjanka

Cameron (Andy Whitfield) wraz ze swoją narzeczoną Beth (Tabrett Bethell) jadą na święta do rodziców. Zatrzymują się w przydrożnym hotelu, są tam jedynymi gośćmi. Beth ciągle dręczy ten sam koszmar, w którym widzi swoje nienarodzone dziecko, rzymską cyfrę i krew. Cameron jedzie nocą po coś do jedzenia, zostawiając narzeczoną samą w hotelu. Gdy wraca zastaje pokój pusty. ferhin2

Gatunek
Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
Australia
Czas trwania
94 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
Rrouge 5

przeciętny, początkowo jest naprawdę ciekawie, gorzej kiedy zaczynają się mordy wtedy cały klimat zanika, a zakończenie beznadziejne.

irwitsnajper

Nowy pomysł i ciekawy thriller…6/10 – Ciekawy thriller i z ciekawym-(a raczej bym powiedział,że jeszcze takiego nie było)-pomysłem!Akcja dzieje się w Australii, na jakiejś prerii,gdzie w starej pozostawionej fabryce,tzn.do tej fabryki porywane są kobiety w ciąży i w oddzielnych pomieszczeniach rodzą dzieci,Które w czasie ich stanu nieprzytomności-są im odbierane…Co dzieje się dalej z dziećmi,co mają zaszywane do brzucha i dlaczego kolor gra w tym filmie ważną rolę-zapraszam do obejrzenia !!!

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
ferhin2
48 pkt.
2
tadek453
28 pkt.
3
Czechu
11 pkt.
4
jacks
8 pkt.
5
Camizi
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…