Akcja filmu Avatar: Istota wody toczy się dekadę po wydarzeniach z pierwszego filmu Avatar i opowiada o rodzinie Sully (Jake'u, Neytiri i ich dzieciach), problemach, które podążają za nimi, metodach jakimi się bronią, walkach, jakie toczą, by przeżyć i o tragediach, jakie muszą znieść.
Zwiastun #1 PL (napisy) Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 9
simian_raticus

Wybrańcy już głosują i zapewne ten film widzieli! – Do przyszłości się przenieśli, lub tam teleportowali, albo sami nakręcili ten film chyba już? Możliwe, że im się przyśnił! Drugi filmweb się robi!

ana481516 7

Wizualnie ładnie, scenariuszowo i fabularnie nie tak źle jak słyszałam, że jest, ale też nie najlepiej. Szału jednak nie było. Ot ładna część nie poruszająca kwestii, których nie znamy.

Khaosth 7

O ile po jedynce wszyscy chcieli kręcić blockbustery w 3D, tak mam wielką nadzieję że po tej części nikt nie będzie próbował kręcić w HFR. Zamiast wrażenia zanurzenia się w świecie filmu, pozostałem z wrażeniem oglądania wizualnej prezentacji z telewizora w sklepie RTV. (co jest zauważalne tym bardziej, że liczba klatek potrafi się różnić w obrębie jednej sceny).

Fabularnie trochę za dużo analogii względem pierwszej części. Nawet bohaterowie którzy odeszli w jedynce wracają w niezbyt odmienionej formie. Mimo wszystko widowisko nadal jest piękne i potrafi dostarczyć emocji.

dawidek98 8

Piękny, zjawiskowy i widowiskowy. Trzyma poziom pierwszej odsłony. Film "lekki" w fabule z idealistycznym przesłaniem, które i tak większość ludzi ma gdzieś, bo woli się nawzajem mordować. Ile by takich filmów nie powstało, ile wierszy o pokoju i miłości nie napisano, ilu piosenek by nie zaśpiewano i obrazów nie namalowano, to człowiek i tak pozostanie bestią.

pajki_filmaniak 10

Ależ długo było nam czekać na tą część ale warto było polecam iść do kina w 3d James Cameron Brawo!!!

Więcej informacji

Proszę czekać…