Czarny koń 2011

Dark Horse
Film

Abe jest trzydziestoletnim mężczyzną, który nadal mieszka razem z rodzicami i ma specyficzne hobby - zbiera zabawki. Jego dotychczasowe nudne życie zmienia się, gdy po sąsiedzku wraca do rodziców po nieudanej karierze literackiej Miranda, która jest rówieśniczką Abe'a i tak jak on ma podobny stosunek do życia...

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Justin Bartha
jako Richard
Jordan Gelber
jako Abe
Aasif Mandvi
jako Mahmoud
Mary Joy
jako Lori
Di Quon
jako Kelnerka

Abe jest trzydziestoletnim mężczyzną, który nadal mieszka razem z rodzicami i ma specyficzne hobby - zbiera zabawki. Jego dotychczasowe nudne życie zmienia się, gdy po sąsiedzku wraca do rodziców po nieudanej karierze literackiej Miranda, która jest rówieśniczką Abe'a i tak jak on ma podobny stosunek do życia... Spinnaker

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
relacja ojciec-syn, kłótnia, relacja mężczyzna-kobieta, kwiat zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2011-09-05 (świat)
Wytwórnia
Double Hope Films
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
84 minut
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
bizarre 4

W tym filmie brakuje wszystkiego – emocji, dobrej historii, a przede wszystkim bohaterów z krwi i kości. Tutaj każdy jest maksymalnie przerysowany, nierzeczywisty i antypatyczny (co mogłoby być ok, gdyby nie przerysowanie). Najgorszy z tych słabo wykreowanych postaci jest niestety główny bohater. Relacje i historia są tak samo przerysowane jak bohaterowie, a przez to nie da się tego dobrze odebrać. Szkoda na ten film udziału Christophera Walkena i Mii Farrow.
Samej historii też brakuje jakiegoś chociaż małego punktu zaczepienia, ale to i tak mogłoby się udać, gdyby nie to co napisałem powyżej.
Na plus oceniam typową dla reżysera gorycz, dość lekki czarny humor i również lekki absurd, a to wszystko w kolorowej scenerii i cukierkowym soundtracku. To udaje się Solondzowi zawsze, nawet w tak słabym filmie.

4+/10

con_desiros 3

Kiepski ! – Spaślak i jego marne życie ! Ogólnie nic ciekawego …

Kniaz4815 4

Interpretację należy chyba ściśle wiązać z samym tytułem. Wydaje mi się ona dosyć dziwna więc nie będę się nią dzielić ponieważ mogę się strasznie mylić.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Redox
57 pkt.
2
Spinnaker
40 pkt.
3
A_Biel
28 pkt.
4
jacks
20 pkt.
5
Czejen71
6 pkt.
6
Czechu
4 pkt.
7
Beznickowy
4 pkt.
8
agatkar16
4 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Proszę czekać…