Podmuch miłości 2010

Chi ming yu chun giu

W 2007 roku władze Hongkongu podjęły prawo zakazujące palenia papierosów we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach. Palacze w firmach są zmuszeni wybiegać na przerwach na papierosa na ulicę, w brudne zaułki. Stopniowo palacze z sąsiednich budynków poznają się ze sobą. Jimmy (Shawn Yue) i Cherie (Miriam Yeung Chin Wah)… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Shawn Yue
jako Jimmy
Yat Ning Chan
jako Isabel
Tat-Ming Cheung
jako Joseph
Matt Chow
jako Inspektor sanitarny
Queenie Chu
jako Yan
Charmaine Fong
jako Patty
Vincent Kok
jako Tak
Jo Kuk
jako KK
June Lam
jako Brenda
Ying Kwan Lok
jako Policjant na parkingu

W 2007 roku władze Hongkongu podjęły prawo zakazujące palenia papierosów we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach. Palacze w firmach są zmuszeni wybiegać na przerwach na papierosa na ulicę, w brudne zaułki. Stopniowo palacze z sąsiednich budynków poznają się ze sobą. Jimmy (Shawn Yue) i Cherie (Miriam Yeung Chin Wah) pokochali się w jednej z takich wąskich uliczek. Pracowali w różnych spółkach, lecz w wyniku wspólnego upodobania do palenia między nimi powstał emocjonalny związek. Stopniowo zakochali się w sobie, lecz żadne z nich nie ważyło się zrobić pierwszego kroku. Pewnego dnia w 2009 roku rząd podjął decyzję zwiększenia akcyzy na wyroby tytoniowe. Wówczas Jimmy zaproponował Cherie, by razem jeździli do odległych sklepów w innym okręgu, by kupować taniej papierosy. W wyniku tych przejażdżek zrozumieli dopiero, że ten wieczór, kiedy wzrosły ceny na papierosy, stał się ich szczęśliwym dniem... tompawel

Gatunek
Komedia, Dramat, Romans
Słowa kluczowe
miłość, biuro, palenie papierosa, piękna kobieta zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2011-10-07 (kino), 2010-03-25 (świat)
Wytwórnia
Making Film
Media Asia Films
Kraj produkcji
Hongkong
Inne tytuły
Love in a Puff (tytuł międzynarodowy)
Czas trwania
104 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
trevize 4

Cudowna i inspirująca opowieść o jarającej tony szlugów parze lujów, która w pędzącym bez przystanku świecie przypadkowo znajduje siebie, a powinna raka puc.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
tompawel
68 pkt.
2
Anonimowy
12 pkt.
3
fantasta
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…