Shameless - Niepokorni 7.5

Poznaj Franka Gallaghera, ojca rodziny, który kocha szóstkę swoich dzieci niemal tak mocno, jak alkohol, papierosy, zasiłek socjalny i alkohol. Dlatego dbanie o dom pozostawia najstarszej córce, która ma utrzymać rodzinę razem i dopilnować, żeby wszyscy (z wyjątkiem Franka) dokładali się do prądu i do jedzenia w lodówce.

Odcinki

Pilot 1x1 7.2

Fiona (Emmy Rossum) w nieszczęśliwej sytuacji poznaje przystojnego i zamożnie wyglądającego Steve'a (Justin Chatwin), który ubiega się o jej względy. Korepetycje, jakich udziela Lip (Jeremy Allen White) koleżance, nabierają nieoczekiwanego wyglądu. Tego samego dnia dowiaduje się o upodobaniach seksualnych swojego brata Iana (Cameron Monaghan). A ojciec rodzeństwa Gallagherów, Frank (William H. Macy), nigdy nie trzeźwieje.

Frank the Plank 1x2 7.2

Pijany Frank (William H. Macy) został uderzony przez ojca Karen. Gdy wraca do domu "przekazuje" swoje obrażenia Ianowi (Cameron Monaghan). W domu rozpętuje się kłótnia. Nazajutrz Frank nie wraca do domu, chociaż jest to ostatni piątek miesiąca - dzień odbioru renty.

Aunt Ginger 1x3 7.3

Fiona (Emmy Rossum) zaczyna się spotykać z Tonym (Tyler Jacob Moore) - policjantem zakochanym w niej od dzieciństwa. Jednakże Steve (Justin Chatwin) wciąż stara się, aby mu przebaczyła. Ian (Cameron Monaghan) stał się celem braci pewnej dziewczyny, którą odtrącił, gdy się do niego zalecała. Rodzina szuka ciotki Ginger, która jest właścicielką domu.

Casey Casden 1x4 7.4

Samotna Debbie (Emma Kenney) po odejściu fałszywej ciotki Ginger kradnie małego chłopca z jego przyjęcia urodzinowego. Rodzina Gallagherów zaczyna planować, jak zwrócić porwane dziecko jego rodzinie, nie wzbudzając podejrzeń policji, która uznała tę sprawę za priorytetową.

Fiona Interrupted 2x12

Monica (Chloe Webb) postanawia zostać na 60-dniowej obserwacji na oddziale psychiatrycznym. Sprzeciwia się temu Frank (William H. Macy), która postanawia ją wyciągnąć za wszelką cenę. Karen (Laura Wiggins) nadal nie chce dziecka. Każe swojej matce oddać chłopca do adopcji.

El Gran Cañon 3x1

Showtime 13-01-14 (USA)