Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kasi Lemmons | ||
Penny Charter
(asystent)
|
||
J. Miles Dale
(reżyser drugiej ekipy) (Waszyngton)
|
||
Tyler Delben
(asystent)
|
||
Walter Gasparovic
(asystent)
|
||
Rodney 'Bear' Jackson
(asystent) (Nowy Jork)
|
6,0
|
|
Alison C. Rosa
(asystent) (Waszyngton)
|
||
Charles Zalben
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Timothy Blockburger
(asystent: druga ekipa (niewymieniony w czołówce) / asystent (niewymieniony w czołówce))
|
||
Anna Kemp
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Lovell
(asystent) (Waszyngton) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Rick Famuyiwa | ||
Michael Genet
(również) (historia)
|
||
Bosede Williams
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Don Cheadle
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
J. Miles Dale
producent wykonawczy
|
||
Joe Fries
producent
|
||
Mark Gordon
producent
|
||
William Horberg
producent wykonawczy
|
||
Sidney Kimmel
producent
|
||
Josh McLaughlin
producent
|
||
Joseph Rappa
producent wykonawczy
|
||
Bruce Toll
producent wykonawczy
|
||
Jill Rachel Morris
kierownik produkcji
|
||
Dennis Chapman
kierownik produkcji
|
||
Paulette D. Clark
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Katherine Dorrer
nadzorca produkcji (Waszyngton)
|
||
Jane Nerlinger Evans
kierownik produkcji
|
||
Carol Flaisher
nadzorca produkcji (Waszyngton)
|
||
Elizabeth Fox
nadzorca postprodukcji
|
||
Richard Baker
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Vikas Bandhu
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jennifer Chovancek
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Rob Craine
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Morgan Davidoff
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joshua Deighton
nadzorca produkcji
|
||
Tova Harrison
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Edwin Hawkeswood
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richie Kawamoto
koordynator produkcji
|
||
Jeannette Linton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Adrian Washington
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alison Waxman
koordynator produkcji
|
||
Gaytra Arnold
kierownik produkcji (asystent) (Waszyngton) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Douglas M. Jones
kierownik produkcji (asystent) (Waszyngton) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Lafferty
kierownik produkcji (asystent) (Waszyngton) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan Matlock
kierownik produkcji (asystent) (Waszyngton) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Don Cheadle
Ralph "Petey" Greene
|
7,2
|
|
Chiwetel Ejiofor
Dewey Hughes
|
7,2
|
|
Taraji P. Henson
Vernell
|
6,6
|
|
Mike Epps
Milo Hughes
|
6,9
|
|
Peter MacNeill
Cecil Smithers, strażnik
|
||
Adam Gaudreau
Eskortujący strażnik
|
||
Cedric the Entertainer
Bob "Nighthawk" Terry
|
||
Martin Sheen
E.G. Sonderling
|
7,3
|
|
J. Miles Dale
Reżyser programu
|
||
Sean MacMahon
Ronnie Simmons
|
||
Richard Chevolleau
Poochie Braxton
|
||
Martin Randez
Hadley
|
||
Todd Schroeder
Kapitan strażników
|
||
Vondie Curtis-Hall
Jim "Sunny" Kelsey
|
||
Jeff Kassel
Teddy, WOL P.A.
|
||
Alison Sealy-Smith
Freda
|
||
Johnie Chase
Stały klient baru
|
||
Eugene Clark
Stały klient baru
|
6,0
|
|
Benz Antoine
Stały klient baru
|
||
Warren Alan Young
Barman
|
||
Elle Downs
Peaches
|
||
Ngozi Paul
Susan
|
||
Malik McCall
Uczestnik zamieszek
|
||
Bruce McFee
Strażnik więzienny sprawdzający przepustki
|
||
Taraji P. Henson
Vernell Watson
|
6,6
|
|
Matt Birman
Biznesmen
|
||
Herbert Rawlins
James Brown
|
||
Vicky Lambert
Piosenkarka
|
||
Mantee Murphy
Piosenkarz
|
||
Josh McLaughlin
Prezenter wiadomość TV
|
||
Richard Fitzpatrick
Charles Sumner
|
||
Damir Andrei
Fred De Cordova
|
||
Jim Annan
Gospodarz wieczornego show
|
||
Donald James Malmberg
Johnny Carson
|
||
David Lawrence Brown
Strażnik w więzieniu
|
||
Robert J. Tavenor
Inżynier
|
||
Nadège August
Rozmówca telefoniczny (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tennille Byrd
Protestująca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brittany L. Carmichael
Sąsiadka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Carson
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lyndon B. Johnson
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Luther King
On sam (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bette Midler
Ona sama (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
6,9
|
|
Towanda Underdue
Wolontariuszka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stéphane Fontaine
(kierownik zdjęć)
|
||
Dave Insley
(kierownik zdjęć) (Waszyngton)
|
||
Brian Heller
(kierownik zdjęć) (Waszyngton)
|
7,0
|
|
Jeff Daniel Adams
(pomoc techniczna)
|
||
Carlo Campana
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Dufour
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Ron Forward
(pomoc techniczna)
|
||
John Glasser
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Carl Hamilton
(pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
Kenny Harris
(pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
William T. Iversen
(pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
John D. Kennedy
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
John Thomas Kennedy
(główna pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
John Kimmer
(pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
Brian T. Leach
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Waszyngton)
|
||
Jason Lenoury
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kenneth Morton
(pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
Tom Nichols
(główna pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
Michael O'Connor
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Pamplin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Matthew Pill
(pomoc techniczna)
|
||
Mike Yoder
(pomoc techniczna) (Waszyngton)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Terence Blanchard |
7,0
|
|
Simon James
(koordynator muzyczny)
|
||
Robin Burgess
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Gersha Phillips | ||
Keia Bounds | ||
Suzette Daigle
(nadzorca kostiumów)
|
||
Catharine Fletcher Incaprera
(nadzorca garderoby) (Waszyngton)
|
||
Renee Fontana
(nadzorca kostiumów)
|
||
Wayne Godfrey
(nadzorca kostiumów)
|
||
Whitney Kyles
(nadzorca garderoby) (Nowy Jork)
|
||
Karen Lee
(nadzorca kostiumów)
|
||
Susan MacLeod
(nadzorca kostiumów)
|
||
Trelawnie Mead
(nadzorca kostiumów)
|
||
Kimberly Memory Stanley | ||
Montaż | Ocena | |
Terilyn A. Shropshire | ||
Nicholas Hasson | ||
Kenneth Marsten
(asystent)
|
||
Joi McMillon
(praktykant)
|
||
Angela Rentzelos
(asystent)
|
||
Felicia D. Moore
(praktykant) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Passon
(laborant-opisywacz) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Terence Blanchard
dyrygent
|
7,0
|
|
Terence Blanchard
aranżer
|
7,0
|
|
Howard Drossin
aranżer
|
6,0
|
|
Charakteryzacja | Ocena | |
Mary Aaron
charakteryzator (Nowy Jork)
|
||
Lydia Bensimmon
fryzjer (Waszyngton)
|
||
Mary Cooke
fryzjer (Nowy Jork)
|
||
Etheline Joseph
główny stylista
|
||
Sandra Wheatle
główny charakteryzator
|
||
Sherri Bramlett
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mario Cacioppo
charakteryzator (asystent)
|
||
Renee Chan
fryzjer (asystent)
|
||
Rhosael Ciandre
fryzjer (asystent)
|
||
Donna Gliddon
perukarz
|
||
Allison Mondesir
główny stylista
|
||
Victoria Wood
perukarz
|
||
Geralyn Wraith
charakteryzator (asystent)
|
||
Debi Young
charakteryzator (Waszyngton)
|
||
Ngozi Olandu Young
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janice Tunnell
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Warren Alan Young
scenograf
|
||
Patrick Banister
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Patricia Cuccia
dekorator wnętrz
|
||
Carolyn 'Cal' Loucks
dekorator wnętrz
|
||
Mark Bentley
rekwizytor
|
||
Lloyd Brown
dekorator wnętrz
|
||
Carlos Caneca
główny rekwizytor
|
||
Carl Catanese
dekorator wnętrz (Waszyngton)
|
||
Jean-Pierre Charbonneau
koordynator konstrukcji
|
||
Greg Chown
scenopis obrazkowy
|
||
Avril Dishaw
dekorator wnętrz
|
||
Donavon Drummond
rekwizytor
|
||
Paul Greenberg
projektant graficzny
|
||
Jennifer Heimpel
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jacqui Hemingway
główny malarz
|
||
Norman Kelner
malarz
|
||
Elena Kenney
dekorator wnętrz
|
||
Kristina Kilpe
rekwizytor (asystent) (Waszyngton)
|
||
Jonathan Kovacs
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Kevin Ladson
główny rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Sabri Lariani
główny stolarz
|
||
Scott Lyons
projektant graficzny
|
||
Linda McClelland
dekorator wnętrz
|
||
Brenda McClennin
rekwizytor
|
||
Kevin McCullagh
główny stolarz (asystent)
|
||
Jeffrey A. Melvin
główny rekwizytor
|
||
Melissa Morgan
główny malarz
|
||
Derek Noel
główny malarz
|
||
Henry Piersig
główny rekwizytor
|
||
Vic Rigler
główny rekwizytor
|
||
Mila Rolicz
główny malarz (asystent)
|
||
Stephen G. Shifflette
główny konstruktor dekoracji (Waszyngton)
|
||
Douglas Slater
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Bob Spore
główny rekwizytor (Waszyngton)
|
||
Zachary Vero
główny stolarz (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Pembrooke Andrews
montaż dźwięku
|
||
Jeremy Balko
mikser imitacji
|
||
Jeremy Balko
mikser
|
||
Marc Fishman
mikser ponownego nagrania
|
||
Alan Freedman
mikser postsynchronu
|
||
Glen Gauthier
mikser
|
||
Jim Gilchrist
mikser (Waszyngton)
|
||
Dan Guachione
mikrofoniarz
|
||
Ivan Hawks
okablowanie (Waszyngton)
|
||
Robert Jackson
nadzorca postsynchronu
|
||
Tony Lamberti
mikser ponownego nagrania
|
7,0
|
|
Lawrence Loewinger
operator dźwięku (Nowy Jork)
|
||
Paul Longstaffe
montaż dźwięku
|
||
Matthew McKenzie
operator postsynchronu
|
||
Lorenzo Millan
mikrofoniarz (Waszyngton)
|
||
Jay Nierenberg
projektant dźwięku
|
||
Jay Nierenberg
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Todd Niesen
montaż dźwięku
|
||
Jason Oliver
operator postsynchronu
|
||
Rick Polanco
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Troy Porter
mikser postsynchronu
|
||
Stuart Provine
projektant dźwięku
|
||
Adam Ridge
mikrofoniarz
|
||
Aaron J. Rudelson
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Moshe Saadon
okablowanie
|
||
Steve Switzer
mikrofoniarz
|
||
Vicki Vandegrift
imitator dźwięku
|
||
Todd Bozung
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Barry Cole
nadzorca muzyki
|
||
Carl Sealove
montaż muzyki
|
||
Del Spiva
montaż muzyki
|
||
Frank Wolf
mikser muzyki
|
||
Greg Hayes
mikser muzyki (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bryan Jerden
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
John LaForet
koordynator efektów specjalnych
|
||
David Reaume
technik
|
||
Skyler Wilson
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Robin D. Cook
dobór obsady
|
||
Victoria Thomas
nadzorca doboru obsady (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luisa Cabbidu
dodatkowy dobór obsady
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Zameret Kleiman
dodatkowy dobór obsady
|
||
Hollie Lee
dobór obsady (asystent)
|
||
Millie Tom
dodatkowy dobór obsady
|
||
J. Chan Claggett
menedżer obiektów zdjęciowych (Waszyngton)
|
||
Christopher Dunn
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Christopher Geair
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Waszyngton)
|
||
Chris Martin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
David McIlroy
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Brad Bunn
kaskader
|
||
Tom Farr
kaskader
|
||
Errol Gee
kaskader
|
||
Howard Green
kaskader
|
||
Curtis Hibbert
kaskader
|
||
Rogue Johnston
kaskader
|
||
Brent Jones
kaskader
|
||
Jamie Jones
koordynator kaskaderów
|
||
Kelly Jones
kaskader
|
||
Cotton Mather
kaskader
|
||
Anthony McRae
kaskader
|
||
Moses Nyarko
kaskader
|
||
Dayo Odesanya
kaskader
|
||
Mac Jeffrey Ong
kaskader
|
||
Daryl Patchett
kaskader
|
||
Edward A. Queffelec
kaskader
|
||
Kevin Rushton
kaskader
|
||
Paul Rutledge
kaskader
|
||
Steve 'Shack' Shackleton
kaskader
|
||
Peter Yan
kaskader
|
||
Kevin Alanthwaite
oświetlenie
|
||
Mark Beauchamp
operator kamery (asystent)
|
||
Andy Bell
elektryk
|
||
John Billeci
oświetlenie (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Murdoch Campbell
operator kamery (Waszyngton)
|
||
John Clifford
fotosista (Waszyngton)
|
||
Gilles Corbeil
operator kamery
|
||
Gilles Corbeil
operator steadicam
|
||
Sean Dawes
oświetlenie (asystent)
|
||
Tony Eldridge
oświetlenie
|
||
Steve Ferrier
oświetlenie
|
||
Michael Gibson
fotosista
|
||
William J. Gray
prowadzący ostrość (Waszyngton)
|
||
R.L. Hannah
oświetlenie
|
||
Tim Hennessy
operator kamery (asystent) (Waszyngton)
|
||
Eric Holmes
oświetlenie
|
||
Alec Jarnagin
operator kamery (Nowy Jork)
|
||
Gus Limberis
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Clay Liversidge
oświetlenie (Nowy Jork)
|
||
William Louthe
elektryk
|
||
Andris Matiss
operator kamery
|
||
Andris Matiss
operator steadicam
|
||
Tim Metivier
prowadzący ostrość (Nowy Jork)
|
||
Joseph Micomonaco
prowadzący ostrość
|
||
John O'Boyle
oświetlenie (asystent)
|
||
Douglas Pellegrino
operator kamery
|
||
Brent Robinson
prowadzący ostrość
|
||
Blackford 'Boots' Shelton
prowadzący ostrość (Waszyngton)
|
||
Stuart Stein
operator kamery (asystent) (Waszyngton)
|
||
Davidson Tate
oświetlenie
|
||
Blain Thrush
operator kamery (asystent)
|
||
Kevin Alakas
księgowy (asystent)
|
||
Gerry Alfonso
księgowy
|
||
Paul Becker
choreograf
|
||
Stephan Burle
projekt czołówki
|
||
Clinton Cameron
dubler
|
||
Elio Campbell
dubler
|
||
Dennis Davidson
konsultant (międzynarodowa reklama)
|
||
Ginny Galloway
księgowy (Waszyngton)
|
||
Pamela B. Green
projekt czołówki
|
||
Dewey Hughes
konsultant
|
||
Vicky Lambert
choreograf
|
||
Althea Morgan-Taylor
dubler
|
||
Rick Parker
treser zwierząt
|
||
Elaine Thurston
księgowy produkcji
|
||
Jarik Van Sluijs
projekt czołówki
|
||
Tanja Boening
zecer
|
||
Anand Dorairaj
zecer
|
||
John-John Traoré
zecer
|
||
Rubina Cokar
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rob Del Ciancio
zecer
|
||
Aaron Weintraub
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Fiona Campbell Westgate
producent efektów wizualnych
|
||
John J. Miralles
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dennis Berardi
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zachary J. Gans
producent efektów wizualnych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Jones
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colin Walcott
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Birman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melissa Braun
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robyn Owen Silvestri
dodatkowy dobór obsady (USA) (niewymieniony w czołówce)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…