Niedokończone życie 2005

An Unfinished Life

Uciekając przed agresywnym chłopakiem Jean Gilkyson (Jennifer Lopez) przeprowadza się wraz ze swoją córką Griff (Becca Gardner) na ranczo jej teścia Einara Gilkysona (Robert Redford) w Wyoming, nie uprzedzając wcześniej dziecka o tych planach. Wspólne życie początkowo układa się dobrze, aż do chwili, gdy Einar oskarża Jean o… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 3 zdjęcia

Obsada Zobacz pełną obsadę

Robert Redford
jako Einar Gilkyson
Jennifer Lopez
jako Jean Gilkyson
Morgan Freeman
jako Mitch Bradley
Josh Lucas
jako Szeryf Crane Curtis
Damian Lewis
jako Gary Watson
Camryn Manheim
jako Nina
Becca Gardner
jako Griff Gilkyson
Lynda Boyd
jako Kitty
R. Nelson Brown
jako Kent, właściciel rancza
Sean J. Dory
jako Pijany Kowboy
Rob Hayter
jako Zastępca szeryfa Bob
P. Lynn Johnson
jako Szef schroniska

Fabuła

Uciekając przed agresywnym chłopakiem Jean Gilkyson (Jennifer Lopez) przeprowadza się wraz ze swoją córką Griff (Becca Gardner) na ranczo jej teścia Einara Gilkysona (Robert Redford) w Wyoming, nie uprzedzając wcześniej dziecka o tych planach. Wspólne życie początkowo układa się dobrze, aż do chwili, gdy Einar oskarża Jean o spowodowanie śmierci jego syna w wypadku samochodowym. Einar zajmuje się swoim przyjacielem Mitch'em Bradley'em (Morgan Freeman), który został ciężko ranny podczas spotkania z niedźwiedziem. Stopniowo Einarowi udaje się pogodzić ze stratą syna i przebaczyć Jean, zaakceptować jako rodzinę ją i jej córkę, a swoją wnuczkę. Yasha

Gatunek
Dramat
Słowa kluczowe
miłość, przyjaźń, bar, relacja matka-córka zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2006-02-17 (kino), 2005-09-09 (świat), 2006-10-13 (dvd)
Dystrybutor
Vision
Kraj produkcji
USA, Niemcy
Inne tytuły
Ein ungezähmtes Leben (Niemcy)
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
108 minut
Budżet
30 000 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Avatar square 200x200

pablo75 2010-05-31 8

8/10 – Bardzo dobry film opowiadający o relacjach teścia z synową i wnuczką. Piękne krajobrazy,świetna gra aktorska-to sprawia,że film ogląda się bardzo dobrze od początku do końca. Polecam!!!

matt2 2006-12-03 7

Bardzo dobre kino. – Film łatwy w odbiorze. Mimo wielkich trudności życiowych i ogromnego brzemienia jakie na sumieniu nosiła, główna bohaterka – przez czas trwania filmu, wszystko zaczyna się układać. Film napełnia oglądającego nową nadzieją i radością z faktu że są dobrzy ludzie wokół nas na których możemy polegać. Jak dla mnie 7/10. Polecam!

platyna11 matt2 2009-07-18 8

Dopiero teraz natrafiłem na ten film i nie żałuję – sam fakt że trafiłem na film gdzie nie przeszkadza mi gra aktorska Jennifer Lopez to już dużo a gdy do tego się dołożyć jeszcze bardzo przyjemne i wyraziste role Redforda i Freemana mamy skompletowany naprawdę bardzo przyjemny dramat obyczajowy.
Polecam jako odskocznia od superprodukcji kosztujących setki milionów dolarów. Film także o tym, iż życie składa się czasem z kilku błahych fragmentów które później często "ustawiają" nas niestety aż do śmierci.

Współtworzą