Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marc Forster |
6,3
|
|
Martin Harrison
(asystent)
|
7,0
|
|
Finn McGrath
(asystent)
|
||
Rosie Newall
(asystent)
|
||
Phil Stoole
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Streeter
(dodatkowy) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Magee |
7,0
|
|
Allan Knee
(sztuka "The Man Who Was Peter Pan")
|
||
Producenci | Ocena | |
Richard N. Gladstein
producent
|
||
Nellie Bellflower
producent
|
||
Tracey Becker
współproducent
|
||
Michael Dreyer
współproducent
|
||
Gary Binkow
producent wykonawczy
|
||
Neal Israel
producent wykonawczy
|
||
Michelle Sy
producent wykonawczy
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
James Grant
kierownik produkcji
|
||
C. Cory M. McCrum-Abdo
nadzorca postprodukcji
|
||
Tim Porter
kierownik produkcji
|
||
Francesca Castellano
koordynator produkcji
|
||
Polly Leach
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Johnny Depp
Sir James Matthew Barrie
|
8,1
|
|
Kate Winslet
Sylvia Llewelyn Davies
|
7,9
|
|
Julie Christie
Pani Emma du Maurier
|
7,0
|
|
Radha Mitchell
Mary Ansell Barrie
|
7,0
|
|
Dustin Hoffman
Charles Frohman
|
8,2
|
|
Freddie Highmore
Peter Llewelyn Davies
|
6,8
|
|
Joe Prospero
Jack Llewelyn Davies
|
||
Nick Roud
George Llewelyn Davies
|
||
Luke Spill
Michael Llewelyn Davies
|
||
Ian Hart
Sir Arthur Conan Doyle
|
||
Kelly Macdonald
"Piotruś Pan"
|
6,9
|
|
Mackenzie Crook
Pan Jaspers, bileter
|
7,2
|
|
Eileen Essell
Pani Snow
|
||
Jimmy Gardner
Pan Snow
|
||
Oliver Fox
Gilbert Cannan
|
||
Angus Barnett
"Nana" / Pan Reilly
|
||
Toby Jones
"Smee"
|
||
Kate Maberly
"Wendy"
|
6,0
|
|
Matt Green
"John"
|
||
Catrin Rhys
"Michael Darling"
|
||
Tim Potter
"Hook" / Lord Carlton
|
||
Jane Booker
"Pani Darling"
|
||
Paul Whitehouse
Kierownik planu
|
6,0
|
|
Catherine Cusack
Sarah
|
||
Kali Peacock
Emma
|
||
Robert Oates
Wiejski doktor
|
||
Nicholas Pritchard
Doktor w szpitalu
|
||
Jonathan Cullen
Dr Brighton
|
||
Raymond Waring
Pracownik planu
|
||
Laura Duguid
Stała bywalczyni teatru
|
||
Sevan Stephan
Stały bywalec teatru
|
||
Rosie Ede
Stała bywalczyni teatru
|
||
Richard Braine
Stały bywalec teatru
|
||
Tobias Menzies
Stały bywalec teatru
|
||
Serena Lorien
Stała bywalczyni teatru
|
||
Murray McArthur
Pomocnik inspicjenta
|
||
Charlotte Birmingham
Sierota
|
||
Cora Harrison
Sierota
|
||
Jack Birmingham
Sierota
|
||
Sacha Janes
Sierota
|
||
Chelsea Carpenter
Sierota
|
||
Keely Janes
Sierota
|
||
Luciano Cusack
Sierota
|
||
Stella King
Sierota
|
||
Serafina Cusack
Sierota
|
||
Jake Roche
Sierota
|
||
Claudia Davidson
Sierota
|
||
Molly Whitehouse
Sierota
|
||
Noah Harrison
Sierota
|
||
Sophie Whitehouse
Sierota
|
||
Eden Harrison
Sierota
|
||
Tony Way
Mężczyzna poruszający sceną
|
||
Kiri Bloom
Panna Snow (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gabriel Currington
Dyrygent (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Decio
Bileter w teatrze Charlesa Frohmana (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ray Donn
Gość w teatrze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Forster
Pracownik garderoby (niewymieniony w czołówce)
|
6,3
|
|
Paul Hornsby
Roześmiany mężczyzna na meczu krykieta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzy Kewer
Mary McCormack (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackson Payne
Krykiecista (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Tomlin
Zaginiony chłopak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Roberto Schaefer
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Luke Myslowski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jan A. P. Kaczmarek | ||
Kostiumy | Ocena | |
Alexandra Byrne |
9,0
|
|
Vicky Clark
(garderoba) (asystent)
|
||
Lee Croucher
(garderoba) (asystent)
|
||
Jenny Hawkins
(garderoba) (asystent)
|
||
Sharon Long
(asystent)
|
||
Nicholas Roche-Gordon
(garderoba) (asystent)
|
||
Jeremy Turner
(asystent)
|
||
Marion Weise
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Matt Chesse |
8,0
|
|
Meagan James
(asystent)
|
||
Nicholas Sousa
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Wheeler
(montażysta negatywu) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Nick Ingman
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Nathalie Tissier
charakteryzator osobisty
|
||
Lesa Warrener
fryzjer
|
||
Lesa Warrener
charakteryzator
|
||
Denise Kum
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sian Richards
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Alexander
charakteryzator
|
||
Kevin Alexander
fryzjer
|
||
Nuria Mbomio
charakteryzator
|
||
Nuria Mbomio
fryzjer
|
||
Nathalie Tissier
fryzjer osobisty
|
||
Michelle Webb
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gemma Jackson
scenograf
|
||
Trisha Edwards
dekorator wnętrz
|
||
Robert J. Dugdale
malarz
|
||
Trevor Dyer
stolarz
|
||
Stephen Ede
stolarz
|
||
John New
stolarz
|
||
Tom Pleydell-Pearce
główny rekwizytor
|
||
Peter Russell
dyrektor artystyczny
|
||
Stephen Challenor
stolarz
|
||
Derek Cowie
malarz
|
||
Roland Coyne
stolarz
|
||
Richard Davies
stolarz
|
||
Ray Barrett
główny architekt
|
||
Rosie Hardwick
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kevin Harris
główny architekt (asystent)
|
||
Phil Harvey
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Douglas Regan
malarz
|
||
Matthew Start
malarz
|
||
John Symons
stolarz
|
||
Danny Thomas
stolarz
|
||
John Thorpe
stolarz
|
||
Paul Waterman
stolarz
|
||
Howard Weaver
malarz
|
||
Stephen Whitworth
stolarz
|
||
Colin Wright
stolarz
|
||
Giles Asbury
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aja Lockhart
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Smeaton
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Scott Parker
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Wood
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Burgess
imitator dźwięku
|
||
Matthew Collinge
projektant dźwięku
|
||
Matthew Collinge
efekty dźwiękowe
|
||
Andie Derrick
imitator dźwięku
|
||
James Harris
dźwięk (asystent)
|
||
Paul Aronoff
mikser postsynchronu
|
||
Brian Basham
operator postsynchronu
|
||
Ron Bedrosian
mikser postsynchronu
|
||
John Casali
mikrofoniarz
|
||
Ed Colyer
mikser imitacji
|
||
Lora Hirschberg
mikser ponownego nagrania
|
||
James Mather
montaż imitacji
|
||
Brandon Proctor
mikser ponownego nagrania
|
||
Danny Sheehan
montaż postsynchronu
|
||
Danny Sheehan
montaż dialogów
|
||
Keenan Wyatt
technik dźwięku
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Dunn Gielmuda
projektant dźwięku (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Farr
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nigel Heath
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Marchain
nadzorca postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Khama Matiti
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Purcell
operator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Roden
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Kennedy
montaż muzyki
|
||
Curt Sobel
montaż muzyki
|
||
Malcolm Fife
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Stuart Brisdon
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Peter Haran
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Garcelon
efekty specjalne (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jody Taylor
technik (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kate Dowd
dobór obsady
|
||
Vicky Wildman
dobór obsady (asystent)
|
||
Jam Abelanet
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Paul Riddle
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laurent Gillet
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucy Allen
kaskader
|
||
Jim Dowdall
kaskader
|
||
Dave Fisher
kaskader
|
||
Sarah Franzl
kaskader
|
||
Paul Heasman
kaskader
|
||
Tony Lucken
kaskader
|
||
Dinny Powell
kaskader
|
||
Lee Sheward
koordynator kaskaderów
|
||
Alan Stewart
kaskader
|
||
Johnny Alves
dyrektor techniczny
|
||
Christelle Balcon
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mark Benard
producent efektów wizualnych
|
||
Christophe Chaverou
producent efektów wizualnych
|
||
Nicolas Chevallier
dyrektor techniczny
|
||
Hal Couzens
producent efektów wizualnych
|
||
Kevin Tod Haug
projektant efektów wizualnych
|
||
Martin Hill
dyrektor techniczny
|
||
Roula Lainas
producent efektów wizualnych
|
||
Laurent Makowski
dyrektor techniczny
|
||
Leslie Lerman
producent efektów wizualnych
|
||
Tony Power
koordynator efektów wizualnych
|
||
David Sewell
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pete Cavaciuti
operator steadicam
|
||
Pete Cavaciuti
operator kamery
|
||
Eugene Grobler
elektryk
|
||
John Higgins
oświetlenie
|
||
John Jordan
prowadzący ostrość
|
||
Brian Mcgivern
elektryk
|
||
Mark Milsome
prowadzący ostrość
|
||
David Sinfield
elektryk
|
||
John Turner
elektryk
|
||
Adam Lee
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roz Naylor
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Butterell
choreograf
|
||
James Chasey
dubler
|
||
Jan Denham
dubler
|
||
Jim Hajicosta
księgowy produkcji
|
||
Adrian Lobb
dubler
|
||
Dan Palmer
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Jason Potter
księgowy produkcji (asystent)
|
||
George Sayer
dubler
|
||
Sally Jo Sousa
treser zwierząt
|
||
Julie Tottman
treser zwierząt
|
||
Aiden Treays
choreograf (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…