Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Eric Valette | ||
Todd Turner
(asystent)
|
||
Michele 'Shelley' Ziegler
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Andrew Klavan | ||
Minako Daira
(scenariusz oryginalny)
|
||
Alicia Accardo
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Shinya Agawa
producent wykonawczy
|
||
Timothy M. Bourne
producent wykonawczy
|
||
Shinya Egawa
producent wykonawczy
|
||
Josef Lautenschlager
producent wykonawczy
|
||
Andreas Thiesmeyer
producent wykonawczy
|
||
Gregor Wilson
nadzorca produkcji
|
||
Broderick Johnson
producent
|
||
Andrew A. Kosove
producent
|
||
Scott Kroopf
producent
|
||
Jennie Lew Tugend
producent
|
||
Lauren Weissman
producent
|
||
Allison Haskovec
współproducent
|
||
Manfred D. Heid
współproducent
|
||
Gerd Koechlin
współproducent
|
||
Elizabeth Kushman
współproducent
|
||
Steven P. Wegner
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Edward Burns
Jack Andrews
|
||
Shannyn Sossamon
Beth Raymond
|
7,3
|
|
Azura Skye
Leann Cole
|
||
Ana Claudia Talancón
Taylor Anthony
|
||
Ray Wise
Ted Summers
|
||
Rhoda Griffis
Marie
|
6,5
|
|
Margaret Cho
Detektyw
|
||
Jessica Brown
Jeanne Andrews
|
||
Meagan Good
Shelley Baum
|
6,8
|
|
Karen Beyer
Pani Ford
|
||
Mitch English
Prezenter / Spiker
|
||
Cal Johnson
Strażak z wiadrem
|
||
Brian Beegle
Gracz
|
||
Steve Warren
Dr Hartman
|
||
Jason Horgan
Dr Ken Brown
|
||
Neill Calabro
Oficer policji
|
||
Roy McCrerey
Dr Painter
|
||
Dave Spector
Fałszywy producent
|
||
John Jason Bailey
Facet z pomocy technicznej
|
||
Alexandra Taylor
Ładna dziewczyna z telefonem
|
||
Greg Corbett
John
|
||
Nathan Wright
Student
|
||
Faye Yvette McQueen
Lekarka
|
||
David Dysinger
Student
|
||
Shawn Reynolds
Pracownik kostnicy
|
||
Matthew Browning
Mężczyzna w autobusie
|
||
Raegan Lamb
Laurel Layton
|
||
Joe Woodyard
Postrzelona ofiara
|
||
Blake Hester
Student
|
||
Johnny Lewis
Brian
|
6,0
|
|
Kate Kneeland
Maddie
|
||
Wilbur Fitzgerald
Porucznik
|
||
Tara Ansley
Studentka
|
||
Greyson Chadwick
Chichoczący Coed
|
||
Alana Locke
Młoda Beth
|
||
Kevin Navayne
Ochroniarz w klubie
|
||
Ariel Winter
Ellie
|
6,0
|
|
Randy McDowell
Sprzedawca
|
||
Luanne Byrd
Pasażerka autobusu
|
||
Melanie McCullough
Studentka
|
||
Grace Baine
Profesor
|
||
Kaira Whitehead
Jewel
|
5,0
|
|
Jason Beghe
Ray Purvis
|
8,0
|
|
Donna Biscoe
Koroner
|
6,0
|
|
Laura Harring
Mama Beth (niewymieniony w czołówce)
|
6,9
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Glen MacPherson |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Sandra Hernandez | ||
Shilla Benning
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Steve Mirkovich |
8,0
|
|
Joe Binford Jr.
(asystent)
|
||
Rick Grayson
(asystent)
|
7,0
|
|
Steven Korechoff
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Mike Elizalde
projektant efektów specjalnych makijażu
|
||
Sarah Mays
nadzorca charakteryzacji
|
||
Susan Ransom
główny charakteryzator
|
||
Char Coats-Crump
charakteryzator
|
||
Thomas Floutz
główny charakteryzator
|
||
T.A. Henderson
fryzjer
|
||
Carlene Kearns
charakteryzator osobisty: Meagan Good (Los Angeles)
|
||
Taylor Knight
nadzorca stylizacji
|
||
Tim Larsen
charakteryzator
|
||
Thomas Real
nadzorca stylizacji (Los Angeles)
|
||
Randy Stodghill
fryzjer osobisty: Meagan Good (Los Angeles)
|
||
Linda Thompson
główny stylista
|
||
Mario Torres Jr.
główny charakteryzator
|
||
Jay Wejebe
nadzorca charakteryzacji (Los Angeles)
|
||
Andrea C. Brotherton
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
André Freitas
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Patrick Fuhrman
rekwizytor
|
||
Shawn M. Gray
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Johnny Land
malarz
|
||
Allan Norico
ilustrator
|
||
Laurence Bennett
scenograf
|
||
Christina Ann Wilson
dyrektor artystyczny
|
||
Frank Galline
dekorator wnętrz
|
||
Dwight Benjamin-Creel
główny rekwizytor
|
||
Chris Bush
rekwizytor
|
||
Carrie Cantwell
projektant graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jacob Riehle
montaż dźwięku
|
||
Kyle Rochlin
mikser imitacji
|
||
Tim Tuchrello
montaż dźwięku
|
||
Kami Asgar
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kevin Crehan
montaż muzyki
|
||
John Marquis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sean McCormack
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Whit Norris
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Phil Proctor
technik
|
||
James L. Roberts
technik
|
7,0
|
|
Jeff Zook
technik
|
||
David Fletcher
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Thomas Kittle
koordynator efektów specjalnych
|
||
James Cheshire
efekty specjalne (asystent)
|
||
Brendan McHale
technik
|
||
David Nash
efekty specjalne (asystent)
|
||
Heath Hood
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Greg Hansen
efekty wizualne
|
||
Bob White
efekty wizualne
|
||
Davis Bates
kaskader
|
||
Liisa Cohen
kaskader dublujący
|
||
J.K. DeLapp
dubler
|
||
Shay Griffin
dobór obsady
|
||
Nancy Nayor
dobór obsady
|
||
Kelly Wagner
dobór obsady
|
||
Randy Goux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Patricia Gannon
efekty wizualne
|
||
Dan Cornwall
oświetlenie
|
||
Reid Andrews
elektryk
|
||
Dessie Coale
elektryk
|
||
Rick Crank
elektryk
|
||
Guy D'Alema
fotosista
|
Pozostałe
Proszę czekać…