Nieodebrane połączenie 2 2005

Chakushin Ari 2

Kontynuacja wielkiego kinowego przeboju jakim był "One Missed Call". Pewnego razu Kyoko odwiedza swojego chłopaka w pracy. Po chwili odbiera telefon, z którego wydobywa się dźwięk, przypominający tragiczne wydarzenia z przeszłości. Kyoko ma teraz trzy dni na rozwikłanie zagadki w przecziwnym razie zginie.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Obsada Zobacz pełną obsadę

Mimura
jako Kyoko Okudera
Hisashi Yoshizawa
jako Naoto Sakuri
Renji Ishibashi
jako Motomiya
Asaka Seto
jako Takako Nozoe

Fabuła

Kontynuacja wielkiego kinowego przeboju jakim był "One Missed Call". Pewnego razu Kyoko odwiedza swojego chłopaka w pracy. Po chwili odbiera telefon, z którego wydobywa się dźwięk, przypominający tragiczne wydarzenia z przeszłości. Kyoko ma teraz trzy dni na rozwikłanie zagadki w przecziwnym razie zginie. Alpinus

Gatunek
Horror, Thriller

Szczegóły

Premiera
2005-02-05 (świat)
Kraj produkcji
Japonia
Inne tytuły
One Missed Call 2
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
105 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 2

bodek75 2012-12-09 6

Poziom zbliżony do części pierwszej czyli niczym nie zaskakuje. – Zasadnicza różnica między 1 a 2 : pył węglowy zamiast cukierka/landrynka.
Ah i jeszcze to heroiczno-romantyczne zachowanie Naoto … takie typowo horrorowe ::)

majak01 2007-08-19 7

Kiepsko – Nie wiem po co robili drugą część tego filmu- totalna powtórka z rozrywki, niemalże identyczny schemat. Produkcja ta po raz kolejny się dłuży,w większości też nudzi. Autorzy chcieli chyba wprowadzić wątek obyczajowy, a wyszło im na odwrót- horror stał się jedynie elementem utworu. Jednak uważam, że jest lepsza od poprzednika; bardzo przypadła mi do gustu postać Li-Li (jej charakteryzacja i zachowanie- takie niewinne). Moja ocena to 7/10, głównie ze względu na wcześniej wspomnianą postać.

Współtworzą