Na Wspólnej 2003-

Przeszło dwadzieścia lat temu w pewnym sierocińcu splotły się losy siedmiorga dzieci. Wiktor, Michał, Andrzej, Basia, Leszek, Weronika i Gabriela przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam. Ich aniołem - opiekunem była Maria Zięba, która pracowała w tym czasie w domu dziecka i… zobacz więcej

Reżyseria
,
Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 2465 odcinki

Zdjęcia Zobacz wszystkie 25 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Karolina Adamczyk
jako Swietłana Lewczenko
Grażyna Wolszczak
jako Barbara Brzozowska
Tomasz Schimscheiner
jako Andrzej Brzozowski
Matylda Damięcka
jako Karolina Brzozowska
Michał Tomala
jako Daniel Brzozowski
Adam Fidusiewicz
jako Maks Brzozowski
Anna Korcz
jako Izabela Brzozowska
Robert Kudelski
jako Michał Brzozowski
Waldemar Obłoza
jako Roman Hoffer
Joanna Jabłczyńska
jako Marta Hoffer
Kazimierz Mazur
jako Kamil Hoffer
Ewa Gawryluk
jako Ewa Nowak

Fabuła

Przeszło dwadzieścia lat temu w pewnym sierocińcu splotły się losy siedmiorga dzieci. Wiktor, Michał, Andrzej, Basia, Leszek, Weronika i Gabriela przyrzekli sobie, że przez resztę życia będą się wspierać i nikt z nich nigdy nie zostanie sam. Ich aniołem - opiekunem była Maria Zięba, która pracowała w tym czasie w domu dziecka i pokochała te dzieci jak swoje. Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w więź silniejszą niż więzy krwi. Punktem zwrotnym w życiu wszystkich okazała się tragiczna śmierć Wiktora. Niejasne okoliczności wypadku tylko pogłębiły szok związany z jego przedwczesnym odejściem. Wiktor Brzozowski był szanowanym biznesmenem, szefem prężnie działającej firmy budowlanej, człowiekiem kojarzonym z pieniędzmi i sukcesem. Dla swoich przyjaciół był jednak kimś o wiele ważniejszym. Już w sierocińcu przyzwyczaili się przypisywać mu rolę nieformalnego przywódcy i opiekuna. O tym, że Wiktor dobrze wywiązał się z tego zadania świadczyć może choćby jego ostatnia inwestycja - Dom przy ulicy Wspólnej. Dzięki niemu ludzie, których kochał najbardziej na świecie znaleźli swoje miejsce na ziemi. To właśnie tu, co dnia, przeżywają wraz z rodzinami i przyjaciółmi radości i smutki swojego życia... opis dystrybutora

Gatunek
Familijny, Dramat
Słowa kluczowe
policja, gwałt, pogrzeb, zdrada zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2003-01-27 (kino)
Wytwórnia
TVN
Fremantle Media
Kraj produkcji
Polska
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 25 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 2 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 14

YanYool99 2015-02-08 3

I czym te kurestwo różni się od temu podobnych? Każda ekipa scenarzystów tworzy tylko własny szit, kto spamięta te wszystkie postacie i wątki?

modelka 2012-10-06 7

No cóż – Kiedyś to ogladałam i nawet zaczęłam się w niego wkręcać, jednak myslałam że będzie to coś ciekawszego i brnąc coraz dalej nie potrafiłam tego oglądać. Po długiej przerwie znów wróciłam do oglądania tego serialu ale tylko na krótki moment bo okazało się że wszystko się pozmieniało i pogmatwało. Jeszcze bardziej go znielubiłam, choć część aktorów akurat bardzo cenię, którzy tam grają.

szczotmaster 2010-10-04 3

… – Kiedyś to oglądałem .. aż w końcu mi się zaczęło robić nie dobrze na widok tego serialu 3/10

BBi 2010-09-05 7

7/10 – Ogólnie jest to dobry dobry serial. Interesujące wątki, ciekawe zwroty akcji i co najważniejsze gra aktorów jest niezła ( w porównaniu do takiego Klanu, gdzie jest tragedia).
Polecam

werra 2008-12-30 10

10/10 – zawsze to oglądam ! ;D super serial

Współtworzą