Oto prawdziwa historia dwóch braci krwi, Abahachi i Rangera, którzy walcząc o pokój, wolność i sprawiedliwość na Dzikim Zachodzie galopują w kółko bez celu, wtykają wszędzie nos i podążają godzinami za bezsensownymi tropami. Problemy zaczynają się, gdy Abahachi bierze pożyczkę od Indian Szoszonów na otwarcie saloonu dla swych współplemieńców. Okazuje się, że agent obrotu nieruchomościami wcale nie jest agentem, tylko krętaczem i wyjątkowo wrednym gościem o nazwisku Santa Maria. Saloon posiada jedynie fasadę, a Santa Maria ulatnia się z forsą. Na domiar złego Abahachi i Ranger zostają oskarżeni o zamordowanie syna wodza Szoszonów Śmiałego Zająca. Nie mają wyboru – muszą znaleźć skarb, który dziad Abahachiego Szparki Ptak zapisał mu w spadku wiele lat temu, spłacić Szoszonów i udowodnić swą niewinność. Nie tak łatwo odnaleźć skarb. Zwłaszcza, że Abahachi podzielił wiodącą do niego mapę na cztery ćwiartki i teraz za nic nie może sobie przypomnieć, komu oddał pozostałe trzy części.
Komentarze do filmu 8
Krzyk_Sowy 10

Kocham tą komedię i lubie do niej wracać.

karolcia22c 10

fajny – Bardzo fajna komedia dużo śmiesznych scen jest z czego się pośmiać polecam

Lucas_B 9

Fajny! – Bardzo mi sie podobał. Dobra komedia, jest się z czego pośmiać, nie tak jak przy niektórych. Polecam. Obejrzyjcie…

marek22 Lucas_B 9

widziałem 3 razy, fajny film

Odi Lucas_B 6

Dla mnie sredniak ale sa fajne i smieszne momenty, przede wszystkim teksty;) 6/10

Krix Lucas_B

To prawda. Dubbing genialny, choć szkoda że polotu starczyło głównie na pierwszą połowę filmu. Ogólnie jednak film dużo powyżej przeciętnej wart obejrzenia.

Barbarka88Rz Lucas_B 9

film nie jest zły, warto go obejrzeć… śmieszne momenty, przezazbawne zachownia niektórych postaci,
chociaz czasem mi się dłużył… to i tak ogólnie jestem na tak:)

Camizi Lucas_B 7

Ten film to jeden z dwóch znanych mi wyjątków potwierdzających regułę, że dubbingowane filmy to zło (drugim jest "RRRrrrr!!!"). Oglądałem kilka razy, zawsze mając niezły ubaw. 8/10.

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…