Wędrówki z dinozaurami 3D 2013

Walking with Dinosaurs 3D

Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D. Film, który sprawia wrażenie, jakby nakręcono 70 milionów lat temu, pełen zapierających dech scen akcji, porywających przygód i niezwykłych krajobrazów, które na zawsze zniknęły z powierzchni Ziemi.

Reżyseria
,
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 4 zwiastuny

Zdjęcia Zobacz wszystkie 21 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

John Leguizamo
jako Alex
Justin Long
jako Patchi
Tiya Sircar
jako Juniper
Skyler Stone
jako Scowler
Charlie Rowe
jako Ricky
Angourie Rice
jako Jade
Mateusz Narloch
jako Ricky
Karolina Mogielnicka
jako Dziecięcy lektor
Bartosz Opania
jako Aleks

Fabuła

Kinowa wersja słynnego serialu BBC o prehistorycznych gadach, zrealizowana w cyfrowym 3D. Film, który sprawia wrażenie, jakby nakręcono 70 milionów lat temu, pełen zapierających dech scen akcji, porywających przygód i niezwykłych krajobrazów, które na zawsze zniknęły z powierzchni Ziemi. opis dystrybutora

Gatunek
Animowany, Przygodowy, Familijny
Słowa kluczowe
dinozaur

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2014-01-03 (kino), 2013-12-18 (świat), 2014-05-07 (dvd)
Dystrybutor
Imperial - CinePix
Wytwórnia
Animal Logic
BBC Earth
BBC Worldwide zobacz więcej
Kraj produkcji
USA, Wielka Brytania, Indie
Wiek
od 4 lat
Czas trwania
87 minut
Budżet
80 000 000 USD

Wiadomości zobacz wszystkie 3 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 1 powiązany

Komentarze 5

Khaosth 2014-12-25 6

żerowanie na marce – z dokumentu zrobiono film dla najmłodszych. Ładna oprawa audiowizualna, mała szczypta faktów, miłość, przygoda i mdłe dialogi.

con_desiros 2014-03-23 4

Dostateczny ! – Miałem dużo większe oczekiwania ? I trochę się rozczarowałem … Temat to nic innego jak powtórka … I ja bym go dał do kategorii bajki ! Można obejrzeć nie zaszkodzi !

micamic 2014-01-06 7

film przyrodniczy z fabułą i humorem – BBC trzyma poziom, to jest przyzwoity film przyrodniczy z dodatkiem fabuły, która sprawia, że dzieciaki się nie nudzą. Słabe 3D psuje trochę efekt, nawet mój syn zauważył, że coś jest nie tak w porównaniu z Krainą Lodu, na której byliśmy 2 tygodnie temu.

Beznickowy micamic 2014-01-06

Film zbiera negatywne opinie, dlatego się na niego nie wybieram. Właśnie słyszałem od paru już osób, że jest niedorobiony, a spodziewałem się czegoś zacnego, zważywszy na budżet.

Movieman micamic 2014-01-06

Ja miałem wielkie oczekiwania co do tego filmu. Jak zobaczyłem pierwszy zwiastun to mi szczena opadła i stwierdziłem, że muszę iść na to do kina. Później jednak pierwsze niezbyt przychylne recenzje, słabe oceny itd jakoś mnie zniechęciły. Plus okazało się właśnie, że nie wszystko jest takie piękne jak w zwiastunie, a film to raczej popłuczyna po serialu.

Współtworzą