Pacific Rim 2013

Film

Gigantyczne roboty bronią Ziemię przed inwazją potworów z innego wymiaru.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Charlie Hunnam
jako Raleigh Antrobus
Idris Elba
jako Stacker Pentecost
Ron Perlman
jako Hannibal Chow
Charlie Day
jako Newt Gotlieb
Rinko Kikuchi
jako Mako Mori
Burn Gorman
jako Gottlieb
Diego Klattenhoff
jako Yancy Becket
Clifton Collins Jr.
jako Tendo Choi
Heather Doerksen
jako Sasha Kaidanovsky
Robert Maillet
jako Aleksis Kaldanovsky
Robert Kazinsky
jako Chuck Hansen
Max Martini
jako Herc Hansen

Kiedy rzesze potwornych istot, znanych jako Kaiju, zaczęły wyłaniać się z wód oceanu, wybuchła wojna, która mogłaby pochłonąć miliony istnień i na lata pozbawić ludzkość jej zasobów. Aby pokonać gigantyczne Kaiju, wynaleziono specjalny rodzaj broni: olbrzymie roboty o nazwie Jaegers, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły zostały uwięzione w moście neuronowym. Niestety, nawet Jaegersi okazują się niemal bezbronni w obliczu bezwzględnych Kaiju. Na progu klęski, siły broniące ludzkości mają tylko jedno wyjście — zwrócić się o pomoc do dwóch wątpliwych bohaterów, byłego pilota (Charlie Hunnam) i niedoświadczonego stażysty (Rinko Kikuchi), którzy mają połączyć siły, aby pokierować legendarnym, pochodzącym z przeszłości, pozornie przestarzałym Jaegerem. Wspólnie stają się ostatnią nadzieją ludzkości w obliczu narastającej apokalipsy. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Sci-Fi, Przygodowy
Słowa kluczowe
robot, helikopter, kosmos, inwazja zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2013-07-12 (kino), 2013-07-11 (świat), 2013-11-22 (dvd)
Dystrybutor
Warner Bros.
Wytwórnia
Legendary Pictures
Warner Bros.
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Still Seas (USA) (fałszywy tytuł roboczy)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
131 minut
Budżet
180 000 000 USD
Wiadomości 40
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 25
dawidek98 6

To takie Transformersy – tylko, że dużo ambitniejsze. Ale czasami warto obejrzeć tego typu filmu, z chipsami i piwem w ręku i o niczym innym nie myśleć.

Sebioslaw 5

Taki na jakiś zamulony wieczór, gdy jesteście mocno padnięci po pracy, szybki i efekciarski reset. Głębi w nim zero, choć nazwisko takiego reżysera zobowiązuje.

lorelei 5

Ogólnie rozczarowanie bo liczyłam na sporo więcej. Film jak z pod amerykańskiej sztancy; Godzilla + Transformers. Gwiazdka ekstra za potwory.

mortas80

efekciarski – czasem trzeba obejrzeć jakiegoś odmulacza gdzie nie musisz skupiać się na wątku a tylko chłonąć obrazy.dobre kino dla lubiejących transformersy itp.osobiście dla mnie ok.

dharus 6

Zobaczyć i szybko zapomnieć… – Jedyne co mnie skusiło to nazwisko reżysera. Ale tym razem to jakieś takie nijakie;/ Tak jak wielu się wypowiadało aktorstwo leży, dialogi kwiczą, a wielkie pojedynki (pisząc wielkie mam na myśli tylko rozmiary przeciwników) są tylko efekciarskim dodatkiem do dość płytkiej produkcji…
Całe to widowisko sprawia wrażenie pokazania tylko możliwości komputerowych i nic po za tym. No i oczywiście, bo jakby inaczej wszystkie inne roboty zawodzą, a ten 'made in USA' rozwala wszystko jak leci…

Do zobaczenia na raz.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
379 pkt.
2
jacks
276 pkt.
3
Czejen71
275 pkt.
4
Beznickowy
51 pkt.
5
ferhin2
45 pkt.
6
Asmodeusz
26 pkt.
7
krzysztofek1003
24 pkt.
8
Lamper
24 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…