Gigantyczne roboty bronią Ziemię przed inwazją potworów z innego wymiaru.

Opisy filmu

4 dodaj opis
Beznickowy
  • Opis dystrybutora

Kiedy rzesze potwornych istot, znanych jako Kaiju, zaczęły wyłaniać się z wód oceanu, wybuchła wojna, która mogłaby pochłonąć miliony istnień i na lata pozbawić ludzkość jej zasobów. Aby pokonać gigantyczne Kaiju, wynaleziono specjalny rodzaj broni: olbrzymie roboty o nazwie Jaegers, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły zostały uwięzione w moście neuronowym. Niestety, nawet Jaegersi okazują się niemal bezbronni w obliczu bezwzględnych Kaiju. Na progu klęski, siły broniące ludzkości mają tylko jedno wyjście — zwrócić się o pomoc do dwóch wątpliwych bohaterów, byłego pilota (Charlie Hunnam) i niedoświadczonego stażysty (Rinko Kikuchi), którzy mają połączyć siły, aby pokierować legendarnym, pochodzącym z przeszłości, pozornie przestarzałym Jaegerem. Wspólnie stają się ostatnią nadzieją ludzkości w obliczu narastającej apokalipsy.

Asmodeusz
  • Mój własny opis

Pod dnem oceanu otwiera się międzywymiarowy portal, z którego do naszego świata przedostają się gigantyczne potwory. Gdy współczesna broń zawodzi stworzony zostaje program Jaeger, w którym ludzkości bronić będą olbrzymie roboty. Po latach sukcesów z portalu zaczynają wychodzić coraz groźniejsze monstra rozrywające na strzępy kolejne maszyny. Co gorsza czas między ich atakami maleje i jedyną szansą na ocalenie Ziemi pozostaje zamknięcie portalu.

krzysztofek1003
  • Opis dystrybutora

Guillermo del Toro (Labirynt fauna) sięga po broń najwyższego kalibru w tym epickim sensacyjnym filmie science fiction o grupie ludzi, którzy łączą siły w roku 2025, aby zwalczyć legiony potwornych stworów powstających z morza. Przy użyciu wielkich pilotowanych robotów ocalali ludzie walczą z obcą siłą czającą się w głębinach Pacyfiku. Będąc niemal bezbronni w walce z nieustępliwym wrogiem, ludzie nie mają wyjścia - muszą zwrócić się do dwójki niepozornych bohaterów - przegranego byłego pilota (Charlie Hunnam) i niesprawdzonego żółtodzioba (Rinko Kikuchi) - którzy stają się ostatnią nadzieją ludzkości w obliczu zbliżającej się apokalipsy.

krzysztofek1003
  • Opis dystrybutora

Ziemia zostaje zaatakowana przez potężne monstra. Z głębi oceanów wynurzają się przerażające istoty, zwane Kaiju, które pragną zawładnąć światem. Do walki z potworami ruszają wielkie, specjalnie opracowane roboty, zwane Jaegerami, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły łączą się za sprawą neuromostu. Rozpoczyna się ostateczna walka dobra ze złem

Więcej informacji

Proszę czekać…