American Horror Story 7.5

Serial grozy, opowiadający o losach rodziny Harmonów, która przenosi się z Bostonu do Los Angeles i wprowadzając się do starej rezydencji stara się zacząć wszystko od nowa. Na pierwszy rzut oka Harmonowie są idealną amerykańską rodziną, jednak pozory mylą. Jej członkowie zmagają się z licznymi problemami: zdradą, poronieniem oraz skłonnością do samookaleczeń nastoletniej córki Violet (Taissa Farmiga). W dodatku, ich piękny dom kryje w sobie mroczną tajemnicę.

Odcinki

Pilot 1x1 7.1

Rodzina Harmonów chce uciec od bolesnej przeszłości i przeprowadza się z Bostonu do Los Angeles. Psychiatra Ben stara się odzyskać zaufanie żony Vivien po tym jak zdradził ją z jedną ze swoich studentek. Kobieta próbuje wrócić do siebie po niedawnym poronieniu. Tymczasem, w domu zaczyna się dziać coś złego.

Home Invasion 1x2 7.2

Po spotkaniu z nową pacjentką – Biancą, która zafascynowana jest "domem zbrodni", Ben odbiera telefon od swojej byłej kochanki, Hayden, która mówi mu, że jest w ciąży i potrzebuje jego wsparcia, żeby dokonać aborcji. Ben okłamuje Vivien, chcąc pożegnać się z przeszłością. Constance przynosi pokryte syropem na wymioty babeczki, nalegając, żeby dać je Violet. Mają być oznaką przeprosin za częste wtargnięcia Addie do domu Harmonów. Wyczuwa, że Vivien jest w ciąży, a Vivien zwierza się jej, że obawia się, iż coś z dzieckiem jest nie tak.

Murder House 1x3 7.0

Sytuacja finansowa Harmonów ulega pogorszeniu, co sprawia, że natychmiastowa przeprowadzka okazuje się niepraktyczna. Moira nadal prześladuje seksualnie Bena, ale jego próby wyrzucenia jej kończą się niepowodzeniem. Wyśmiewana przez Constance, która zastrzeliła ją i swojego męża w 1983 roku, Moira frustruje się, że "utknęła" w tym domu na zawsze. Pojawia się Hayden i oznajmia Benowi, że ma zamiar urodzić dziecko i właśnie wprowadziła się do sąsiedztwa.

Halloween: Part 1 1x4 7.3

Harmonowie zatrudniają parę projektantów wnętrz Chada (Zachary Quinto) i Patricka (Teddy Sears), aby ci pomogli urządzić i sprzedać dom. Harmonowie nie wiedzą, że ta para to byli właściciele domu, którzy zostali w nim zamordowani przez Rubbermana rok wcześniej. W zaufaniu, Chad wyjawia Vivien, że złapał Particka na zdradzie, podczas sprawdzania jego rachunku telefonicznego. Tymczasem Larry prześladuje Bena, domagając się zapłaty za utrzymanie w tajemnicy zabicia Hayden. Addie kłóci się z Constance o sukienkę na Halloween. Violet spotyka się z Tatem, domagając się informacji o tym, co znajduje się w piwnicy.

Halloween: Part 2 1x5 7.3

Rubberman znika, pojawia się Tate i przekonuje Violet do wyjścia na randkę. Ben odnajduje i atakuje Larry'ego, wierząc, że zabójstwo Hayden było zaaranżowane i oboje chcieli go oszukać. Ben grozi, że zabije Larry'ego jeśli zobaczy go ponownie. Tate i Violet mają randkę na plaży. Tate opowiada, o problemach jakie miał w szkole średniej. Vivien mówi Benowi, że Hayden jest w ich domu. Tymczasem Chad próbuje udekorować dom. Constance odbywa rozmowę od serca z Violet.

Piggy Piggy 1x6 7.1

Podczas gdy Ben zajmuje się nowym pacjentem, Constance prosi Violet o pomoc w relacjach z Tatem, który został zastrzelony przez SWAT podczas masakry w domu i nie jest świadomy, że nie żyje. Constance wysyłała go na sesje do Bena mając nadzieję, że pomogą mu one zdać sobie sprawę ze swojego położenia. Constance i Moira starają się pomóc Vivien z ciążą, przygotowując jej zdrowe posiłki.

Open House 1x7 7.2

Vivien i Ben udają się do Dr Hall (Eve Gordon) aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ciąży. Vivien pyta czy dziecko ma jakieś racice. Ben jest zdziwiony pytaniem, a Dr Hall uspakaja, że matki często mają podobne obawy. Para dowiaduje się jednak zupełnie czegoś innego - będą mieli bliźniaki. Joe Escandarian (Amir Arison) jest zainteresowany kupnem domu. Vivien i Marcy (Christine Estabrook) oprowadzają go po kuchni i innych pomieszczeniach, a Moira (Alexandra Breckenridge) flirtuje z nim, aby nakłonić go do budowy basenu. Zobaczyć dom przychodzi też Larry, niepewna Marcy grozi mu bronią. Tej nocy Vivien masturbuje się w łóżku fantazjując o Luke'u (Morris Chestnut). Tate przychodzi zobaczyć się z Violet i prosi ją by nigdy już się nie cięła. Constance chce przekonać Joe Escandariana aby nie kupował domu, po tym jak dowiaduje się, że chce wybudować w zamian mieszkania, przekonuje Moirę aby się go pozbyła, pomaga im Larry. Violet pokazuje mamie zdjęcia poprzednich mieszkańców domu, które znalazła na strychu.

Rubber Man 1x8 7.2

Tajemniczy człowiek w lateksowym kostiumie ujawnia się. Hayden spiskuje z Tatem i Norą na temat zrabowania Vivien jej nienarodzonych bliźniaków. Tymczasem Violet musi zdecydować, czy wspierać swoją matkę.

Spooky Little Girl 1x9 7.2

Jedna z najsławniejszych ofiar zamordowanych w domu składa wizytę, chcąc zostać pacjentką doktora Harmona. Constance dowiaduje się o kolejnych złych uczynkach Tate'a. Hayden planuje zdobyć Bena i z nim zamieszkać.

Przygaszone dzieci 1x10 7.4

Violet (Taissa Farmiga) dowiaduje się więcej na temat Murder House. Policja przesłuchuje Constance (Jessica Lange). Prawda na temat oparzenia Larry’ego (Denis O'Hare) wychodzi na jaw.

Narodziny 1x11 7.2

Violet dowiaduje się, że Chad i Pat stanowią poważne zagrożenie dla jej nienarodzonych braci. Ben przygotowuje się do ostatecznej wyprowadzki z domu i mimo zastrzeżeń lekarza, odbiera Vivien ze szpitala. Violet robi wszystko, co w jej mocy, aby ojciec nie odkrył straszliwej tajemnicy. Po powrocie do domu, będąca w szóstym miesiącu ciąży Vivien niespodziewanie zaczyna rodzić. Zaskoczony Ben obserwuje jak kilkoro byłych mieszkańców rezydencji pomaga przy porodzie. Violet i Tate wprowadzają w życie plan pozbycia się z domu Chada i Pata.

Po narodzinach 1x12 7.1

Ben zamierza popełnić samobójstwo, ale duch Vivien zachęca go do wyjścia z domu. Wkrótce Ben zostaje zabity przez Hayden. Harmonowie wraz z duchami, odstraszają przyszłych lokatorów. Rodzina dekoruje dom na Boże Narodzenie.

Welcome to Briarcliff 2x1 6.9

FX 12-10-18 (USA), FOX 12-10-26 (Polska)

W roku 1964, cieszący się złą sławą seryjny morderca Bloody Face zostaje zamknięty w sanatorium Briarcliff Manor. Reporterka Lana Walker przyjeżdża do zakładu dla obłąkanych, żeby przeprowadzić wywiad z zakonnicą zarządzającą ośrodkiem, siostrą Jude, ale w duchu ma nadzieję, że uda jej się zebrać materiały do artykułu na temat Bloody Face. Podczas gdy Lana zbiera materiały, siostra Jude przeprowadza własne śledztwo dotyczące dr Arthura Ardena, szefa skrzydła medycznego. W miarę jak w tajemniczych okolicznościach znikają pacjenci, Lana zostaje przyjęta do zakładu jako pacjentka.

Tricks and Treats 2x2 7.0

Lana (Sarah Paulson) planuje ucieczkę z Briarcliff i prosi Grace (Lizzie Brocheré) o pomoc. Tymczasem przyjeżdża wyznaczony przez sąd psychiatra Kita, dr Oliver Thredson (Zachary Quinto) i bierze udział w egzorcyzmach, które prowadzą do nieszczęścia.

Nor'easter 2x3 7.1

W miarę jak nadciąga burza z północnego wschodu, dziwnie przemieniona siostra Mary Eunice rozsiewa niezadowolenie i gorsze rzeczy. Dr Arden kontynuuje swoje dziwne eksperymenty na Kitcie, przygotowywana jest kolejna próba ucieczki, a dr Thredson dokonuje strasznego odkrycia.

I Am Anne Frank: Part 1 2x4 7.1

Do Briarcliff zostaje przywieziona kobieta, która wierzy, że jest Anną Frank, ofiarą Holocaustu. Tymczasem, dr Thredson oferuje swoją pomoc Lanie i Kitowi, a do w zakładzie pojawiają się detektywi... ale w czyjej sprawie prowadzą śledztwo?

I Am Anne Frank: Part 2 2x5 7.3

Przyjeżdża mężczyzna, który twierdzi, że jest mężem Anny, poddając w wątpliwość jej historię. Tymczasem Grace przeżywa dziwne i przerażające doświadczenie, podczas którego otrzymuje niespodziewaną informację. Dr Thredson stara się pomóc Lanie w ucieczce z Briarcliff.

The Origins of Monstrosity 2x6 7.1

Do Briarcliff zostaje przywiezione ponure, mordercze dziecko. Tymczasem Lana zmaga się z wyjściem ze swojego nowego, kłopotliwego położenia. Poznajemy historię dr Ardena i współpracy księdza Timothy’ego. Zagłębimy się również w dzieciństwo dr Thredsona i siostry Mary Eunice.

Dark Cousin 2x7 7.0

Przywołana zostaje przerażająca istota… taka, której nawet boi się opętana siostra Mary Eunice. W miarę jak Kit i Lana zdają się na desperackie kroki, pogrążona w rozpaczy siostra Jude odkrywa, że nie może dłużej uciekać od swojej przeszłości.

Unholy Night 2x8 7.0

Okazuje się, że zabójca, który przebiera się za Świętego Mikołaja, jest jednym z pacjentów Briarcliff. Podczas gdy siostra Mary Eunice organizuje bożonarodzeniowe przyjęcie, powraca siostra Jude, żeby ją skonfrontować... ale siostrze Mary Eunice wydaje się, że nadszedł czas by pojawił się Mikołaj.

The Coat Hanger 2x9 7.0

Lana (Sarah Paulson) odkrywa, że jest w ciąży i desperacko chce dokonać aborcji. Tymczasem siostra Jude (Jessica Lange) zostaje wrobiona w morderstwo, a dr Arden (James Cromwell) składa Kitowi (Evan Peters) dziwaczną propozycję.

The Name Change 2x10 7.0

Wielebny Timothy postanawia pomóc siostrze Mary Eunice w zwalczeniu wewnętrznego Diabła, podczas gdy pozbawiona władzy Jude zostaje surowo ukarana przez opętaną zakonnicę. W miarę jak dr Arden doprowadza swoje eksperymenty do szokującego końca, Lana i Kit ponownie znajdują się na łasce Thredsona.

Spilt Milk 2x11 7.1

W miarę jak Grace przekazuje Kitowi druzgocące informacje na temat eksperymentów obcych przeprowadzanych na Almie, siostra Claudia i wielebny Timothy naradzają się jak słusznie postąpić... ale wielebny, wciąż przepełniony ambicją, ma inne plany. Interwencja siostry wszystko zmienia... ale szczęśliwe zakończenia mogą mogą być dalekie od spełnienia.

Continuum 2x12 6.9

U Grace pogłębiła się obsesja na punkcie obcych, co zagraża nowo odkrytej szansie Kita na szczęśliwe zakończenie, gdy dochodzi do przemocy. Tymczasem nowy, zabójczy pacjent stwarza zagrożenie dla siostry Jude i jej możliwości odejścia z Briarcliff.

Madness Ends 2x13 7.1

Dochodzi do zderzenia przeszłości z teraźniejszością i odkrywa się przeznaczenie każdej osoby. Zostają ujawnione tajemnice Kita, siostry Jude, wielebnego Timothy’ego i wszystkich pozostałych. Wszystkich oprócz Lany... ale to się wkrótce zmieni. Lana żyła w kłamstwie, bardzo wielkim kłamstwie przez wiele lat. W miarę jak zdarzenia zataczają pełen krąg, nadchodzi czas, by powiedzieć prawdę... i wziąć za nią odpowiedzialność.

Wredność 3x1 6.8

Młoda dziewczyna, Zoe, jest zdruzgotana, gdy odkrywa, że posiada dziwną, genetyczną przypadłość, która sięga mrocznych czasów Salem. Zoe zostaje nagle przeniesiona do akademii panny Robichaux dla wyjątkowych, młodych panien - tajemniczej szkoły w Nowym Orleanie, której misją jest ochrona niewielu pozostałych potomkiń, wywodzących się z tego samego, unikalnego rodu. Skrywająca swoje tajne zamiary Fiona Goode, najpotężniejsza czarownica swojego pokolenia, powraca, by rozpalić na nowo stare zatargi ze śmiertelnymi wrogami Sabatu - wyznawcami voodoo.

Poskładam Ci chłopaka 3x2 6.8

Śmierć nie dopadła więcej niż jednej osoby… w tym Madame LaLaurie, której sekrety Fiona zamierza wytropić. Tymczasem Madison postanawia zabawić się w dr Frankensteina i zbudować "idealnego chłopaka" dla Zoe. Fiona może zaburzyć wiekowy rozejm pomiędzy czarownicami i kapłankami voodoo.

Wymiana 3x3 7.2

W miarę jak kierowana poczuciem winy Zoe niemądrze stara się zwrócić Kyle’owi jego dawne życie, bardzo religijna i wierząca w ogień piekielny Joan Ramsey wprowadza się ze swoim przystojnym synem Luke’iem do domu sąsiadującego z akademią. Gdy Madison i Nan składają im wizytę, dochodzi do konfliktu. Tymczasem Madame LaLaurie odkrywa, że jej pozycja społeczna jeszcze bardziej się obniżyła, powstaje nieszczęśliwy trójkąt miłosny, a Fiona bierze pod swoje skrzydła niezwykłą protegowaną.

Straszne figle 3x4 7.2

W miarę jak Queenie dochodzi do siebie po traumatycznym doświadczeniu, wybory Fiony wstrząsają wieloletnim rozejmem pomiędzy czarownicami z Salem i Marie Laveau. Tymczasem Rada Czarów zjawia się z niespodziewaną wizytą w akademii, stawiając niepokojące zarzuty, ale Spalding i Cordelia są w posiadaniu sekretu, który wpłynie na jej śledztwo.

Spłoń wiedźmo, spłoń! 3x5 7.1

Oblężona przez armię Marie Laveau, Zoe uwalnia nową moc, podczas gdy Madame LaLaurie mierzy się z duchami przeszłości. Tymczasem Fionę zżera poczucie winy po tym, jak Cordelia cierpi z powodu obezwładniającego ataku. Fiona i Myrtle spierają się w kwestii kontroli nad Sabatem.

Nadchodzi człowiek z toporem 3x6 7.0

Zoe, Queenie oraz Nan nawiązują kontakt z mrocznym duchem uwięzionym w murach akademii, a Zoe niemądrze zawiera z nim układ, starając się odszukać Madison. Tymczasem nowa moc Cordelii przynosi druzgocące objawienie, a my dowiadujemy się o sojuszu pomiędzy Marie Laveau i kimś niespodziewanym, kogo sekrety są mroczniejsze od dotąd poznanych.

Umarli 3x7 7.1

Podczas gdy przywróceni do życia ludzie muszą poradzić sobie z ich zmienionym statusem, Fiona odnajduje nowy cel w niebezpiecznym romansie. Tymczasem nocny wypad z LaLaurie sprawia, że Queenie zaczyna kwestionować swoje miejsce w Sabacie i szuka jedynego drugiego miejsca, gdzie mogłaby przynależeć. Cordelia podejmuje brzemienną w skutki decyzję dotyczącą jej matki i zatrudnia do pomocy Zoe.

Święte przejęcie 3x8 7.1

Podczas gdy Queenie musi zdecydować po czyjej stoi stronie, Cordelia zbiera dziewczyny do walki w celu powstrzymania Fiony. Gdy pojawia się Misty, w poszukiwaniu schronienia przed niebezpiecznym, nowym wrogiem, w ruch zostaje wprowadzony obłudny plan. Tymczasem rywalizacja pomiędzy Marie Laveau i Delphine osiąga punkt kulminacyjny.

Głowa 3x9 6.9

Fiona zwraca się do Marie Laveau z zaskakującą propozycją sojuszu pomiędzy pobratymcami Marie i Sabatem przeciwko wspólnemu wrogowi. Tymczasem ujawniona zostaje osoba, która zaatakowała Cordelię, a Nan dowiaduje się niepokojącej prawdy na temat przeszłości Luke’a.

Magiczne przyjemności Stevie Nicks 3x10 6.9

Gdy Marie Laveau stara się o rozejm z Fioną i Sabatem, Cordelia dowiaduje się prawdy na temat Hanka i Łowców Czarownic. A gdy Fiona usiłuje pomieszać szyki nowej Przełożonej wizytą Stevie Nicks, zazdrosna Madison próbuje wyeliminować swoją konkurencję w walce o najwyższą władzę.

Chroń Sabat 3x11 6.8

W miarę jak tworzą się sojusze i stosowane są podstępne chwyty, Cordelia ponosi desperacką ofiarę, aby ratować Sabat. Fiona i Drwal planują przyszłość, Madame LaLaurie usiłuje odnaleźć spokój na swój własny, straszliwy sposób, Madison sprawia coraz więcej zmartwień, a Fiona i Marie Laveau stają do śmiertelnego pojedynku z Korporacją.

Idź do diabła 3x12 6.9

Wraz ze zbliżającym się końcem rządów Fiony, dziewczęta manifestują potężne nowe umiejętności… ale ostatnia wizja Cordelii stawia przyszłość Sabatu pod znakiem zapytania. Tymczasem poszukiwania Marie Laveau prowadzone przez Queenie wiodą ją do piekła i z powrotem.

Monsters Among Us 4x1 7.1

Jedno z ostatnich istniejących tego typu widowisk w kraju zmaga się z utrzymaniem na powierzchni w obliczu wschodzącej ery telewizji. Gdy policja dokonuje przerażającego odkrycia na miejscowej farmie, ekscentryczna właścicielka gabinetu osobliwości uznaje to za okazję, która albo uratuje jej trupę, bądź doprowadzi ją do ruiny.

Massacres and Matinees 4x2 7.2

Godzina policyjna w miasteczku grozi zamknięciem gabinetu osobliwości. Do obozowiska przyjeżdża siłacz z pełnej problemów przeszłości Ethel. Gloria organizuje przerażającą randkę dla Dandy’ego. Bliźniaczki Tattler ujawniają talent, który może zagrozić pozycji Elsy jako głównej gwiazdy przedstawienia.

Edward Mordrake (1) 4x3 7.2

Członkowie trupy odmawiają występu w dniu święta Halloween z powodu starego w tej profesji przesądu. Jimmy zadurza się w kobiecie, która twierdzi, iż przepowiada przyszłość. Ethel otrzymuje przełomowe wiadomości.

Edward Mordrake (2) 4x4 7.3

Edward Mordrake nadal prowadzi poszukiwania dziwadła, by dodać je do swojej upiornej koterii. Elsa opowiada makabryczną historię z czasów, gdy mieszkała w Niemczech. Jimmy i Maggie mają problem z Pokręconym Klaunem.

Pink Cupcakes 4x5 7.3

Stanley i Maggie przygotowują plan wymordowania dziwadeł. Gloria ukrywa dowody nowego, straszliwego hobby Dandy’ego. Obawa o zdrowie ujawnia, że Desiree może nie być osobliwością, za którą się kiedyś uważała.

Bullseye 4x6 7.1

Elsa (Jessica Lange) prezentuje nowy, niebezpieczny występ. Stanley (Denis O'Hare) wywiera presję na Maggie (Emma Roberts), by ta zamordowała Jimmy’ego (Evan Peters). Paul (Mat Fraser) pozwala sobie na sekretny romans.

Test of Strength 4x7 6.9

Kobiety z gabinetu osobliwości buntują się przeciwko Dellowi (Michael Chiklis) po jego ostatnim akcie przemocy. Dziwne spotkanie z Dandym (Finn Wittrock) wzbudza podejrzenia Jimmy’ego (Evan Peters) odnośnie morderstw klauna.

Blood Bath 4x8 6.9

Niedawne zniknięcia w okolicy obozowiska wzbudzają podejrzenia Ethel (Kathy Bates), że to sprawka Elsy (Jessica Lange). Gloria (Frances Conroy) robi ostatnią próbę, by powstrzymać żądzę krwi Dandy’ego (Finn Wittrock).

Tupperware Party Massacre 4x9 7.1

W obliczu tragicznej straty, Jimmy (Evan Peters) zatapia się w pijackiej rozpaczy. Wróżba Maggie (Emma Roberts) popycha Dandy’ego (Finn Wittrock) do działania. Stanley (Denis O'Hare) i Elsa (Jessica Lange) namierzają bliźniaczki.

Orphans 4x10 7.2

Śmierć jednego z dziwolągów wywołuje u Pepper (Naomi Grossman) niepokojące zachowanie. Elsa (Jessica Lange) ujawnia historię gabinetu osobliwości. Desiree (Angela Bassett) zaczyna robić się podejrzliwa w stosunku do Maggie (Emma Roberts).

Magical Thinking 4x11 7.1

Elsa przygotowuje się do swojej przeprowadzki do Hollywood. Bliźniaczki zakochują się w komiwojażerze. Dell planuje ucieczkę znajdującego się w policyjnym areszcie Jimmy’ego.

Show Stoppers 4x12 7.0

Dandy przekazuje Bliźniaczkom niepokojącą informację na temat Chestera. Maggie przysięga, że dowiedzie swojej lojalności w stosunku do Jimmy’ego. Dziwolągi egzekwują swój surowy kodeks sprawiedliwości.

Curtain Call 4x13 7.1

Dziwolągi buntują się przeciwko nowemu kierownictwu. Dandy przygotowuje swój debiutancki występ. Elsa przybywa do Fabryki Snów.

Zameldowanie 5x1 7.5

Oddany swojej rodzinie detektyw John Lowe prowadzi śledztwo w sprawie szeregu straszliwych morderstw popełnionych w Los Angeles. Po uzyskaniu tajemniczej wskazówki, zwraca swoją uwagę na enigmatyczny Hotel Cortez.

Zsypy i drabiny 5x2 8.0

Potentat mody Will Drake organizuje pokaz w Hotelu Cortez. Hrabinie wpada w oko pewna modelka. John poznaje historię pierwszego, sadystycznego właściciela hotelu.

Mamusia 5x3 7.7

Alex zostaje pchnięta do granic wytrzymałości po tym, jak Scarlett wywołuje wspomnienia o Holdenie. Donovan staje się celem niebezpiecznej rywalki Hrabiny.

Noc diabła 5x4 8.0

John dostaje zaproszenie do wzięcia udziału w przyjęciu towarzyskim pod hasłem Noc Diabła. Alex stara się zdiagnozować dziwną przypadłość Holdena.

Obsługa hotelowa 5x5 8.3

Alex stosuje niekonwencjonalne metody leczenia, by uratować umierającego pacjenta. Nienawidząca Halloween para nagina do granic wytrzymałość Iris.

Pokój nr 33 5x6 8.5

Ramona i Donovan wprowadzają w życie swój plan zemsty. Liz Taylor znajduje prawdziwą miłość. Zostaje ujawnione, kto mieszka w pokoju nr 33.

Płomyk 5x7 8.5

Przeprowadzane na zlecenie Willa Drake’a prace renowacyjne prowadzą do odkrycia jednej z największych tajemnic hotelu. John zostaje poddany badaniu psychiatrycznemu. Hrabina dowiaduje się jaki los spotkał jej pierwszą miłość.

Zabójca od dziesięciorga przykazań 5x8 9.0

John jest coraz bliżej złapania zabójcy od dziesięciorga przykazań. Ujawniony zostaje układ Sally z Marchem.

Pragnienie zemsty 5x9 9.0

Hrabina ponownie jednoczy się ze swoją prawdziwą miłością. Donovan i Ramona próbują po raz kolejny dokonać zemsty. Nieprzemyślana decyzja sprowadza na Alex kłopoty.

Dokonanie zemsty 5x10 8.5

Alex angażuje Johna do pomocy w zapobieżeniu wybuchu epidemii. Donovan poznaje prawdziwe zamiary Hrabiny. Liz i Iris planują na dobre opuścić hotel.

Królewska bitwa 5x11 9.0

Ramona zyskuje witalność z nieprawdopodobnego źródła. Sally wykorzystuje swoją przeszłość, by wynegocjować swoją przyszłość. Scarlett dowiaduje się prawdy na temat przypadłości swojej rodziny.

Zostań naszym gościem 5x12 9.0

Iris i Liz nadzorują wprowadzanie zmian w imię nowej ery w Cortezie. John i Alex zmagają się z przystosowaniem do życia poza hotelem.

Rozdział 1 6x1 8.3

Młode małżeństwo wprowadza się do domostwa w głębi lasu, aby pozbierać się po poronieniu. Niestety, nowe miejsce szybko okazuje się być nawiedzone, a lokalni mieszkańcy są wrogo nastawieni wobec nowych lokatorów.

Rozdział 2 6x2 8.0

Po tym, jak z trudem udaje im się uciec przed leśnymi napastnikami, Shelby i Matt postanawiają, że będą nadal mieszkać w swoim domu, nie zważając na ciągłe próby miejscowych mieszkańców, którzy usiłują ich stąd wypędzić. Znaleziony przez nich w lesie totem stanowi wystarczający dowód, by przekonać lokalną policję do udzielenia im pomocy. Po odkryciu schronu przeciwburzowego na terenie posesji i spotkaniu z byłym właścicielem, Millerowie zaczynają poznawać historię domu. Tymczasem Lee narusza warunki opieki nad córką i sprowadza Florę na farmę, chcąc spędzić z nią więcej czasu. W rezultacie dziewczynka znika i wpada w ręce złowrogiej i podejrzanej...

Rozdział 3 6x3 8.0

Poszukiwania Flory trwają nadal. Tymczasem okazuje się, że były mąż Lee nie żyje. Shelby podejrzewa, że jej szwagierka miała w tym swój udział. Znika również miejscowa rodzina, pozostawiając po sobie dwóch zdziczałych synów. Jasnowidz Cricket twierdzi, że jest w stanie ustalić miejsce pobytu Flory. Ujawnia również, że teren, na którym znajduje się dom Millerów nawiedzany jet przez duchy, którym przewodzi „Rzeźniczka” – kiedyś Thomasyn White, żona przywódcy kolonii na wyspie Roanoke. Podczas kolejnej konfrontacji z duchami Matt znika, po czym Shelby znajduje go uprawiającego seks z tajemniczą kobietą. Policja dokonuje aresztowania Lee.

Rozdział 4 6x4 7.3

Po schadzce Matta z tajemniczą kobietą, Shelby wydaje się, że jej mąż i Lee przeciwko niej spiskują. Wkrótce potem kobieta zostaje zaatakowana przez człowieka ze świńską głową. Z opresji ratuje ją dr Cunningham, który ujawnia historię nadnaturalnych zdarzeń w nawiedzonym domu. Dr Cunningham usiłuje również doprowadzić Millerów do Flory, ale zostaje zamordowany przez ludzi Thomasyn. W wyniku spotkania z tajemniczą kobietą, Cricket dowiaduje się, co naprawdę wydarzyło się w zagubionej kolonii na wyspie Roanoke. Siepacze Thomasyn, z którymi jest Flora, otaczają ponownie dom Millerów.

Rozdział 5 6x5 7.7

Dom Millerów zostaje ponownie otoczony i zaatakowany przez rozwścieczony tłum pod wodzą Thomasyn. Gdy wszystko wydaje się stracone, przybywa Edward Philippe Mott, osiemnastowieczny były właściciel posesji i wyprowadza Millerów do lasu, gdzie zostają porwani przez rodzinę Polków. Z powodu braku dowodów, Lee zostaje wypuszczona z aresztu. Millerowie usiłują bezskutecznie uciec z miejsca, w którym są przetrzymywani. Za karę, mama Polk łamie nogę Shelby kowalskim młotem. Wkrótce potem Shelby i Matt trafiają ponownie przed oblicze Thomasyn, która zamierza złożyć ich w ofierze. Ambrose powstrzymuje ją od zakończenia rytuału i wpycha do ognia w ramach...

Rozdział 6 6x6 8.0

Seria telewizyjna dokumentująca przeżycia Millerów, okazuje się ogromnym sukcesem, przyciągając przed ekrany 23 miliony widzów. Zachęcony dobrymi wynikami, Sidney, producent programu, postanawia nakręcić dalszy ciąg historii w domu w Roanoke, w ciągu trzech dni trwania krwawego księżyca. Shelby Miller podchodzi do sprawy niechętnie, ale przekonuje ją możliwość nawiązania ponownego kontaktu z dawno niewidzianym mężem. W miarę jak ekipa filmowa przygotowuje się do kręcenia zdjęć, zaczynają się dziać dziwne rzeczy, a aktorzy mają okazję odczuć na własnej skórze grozę, którą przeżyli prawdziwi mieszkańcy starego domu.

Rozdział 7 6x7 7.7

Agnes, którą całkowicie zawładnęła grana przez nią rola Thomasyn, zabija Sidneya i całą ekipę produkcyjną. Tymczasem w domu nadal dochodzi do napięć pomiędzy Mattem, Shelby i Dominikiem oraz Lee i Monet. Agnes atakuje Shelby, co zmusza pozostałe trzy kobiety do poszukiwania pomocy w lesie, gdzie zostają porwane przez rodzinę Polków. Shelby w końcu odkrywa mroczne motywy, kryjące się za decyzją Matta o powrocie do Roanoke. Dom zostaje ponownie otoczony przez Thomasyn i jej ludzi, którzy zabijają kolejną osobę.

Rozdział 8 6x8 8.3

Po tym, jak Agnes zostaje zamordowana, Dominic i Shelby zaczynają wymyślać plan ucieczki z domu w Roanoke. Ich pierwsza próba zostaje udaremniona wskutek ataku rodziny Chanów, co zmusza oboje do zamknięcia się w łazience na pierwszym piętrze. Nie mogąc sobie poradzić z poczuciem winy za zabicie Matta, Shelby popełnia samobójstwo. Tymczasem porwane przez Polków kobiety poddawane są torturom. W końcu udaje im się zbiec, ale jedynie Lee i Audrey docierają z powrotem do domu. Wkrótce Dominic pada kolejną ofiarą człowieka ze świńską głową. Następnego ranka przyjeżdża Dylan, odtwórca postaci Ambrose White’a, ku zaskoczeniu obu kobiet.

Rozdział 9 6x9 8.3

Sophie, Milo i Todd, fanatycy programu, wyruszają do lasu w poszukiwaniu domu w Roanoke. Po drodze spotykają zakrwawioną kobietę, błagającą o pomoc. Wkrótce potem znajdują jej ciało w przewróconym samochodzie. Audrey, Lee i Dylan wracają do obozu Polków, by odzyskać nagrania z zeznaniami Lee oraz pomóc Monet w ucieczce. Dylan zostaje zamordowany przez Ishmaela. Kobietom udaje się zbiec, po czym zostają ponownie rozdzielone. Troje blogerów powraca do lasu, by odkryć prawdę, co wywołuje kolejną serię krwawych mordów w Roanoke.

Rozdział 10 6x10 8.3

W następstwie morderstw popełnionych przez Lee, twórcy trzech dokumentalnych serii telewizyjnych starają się zrozumieć, co skłoniło ją do zabijania. Pierwszy z programów ukazuje proces sądowy prowadzący do jej uniewinnienia. W drugim, słynna reporterka Lana Winters przeprowadza z Lee wywiad na temat zniknięcia jej córki. Trzeci program śledzi grupę osób, zajmujących się zjawiskami paranormalnymi, którzy wracają do Roanoke podczas krwawego księżyca, by uchwycić duchy z nawiedzonego domu na taśmie filmowej.

Noc wyborów 7x1 7.3

FX 17-09-06 (USA)

Dziury 7x5 9.0

FOX 17-10-05 (Polska)

Cudowny chłopiec 8x5 7.0

Po przeżyciu apokalipsy Cordelia musi szybko działać, by powstrzymać Michaela. Inaczej nastąpi koniec świata.

Obóz Letni Redwood 9x1 8.0

Latem 1984 roku pięcioro przyjaciół wyjeżdża z Los Angeles, żeby pracować jako opiekunowie na obozie letnim. Kiedy oswajają się ze swoimi nowymi obowiązkami, dociera do nich, że jedyną rzeczą straszniejszą od ogniskowych opowieści jest przeszłość, która może nas dogonić.

Pan Jingles 9x2 7.0

Mrok ogarnia teren letniego obozu. Choć wszyscy powinni już dawno spać, zło nie przestrzega ciszy nocnej.

Prawdziwi mordercy 9x4 8.0

Pan Jingles bierze na cel tego, komu udało się wymknąć, a wychowawcy postanawiają uciec z obozu letniego Redwood.

Biała dama 9x7 8.0

Na jaw wychodzi istnienie nieznanej sekcji obozu. Ocaleni decydują się pomóc zagubionej autostopowiczce.

Gnij w spokoju 9x8 7.0

Wyłania się zabójcze trio, które zamierza zaprowadzić nowe porządki w obozie. Dawni opiekunowie desperacko próbują zapobiec powtórce wydarzeń z przeszłości.