Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą. opis dystrybutora
Kiepski film – To jest po prostu kiepski film, choć w paru momentach stara się udawać, że nie jest.
Im bliżej końca jest lepiej, bo przynajmniej parę śmiesznych akcji, jak w Kevinie Home Alone. Są bandziory, są pułapki, jest zabawa, nawet muzyka jest dobrana z lekką rezerwą, brzmienia trochę jakby z lat 80-tych.
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
7/10 – powtórka z rozrywki – Film wyłącznie dla fanów gatunku. Osobiście uwielbiam takie slashery więc oceniam na 7, ale wiele osób na pewno obniży ocenę za scenariusz bądź brak logiki w zachowaniach bohaterów. Dla mnie na plus scena z blenderem i cała końcówka :)