Ekranizacja klasycznego horroru według bestsellerowej prozy Stephena Kinga. Do małego miasteczka w Stanach Zjednoczonych przybywa para młodych ludzi. Na jego ulicach nigdzie nie widać dorosłych. Miasteczko sprawia wrażenie jakby było zamieszkane wyłącznie przez dzieci, które na okolicznych polach kukurydzy odprawiają dziwne rytuały.
Obsada dodaj obsadę
Reżyseria Ocena
Fritz Kiersch
Robert Devries
(asystent)
Susan Gelb
(asystent)
John Hopgood
(asystent) (druga ekipa)
Scenariusz Ocena
Stephen King
(nowela)
7,7
George Goldsmith
Frankie Nixon
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Patience Thoreson
(nadzorca ciągłości scenariusza)
Producenci Ocena
Donald P. Borchers
producent
Earl A. Glick
producent wykonawczy
Terrence Kirby
producent
Mark Lipson
współproducent
Charles Weber
producent wykonawczy
Joe Madalena
kierownik produkcji
Michael Winter
nadzorca produkcji
Michelle Bourque
kierownik produkcji (asystent)
Jeffrey Chernov
nadzorca produkcji
Joel Conkey
kierownik produkcji (asystent)
Peter Lenagh
kierownik produkcji (asystent)
Jan Lewis
producent (asystent)
Robin L. Logelin
kierownik produkcji (asystent)
Victoria Pearman
koordynator produkcji
Jean Persinger
kierownik produkcji (asystent)
Randy Persinger
kierownik produkcji (asystent)
David Simkins
producent (asystent)
Charlene Sutherlin
kierownik produkcji (asystent)
Aktorzy Ocena
Peter Horton
Burt Robeson
Linda Hamilton
Vicky
7,2
R.G. Armstrong
Diehl
Robby Kiger
Job
Anne Marie McEvoy
Sarah
John Franklin
Isaac Chroner
7,0
Courtney Gains
Malachai
Julie Maddalena
Rachel
Jonas Marlowe
Joseph
John Philbin
Amos
Dan Snook
Chłopiec
David Cowen
Tata
Suzy Southam
Mama
D.G. Johnson
Pan Hansen
Patrick Boylan
Klient Hansena
Elmer Soderstrom
Klient Hansena
Teresa Toigo
Klient Hansena
Mitch Carter
Kaznodzieja radiowy (głos)
Dennis Carl
Chłopiec (niewymieniony w czołówce)
Corey Frizzell
Chłopiec w pierwszym rzędzie w kościele (niewymieniony w czołówce)
Zdjęcia Ocena
Raoul Lomas
6,0
Douglas F. O'Neons
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
Neil Harrington
(pomoc techniczna)
Joe-Joe Presson
(główna pomoc techniczna) (asystent)
John Savka
(główna pomoc techniczna)
Kompozytorzy Ocena
Jonathan Elias
Kostiumy Ocena
Barbara Scott
Joyce Bond
(garderoba) (asystent)
David Lenderink-Johns
(garderoba) (asystent)
Montaż Ocena
Harry Keramidas
Christopher Cooke
(współmontażysta)
Debra Neil-Fisher
(asystent)
6,0
Muzyka Ocena
Jonathan Elias
aranżer
Charakteryzacja Ocena
Herita Jones
główny charakteryzator
Erica Ueland
charakteryzator
Rosemary Weibelhaus
fryzjer
Scenografia Ocena
Craig Stearns
dyrektor artystyczny
7,0
Cricket Rowland
dekorator wnętrz
Timothy Case
dyrektor artystyczny (asystent)
Peter Freitas
scenopis obrazkowy
Robin L. Miller
główny rekwizytor
Heidi Sue Whitmer
rekwizytor
Dźwięk Ocena
Gregg Barbanell
imitator dźwięku
Gregg Barbanell
nadzorujący montaż dźwięku
Gary C. Bourgeois
mikser ponownego nagrania
John Bowey
montaż dźwięku
Neil Brody
mikser ponownego nagrania
Gary Dowling
mikrofoniarz
Julia Evershade
montaż dźwięku
John P. Fasal
montaż efektów dźwiękowych
Arnold Finkelstein
montaż dźwięku (asystent)
Kimberly Harris
montaż dźwięku
Lorie O'Shatz
montaż dźwięku (asystent)
Troy Porter
operator dźwięku
Jonathon 'Earl' Stein
mikser
Marty Stein
montaż dźwięku
Jerry Trent
imitator dźwięku
Marshall Winn
montaż dźwięku
Efekty specjalne Ocena
Wayne Beauchamp
koordynator efektów specjalnych
Eric Rumsey
efekty specjalne
Pozostała Ekipa Ocena
Bruce Paul Barbour
koordynator kaskaderów
Kerrie Cullen
kaskader
Bruce Paul Barbour
kaskader (niewymieniony w czołówce)
Linda Francis
dobór obsady
Jessica Gee-George
dobór głosu
Jeff Greenberg
dodatkowy dobór obsady
Barbara Harris
dobór głosu
Max W. Anderson
efekty wizualne
Paula A. Lumbard
koordynator efektów wizualnych
Mike Frizzell
kaskader
Steve Barnes
operator kamery (asystent)
Douglas Burg
operator kamery (praktykant)
James L. Carter
operator kamery
M.J. Elliott
fotosista
Bob Good
oświetlenie
Guy Olds
operator kamery (asystent)
S. Phillip Sparks
operator kamery
Jeremy Sykes
prowadzący ostrość
Gary Thieltges
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
Jani Vournas
mistrz oświetlenia
Ted Wachs
elektryk
Deborah O'Brien
projekt czołówki
Bryan Renfro
treser zwierząt
Mike Warren
projekt czołówki
Corey Frizzell
dubler: Robby Kiger (niewymieniony w czołówce)
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…