Poza świadomością 2001

Soul Survivors

Często bywa, że dopiero gdy wszystko stracimy możemy docenić jak szczodrze obdarowała nas fortuna. Tak tez , było w przypadku dziewiętnastoletniej Cassie. W spowodowanym przez nią wypadku samochodowym ginie jej chłopak Sean, wieloletnia przyjaciółka Annabelle znajduje sobie inne, podejrzane towarzystwo, a pierwszy rok w… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Melissa Sagemiller
jako Cassie
Wes Bentley
jako Matt
Casey Affleck
jako Sean
Eliza Dushku
jako Annabel
Luke Wilson
jako Jude
Allen Hamilton
jako Dr Haverston
Candace Kroslak
jako Chłodna blondynka
Ryan Kitley
jako Młody policjant
Christine Dunford
jako Pielęgniarka na oddziale internsywnej terapii
Amy Farrington
jako Lekarka na oddziale internsywnej terapii w Midtown
Lusia Strus
jako Surowa pielęgniarka

Często bywa, że dopiero gdy wszystko stracimy możemy docenić jak szczodrze obdarowała nas fortuna. Tak tez , było w przypadku dziewiętnastoletniej Cassie. W spowodowanym przez nią wypadku samochodowym ginie jej chłopak Sean, wieloletnia przyjaciółka Annabelle znajduje sobie inne, podejrzane towarzystwo, a pierwszy rok w collegu, który miał być serią, triumfów, przeradza się w koszmar. Zbolałą i zagubioną Cassie osączają dziwne wizje i niejasne przeczucia, nawiedza niepokojące żywe wspomnienie Seana. Sama nie wie, czy tłum ścigających ją postaci to wytwór uszkodzonego w wypadku mózgu czy też może błąka się w pułapce między światem żywych i zmarłych. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Horror
Słowa kluczowe
sen, krew, zdrada, przyjaźń zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2001-09-07 (świat)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
84 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
angela21

6/10 – bardzo pokręcony film, chwilami nie dało się zrozumieć, ale końcówka fajna i wciągający ;-)

Matejsoner11

Standardzik – Bardzo słaby standardzik. Możnaby z tego wycisnąć film na mocną 4. Ale tak kiepskiego wykonania się nie spodziewałem. Ten film to kompletny brak osi scenariusza, nic się tutaj nie zapętla, za bohaterką stale łążą duchy, ona co rusz kogoś zabija/ogłusza, zachowuje się jak wariatka itp…A na końcu mamy NIBY zaskakujące zakończenie, które obcykany kinoman odgadnie po połowie seansu. Zmarnowałem półtorej godziny cennego, bo wieczornego czasu.

1/10

Asmodeusz Matejsoner11 5

aż tak źle bym tego nie ocenił, ale zgadzam sie nie jest to dzielo wybitne, a niestety nudne i po drodze gubi gdzies cała atmosferę.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
42 pkt.
3
Czechu
16 pkt.
4
sciema
10 pkt.
5
fredaser
7 pkt.
6
carmin
7 pkt.
7
MrWirus
5 pkt.
8
kubor
4 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…