Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Spike Lee |
6,9
|
|
Mike Ellis
(asystent)
|
||
Tracey Hinds
(asystent)
|
||
Paul Hogan
(asystent)
|
||
Michael A. Pinckney
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Benioff
(również) (powieść)
|
10
|
|
Producenci | Ocena | |
Spike Lee
producent
|
6,9
|
|
Tobey Maguire
producent
|
7,1
|
|
Julia Chasman
producent
|
||
Jon Kilik
producent
|
||
Nick Wechsler
producent wykonawczy
|
||
Edward Norton
współproducent
|
8,1
|
|
Jeff Sommerville
współproducent
|
||
Colin Cumberbatch
nadzorca postprodukcji
|
||
Jon Kilik
kierownik produkcji
|
||
Paul Leonardo Jr.
nadzorca postprodukcji
|
||
David Pomier
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Edward Norton
Monty Brogan
|
8,1
|
|
Philip Seymour Hoffman
Jakob Elinsky
|
7,7
|
|
Barry Pepper
Frank Slattery
|
7,1
|
|
Rosario Dawson
Naturelle Riviera
|
7,2
|
|
Anna Paquin
Mary D'Annunzio
|
7,0
|
|
Brian Cox
James Brogan
|
7,3
|
|
Tony Siragusa
Kostya Novotny
|
||
Levani
Nikolai, wujek
|
||
Tony Devon
Allen, agent
|
||
Misha Kuznetsov
Senka Valghobek
|
||
Isiah Whitlock Jr.
Flood, agent
|
||
Michael Genet
Cunningham, agent
|
||
Patrice O'Neal
Khari
|
||
Al Palagonia
Salvatore Dominick
|
||
Aaron Stanford
Marcuse
|
||
Marc H. Simon
Schultz
|
||
Armando Riesco
Phelan
|
||
Brad Williams
Handlarz
|
||
Rodney 'Bear' Jackson
Handlarz
|
6,0
|
|
Keith Nobbs
Luke
|
||
Felicia Finley
Jody
|
||
Radu Spinghel
Zakharov
|
||
Dania Ramirez
Daphne
|
6,8
|
|
Oleg Prudius
Rosjanin
|
||
Igor Zhivotovsky
Rosjanin
|
||
Paul Diomede
Simon
|
||
Cynthia Darlow
Ruth
|
||
Michole Briana White
Administratorka Coventry
|
||
Vanessa Ferlito
Lindsay Jamison
|
6,6
|
|
Coati Mundi
Louis Volandes
|
||
Larissa Drekonja
Dasha
|
||
Christine Pepe
Biegaczka
|
||
Lawrence Bullock
Facet z Chelsea
|
||
Patrick Illig
Facet z Chelsea
|
||
Maja Niles
Kobieta z Park Avenue
|
||
Daniel Reton
Facet z Wall Street
|
||
Ed Rubeo
Jubiler
|
||
Peter James Kelsch
Żebrak
|
||
A.J. McCoy
Sprzątacz
|
||
R.L. Brazil
Wykidajło
|
||
Howard Crowns
Pracownik studia tatuażu
|
||
Cipha Sounds
DJ Dusk
|
||
Jamil Mullen
Kobieta z dzieckiem
|
||
Louis Modafferi
Klient baru
|
||
Alan Taraseiwicz
Klient baru
|
||
Nicholas Rossomodo
Klient baru
|
||
Jeffrey Palazzo
Klient baru
|
||
Douglas Miller
Klient baru
|
||
Mike Fiore
Klient baru
|
||
Andre Fletcher
Klient baru
|
||
Carl Bini
Klient baru
|
||
Joseph Mascall
Klient baru
|
||
John Bergen
Klient baru
|
||
Keith Bright
Kierowca ciężarówki / Klient baru (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rodrigo Prieto
(kierownik zdjęć)
|
||
Ellen Kuras
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Lamont Crawford
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Terence Blanchard |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Sandra Hernandez | ||
Joanna Brett
(nadzorca garderoby)
|
||
Sandi Figueroa | ||
Michelle Martini
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Barry Alexander Brown |
9,0
|
|
K.A. Miille
(asystent)
|
||
Noëlle Penraat
(montażysta negatywu)
|
||
Sam Pollard
(dodatkowy)
|
||
Greg Speed
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ellie Winslow
główny charakteryzator
|
||
Mary Cooke
główny stylista
|
||
Fríða Aradóttir
fryzjer osobisty: Edward Norton
|
||
Matthew W. Mungle
charakteryzator
|
||
Julie Pearce
charakteryzator osobisty
|
||
Scenografia | Ocena | |
John Frick
dyrektor artystyczny
|
||
Barbara Haberecht
dekorator wnętrz
|
||
James Chinlund
scenograf
|
8,0
|
|
Nicholas Lundy
dyrektor artystyczny
|
||
Ondine Karady
dekorator wnętrz
|
||
Amy Bell
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ben Conable
projektant graficzny
|
||
April Crump
rekwizytor
|
||
Alison Froling
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Dan Kuchar
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Tim Oravetz
główny rekwizytor
|
||
King Orba
główny rekwizytor
|
||
Michael E. Wilks
główny konstruktor dekoracji
|
7,0
|
|
Dźwięk | Ocena | |
Philip Stockton
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Sean Garnhart
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Rolf Pardula
mikser
|
||
Michael Barry
mikser ponownego nagrania
|
||
Leslie Bloom
imitator dźwięku
|
||
Marko A. Costanzo
imitator dźwięku
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Stuart Deutsch
mikrofoniarz
|
||
Chris Fielder
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Sean Garnhart
mikser ponownego nagrania
|
||
Cate Montana
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Igor Nikolic
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Alex Raspa
operator postsynchronu
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu
|
||
David Warzynski
imitator dźwięku
|
||
Larry Wineland
montaż dźwięku (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Todd Bozung
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Steve Wolf
koordynator efektów specjalnych
|
||
Jesse Moorefield
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Aisha Coley
dobór obsady
|
||
Jeff Ward
koordynator kaskaderów
|
||
J. John Corbett
efekty wizualne
|
||
Daniel Rubin
zecer
|
||
Robby Baumgartner
oświetlenie
|
5,0
|
|
Wayne Marc Godfrey
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tuffy Questell
dodatkowy dobór obsady
|
||
Winsome Sinclair
dodatkowy dobór obsady
|
||
Matthew Lessall
dobór obsady (asystent)
|
||
Alison Marek
dobór obsady (asystent)
|
||
Ali Merhi
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Ra-Ra Taylor
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Randall Balsmeyer
projekt czołówki
|
||
Bob Becchio
operator kamery (asystent)
|
||
Braden Belmonte
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Andrew Casey
operator steadicam
|
||
Chris Drechsler
elektryk
|
||
Kris Enos
operator kamery (asystent)
|
||
Gary Jay
operator kamery (Teksas)
|
||
Rafael Latorre
elektryk
|
||
David Lee
fotosista
|
||
Jim McConkey
operator steadicam
|
||
Christopher Norr
operator kamery
|
7,0
|
|
Heather Norton
operator kamery (asystent)
|
||
Tom Shinn
elektryk
|
||
Peter Simonite
operator kamery (asystent) (El Paso) (Austin)
|
||
John Trapman
operator kamery
|
7,0
|
|
Lee Vickery
operator kamery (dodatkowy) (asystent)
|
||
Joe 'Jody' Williams
operator kamery
|
||
Malcolm A. Purnell
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…