Oblicza śmierci 1978

Faces of Death

Jeden z najdrastyczniejszych filmów w historii kinematografii. Cały film stanowi dokumentalny zapis wielu przerażających, okrutnych i krwawych scen, których narratorem jest Dr. Francis B. Gröss. Zobaczyć w nim można zarówno autopsję, wypadki jak i egzekucje.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Michael Carr
jako Dr. Francis B. Gröss
Samuel Berkowitz
jako On sam, pacjent kriogeniczny
Mary Ellen Brighton
jako Ona sama, samobójczyni wyskaująca przez okno
Thomas Noguchi
jako On sam
Adolf Hitler
jako On sam (zdjęcia archiwalne)
John Alan Schwartz
jako Przywódca kultu zjadaczy ciał

Fabuła

Jeden z najdrastyczniejszych filmów w historii kinematografii. Cały film stanowi dokumentalny zapis wielu przerażających, okrutnych i krwawych scen, których narratorem jest Dr. Francis B. Gröss. Zobaczyć w nim można zarówno autopsję, wypadki jak i egzekucje. majak01

Gatunek
Dokumentalny, Horror

Szczegóły

Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
The Original Faces of Death
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
105 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 5 powiązanych

Komentarze 3

Avatar square 200x200

majak01 2008-09-22 6

7/10 – Zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach i… żołądkach. Polecam i odradzam jednocześnie. Każdy sam wie, czy jest to kino dla niego czy też nie. Pozdrawiam :)

simian_raticus majak01 2012-03-26

Rujnowały zdrowie psychiczne te vhs’y! Potem drastyczniejsze dokumenty z p2p doszły! Wszystko to ludzie zrobili! Nikt inny! Tasiemiec w spirytusie czy wypchana trocinami kaczka w klasie szkoły podstawowej z gabinetu biologicznego to nic! Szokumenty istne! Biała glista ludzka to też stwożenie boskie! To człowiek te żyją tka pasożytami sam nazwał! Eeeeee tam! Dajcie żyć pasożytom, a nie tam je w szkłach konserwyjecie!

simian_raticus 2006-05-04

plakaty do dodania – do częsci 1 i 2 jakby ktoś mógł obrobić . . . oto link: http://www5b.biglobe.ne.jp/~madison/worst/mondo/junk.html

Współtworzą