Kamienne pięści 6.3

Roberto Duran wychowuje się na ulicy, gdzie rządzi prawo pięści. Umiejętności, które zdobywa walcząc o przetrwanie, stają się jego przepustką do lepszego świata. Na profesjonalnym ringu pojawia się po raz pierwszy w wieku 16 lat i niedługo po tym zyskuje przydomek Manos de Piedra, czyli Kamienne pięści. Jak się jednak okazuje, na szczyt zmierza trudną i niebezpieczną drogą. Wielki talent może bowiem nie wystarczyć, by raz na zawsze uwolnić się od życia w nędzy. Czy będzie gotowy na starcie z niepokonanym Sugar Ray’em Leonardem? Czy nieokrzesany chłopak stanie się mężczyzną zdolnym zadziwić cały świat?

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 4

Chemas 5

Bardzo przeciętny film, spodziewałem się czegoś lepszego, przynajmniej na ocenę 6. Niestety ani nie ruszyła mnie sama opowiedziana historia, ani gra aktorska, chociaż całkiem przyzwoita. DeNiro, jak to ładnie Redox określił, na autopilocie. Wszystko byłoby jednak do przyjęcia, ale nie nachalne czerpanie ze schematów filmów bokserskich bez pomysłu własnego. Jakaś taka dziwna mieszanka wyszła. Nie twierdzę, że film jest słaby, ale to nie to czego oczekiwałem

MARTIN007 6

JAK KAŻDY FILM O BOKSIE.POCZĄTKI KARIERY,UPADEK I PODNIESIENIE SIĘ Z KOLAN,WIĘC STANDARD W SCENARIUSZU.GRA AKTORÓW PRZYZWOITA,SZKODA ŻE BRAK W TLE FAJNEJ MUZYKI.MOŻNA ZOBACZYĆ,ALE NOKAUTU NIE MA.

Redox 5

5/10 Porządnie nakręcony, ale przy tym bezpiecznie i odrobinę schematycznie. A polubienie głównego bohatera to naprawdę sztuka. De Niro kolejny raz na autopilocie.

Chemas Redox 5

@Redox

To prawda, szkoda mi Roberta, że gra w coraz bardziej przeciętnych produkcjach, w których poza charakterystycznym i znanym wszystkim grymasem twarzy, niczym więcej nie może się wykazać. Film przeciętny, historia mnie nie poniosła