Szatańskie zabawki 1992

Demonic Toys

Dwóch handlarzy narkotyków jest ściganych przez parę policjantów. Podczas strzelaniny jeden z bandytów zabija jednego z nich. Jego partnerka widząc to, postanawia ich dopaść za wszelka cenę. Udaje jej się nawet postrzelić oprawcę. Nie mając dokąd uciec, przestępcy włamują się do dużego magazynu z zabawkami. Tam jeden z nich… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Obsada Zobacz pełną obsadę

Tracy Scoggins
jako Judith Gray
Bentley Mitchum
jako Mark Wayne
Daniel Cerny
jako Dzieciak
Michael Russo
jako Lincoln
Barry Lynch
jako Hesse
Ellen Dunning
jako Anne
Peter Schrum
jako Charnetski
Jeff Celentano
jako Matt Cable
William Thorne
jako Jasnowłosy chłopak
Larry Cedar
jako Peterson
Jim Mercer
jako Dr Michaels

Fabuła

Dwóch handlarzy narkotyków jest ściganych przez parę policjantów. Podczas strzelaniny jeden z bandytów zabija jednego z nich. Jego partnerka widząc to, postanawia ich dopaść za wszelka cenę. Udaje jej się nawet postrzelić oprawcę. Nie mając dokąd uciec, przestępcy włamują się do dużego magazynu z zabawkami. Tam jeden z nich umiera, a jego krew wypełnia tajemniczy pentagram, na podłodze. Budzi to uśpione od dawna zło. Które wciela się w kilka zabawek z magazynu. Teraz uwięzieni w środku ludzie, by przeżyć noc będą musieli stoczyć walkę, z demonicznymi zabawkami. Asmodeusz

Gatunek
Horror, Fantasy
Słowa kluczowe
krew, morderstwo, zło, zabawka zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
1992-03-12 (świat)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
86 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 1 powiązany

Komentarze 3

Timothy 2007-07-03

na tamte lata pewnie film zrobił furore – ale na te chyba coś się nie przyjął;] ogólnie to ciekawy i nawet niezły jest;)

simian_raticus 2006-05-14

Fajnie straszyły takie filmy kiedyś na vhs – Seria puppet master Dolly Dearest to chyba najpopulerniejsze filmy które trafiły do naszych wypożyczalni w dziale z horrorami :-)

Asmodeusz simian_raticus 2012-02-17 7

o dziwo ten film jest całkiem dobry i wart zobaczenia. Sporo czarnego humoru i nieco zmodyfikowane zabawki naprawdę dają radę.

Współtworzą