Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Chuck Russell | ||
Scenariusz | Ocena | |
Chuck Russell | ||
Frank Darabont |
7,6
|
|
Producenci | Ocena | |
Andre Blay
producent wykonawczy
|
||
Jack H. Harris
producent
|
||
Rupert Harvey
producent liniowy
|
6,0
|
|
Elliott Kastner
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Shawnee Smith
Meg Penny
|
6,9
|
|
Donovan Leitch Jr.
Paul Taylor
|
||
Ricky Paull Goldin
Scott Jeske
|
||
Kevin Dillon
Brian Flagg
|
||
Billy Beck
Mężczyzna zbierający puszki
|
||
Jeffrey DeMunn
Szeryf Herb Geller
|
6,5
|
|
Candy Clark
Fran Hewitt
|
||
Beau Billingslea
Moss Woodley
|
||
Art LaFleur
Farmaceuta / Pan Penny
|
||
Del Close
Wielebny Meeker
|
||
Michael Kenworthy
Kevin Penny
|
||
Douglas Emerson
Eddie Beckner
|
||
Sharon Spelman
Pani Penny
|
||
Margaret Smith
Pielęgniarka
|
||
Jack Nance
Doktor
|
||
Charlene Fox
Kobieta w gabinecie lekarskim
|
||
Paul McCrane
Bill Briggs, zastępca
|
8,0
|
|
Erika Eleniak
Vicki De Soto
|
||
Teddy Vincent
Sally Jeffers
|
||
Clayton Landey
George Ruit
|
||
Joe Seneca
Dr Meddows
|
||
Don Brunner II
Naukowiec
|
||
Jacquelyn Masche
Naukowiec
|
||
Jack Rader
Płk Hargis
|
||
Julie McCullough
Susie
|
||
Daryl Sandy Marsh
Lance
|
||
Wade Mayer
Mężczyzna w kinie
|
||
Jamison Newlander
Anthony
|
||
Frank Collison
Phil Hobbs, kinooperator
|
7,0
|
|
Pons Maar
Pracownik kina
|
||
Judith Flanagan
Matka Eddiego
|
||
Richard Anthony Crenna
Żołnierz przed ratuszem
|
||
Charlie Spradling
Studentka
|
||
Kristen Aldrich
Studentka
|
||
Robert Axelrod
Jennings
|
||
M. James Arnett
Radiooperator
|
||
Peter Crombie
Dowódca
|
||
Rick Avery
Żołnierz z rozbitą maską
|
||
David Weininger
Żołnierz
|
||
Moss Porter
Sierżant
|
||
Bill Moseley
Żołnierz
|
||
Jennifer Lincoln
Młoda kobieta w ratuszu
|
||
Noble Craig
Żołnierz w kałuży
|
7,0
|
|
Portia Griffin
Chórzystka gospel
|
||
Opelene Bartley
Starsza kobieta w namiocie
|
||
Lilli Fields
Kobieta w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Hammond
Morderca z piłą łańcuchową (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ann Mills
Dziewczynka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lloyd Bryan Molander
Mieszkaniec miasta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Verna Lynn Richland
Kobieta w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chuck Russell
Mężczyzna w kinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mark Irwin |
6,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Hoenig | ||
Kostiumy | Ocena | |
Joseph A. Porro | ||
Montaż | Ocena | |
Tod Feuerman | ||
Terry Stokes | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Steven Frank
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Mark Siegel
rzeźbiarz
|
||
Craig Stearns
scenograf
|
7,0
|
|
Jeff Ginn
dyrektor artystyczny
|
||
Anne H. Ahrens
dekorator wnętrz
|
||
Ray Acosta
stolarz
|
||
B. Miles Blakney
stolarz
|
||
Steve Blakney
rekwizytor
|
||
Don Blanks
stolarz
|
||
Michel J. Briere
stolarz
|
||
Jeffrey Bruynzeel
stolarz
|
||
Joseph H. Catmull
główny architekt
|
||
Thomas Conti
modelarz
|
||
Michael D. Costello
malarz
|
||
David Cunningham
stolarz
|
||
Mitch Devane
rzeźbiarz
|
||
Ron Ervin
stolarz
|
||
Ross Harpold
rekwizytor
|
||
Robert Hennessy
stolarz
|
||
Barbara Kahn
rekwizytor
|
||
Anton Kaprow
stolarz
|
||
John D. Kretschmer
główny konstruktor dekoracji
|
||
Gerald Labitts
malarz
|
||
David B. Long
główny architekt
|
||
Dave Mahaffey
stolarz
|
||
Eric Mahaffey
stolarz
|
||
J.J. May
główny rekwizytor
|
||
Shawn McEnroe
rzeźbiarz
|
||
Randy Moore
projektant wnętrz
|
||
Tim Parker
stolarz
|
||
Renee Prince
malarz
|
||
Michael Reinhart
koordynator konstrukcji
|
||
Todd Richardson
stolarz
|
||
Chris Santini
stolarz
|
||
Kip Sawyer
malarz
|
||
Tim Smith
malarz
|
||
David Stawecki
stolarz
|
||
Gary F. Steele
projektant wnętrz
|
||
Sandra Sweeney
rekwizytor
|
||
James Thomason
rekwizytor (asystent)
|
||
Sally Thornton
projektant wnętrz
|
||
Ildiko Toth
malarz
|
||
Pete von Sholly
scenopis obrazkowy
|
||
Brian Wade
rzeźbiarz
|
||
Glenn B. Wilson
rekwizytor (asystent)
|
||
Lauren Swickard
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Efekty specjalne | Ocena | |
Nick Benson
efekty specjalne
|
||
Gary D. Bierend
technik
|
8,0
|
|
Philip Bartko
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Robert DeVine
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Dale Gordon
technik
|
||
Daniel J. Gordon
technik
|
||
Andrew Miller
technik
|
||
Dean W. Miller
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Steve Holladay
koordynator kaskaderów
|
||
Gary Hymes
koordynator kaskaderów
|
||
M. James Arnett
kaskader
|
||
Janet Brady
kaskader
|
||
David Burton
kaskader
|
||
Gilbert B. Combs
kaskader
|
||
Mike De Luna
kaskader
|
||
George Fisher
kaskader
|
||
Freddie Hice
kaskader
|
||
Steve Holladay
kaskader
|
||
Rick LeFevour
kaskader
|
||
Bobby Porter
kaskader
|
||
Debby Porter
kaskader
|
||
Pat Romano
kaskader
|
||
Ric Roman Waugh
kaskader
|
||
Richard Wright
kaskader
|
||
Joni Avery
kaskader (dodatkowy)
|
||
Rick Avery
kaskader (dodatkowy)
|
||
Greg Brickman
kaskader (dodatkowy)
|
||
Bobby Burns
kaskader (dodatkowy)
|
||
Bud Davis
kaskader (dodatkowy)
|
||
Steve M. Davison
kaskader (dodatkowy)
|
||
Tim A. Davison
kaskader (dodatkowy)
|
||
Gary Epper
kaskader (dodatkowy)
|
||
Gene Hartline
kaskader (dodatkowy)
|
||
Tommy J. Huff
kaskader (dodatkowy)
|
||
Tracy Keehn-Dashnaw
kaskader (dodatkowy)
|
||
Gary McLarty
kaskader (dodatkowy)
|
||
John Meier
kaskader (dodatkowy)
|
||
Paula Marie Moody
kaskader (dodatkowy)
|
||
Bennie Moore
kaskader (dodatkowy)
|
||
Larry Nicholas
kaskader (dodatkowy)
|
||
Danny Rogers
kaskader (dodatkowy)
|
||
Dennis Scott
kaskader (dodatkowy)
|
||
Paul Sherrod
kaskader (dodatkowy)
|
||
Allen Blaisdell
efekty wizualne
|
||
Kathy Chasen-Hay
montaż efektów wizualnych
|
||
Chuck Comisky
efekty wizualne
|
||
C. Marie Davis
montaż efektów wizualnych
|
||
Jeff Matakovich
efekty wizualne
|
||
George Muhs
efekty wizualne
|
||
Jody Rogers
montaż efektów wizualnych
|
||
Keith Shartle
producent efektów wizualnych
|
||
Hoyt Yeatman
nadzorca efektów wizualnych
|
5,0
|
|
Diana Shornstein
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jay W. Yowler
elektryk
|
||
Jay W. Yowler
oświetlenie (technik)
|
Pozostałe
Proszę czekać…