Decydująca gra 2006

End Game

Przez osiem lat Alex Thomas (Cuba Gooding Jr.) jako jeden z najlepszych agentów Secret Service z poświęceniem chronił prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak tym razem profesjonalizm i oddanie Alexa nie wystarcza – prezydent zostaje na jego oczach postrzelony i po kilku godzinach umiera. Załamany Alex z pomocą dociekliwej… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Obsada Zobacz pełną obsadę

Cuba Gooding Jr.
jako Alex Thomas
James Woods
jako Vaughn Stevens
Patrick Fabian
jako Brian Martin
Peter Greene
jako Jack Baldwin
Todd Jensen
jako Agent Smith
Benito Martinez
jako Szef Crawforda
Brian Presley
jako Billy Bergoon
Burt Reynolds
jako Gen. Montgomery
Heather Dawn
jako Reporterka
Angie Harmon
jako Kate Crawford
Anne Archer
jako Pierwsza Dama
Eddie J. Fernandez
jako Policjant

Fabuła

Przez osiem lat Alex Thomas (Cuba Gooding Jr.) jako jeden z najlepszych agentów Secret Service z poświęceniem chronił prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak tym razem profesjonalizm i oddanie Alexa nie wystarcza – prezydent zostaje na jego oczach postrzelony i po kilku godzinach umiera. Załamany Alex z pomocą dociekliwej dziennikarki Kate Crawford usiłuje wykryć sprawców zamachu. Nie jest to łatwe, ktoś umiejętnie zaciera ślady, a na dodatek Alex nie otrzymuje żadnego wsparcia ze strony swoich szefów. Wszystko wskazuje na to, że morderstwo zlecił ktoś bardzo wysoko postawiony. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Dramat, Thriller

Szczegóły

Premiera
2005-09-09 (świat), 2007-01-24 (dvd)
Kraj produkcji
Kanada, USA
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
93 minut
Budżet
5 000 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 7

wayzee 2006-09-17

obsada i ekipa!!!!!!!!!!!!!!!!!! – Witam.

Ludzie nie dodawajcie obsady i ekipy z filmwebu, bo:
1. nie ma tam żadnej kolejności aktorów
2. wielu z nich w ogóle tam nie ma.

W filmie End Game nie ma Cuby Goodinga (główna rola), Jamesa Woodsa (także główna rola) oraz Burta Reynoldsa (drugi plan)!!! To jest śmieszne. Zarówno dodający, jak i akceptujący powinien się wstydzić!!!

Żeby dodać dobrą obsadę należy wejść na IMDB i kliknąć (more) pod listą aktorów.

Trochę profesjonalizmu…

Pozdrawiam
WayZee

Zobacz wszystkie 4 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
oooBANDYTKAooo wayzee 2009-11-18 7

Zanim zaczniesz się tak ostro bulwersować to sprawdź dokładnie sam wszystko… Bo chyba Ci się filmy pomyliły i widziałeś inny "End Game" … http://www.imdb.com/title/tt0415778/ <=== zajrzyj i zobacz sam. Cuba Gooding Jr. jest tam głównym bohaterem i nie musiałam nawet tego sprawdzać, żeby się dowiedzieć. James Woods oraz Burt Reynolds też tam są… Wystarczyło obejrzeć film…
Pozdrawiam!!

wayzee wayzee 2009-11-19

źle zrozumiałaś mój post bandytko… chodziło mi o to, że w momencie jak go pisałem, to na stronie fdb NIE bylo dodanego goodinga, woodsa i reynoldsa. byli dodani dopiero na szarym koncu, po kliknieciu "cala obsada".

oooBANDYTKAooo wayzee 2009-11-20 7

He he :) Rzeczywiście, twój post można w dwojaki sposób interpretować… A ja chyba akurat wybrałam ten inny :) Jakbyś napisał, że chodzi o kolejność dodawania obsady to pewnie bym zrozumiała, a tak… Niestety mój mały rozumek tego nie ogarnął i się tego nie spodziewał. Tak czy inaczej zwracam honor :)
Pozdrawiam!!

wayzee wayzee 2009-11-21

a tam zaraz maly rozumek :D to ja zbyt enigmatycznie napisalem i biore wine na siebie i uderzam sie mocno w piersi (potem zmusze sie do obejrzenia Crossroads….)

pozdrawiam

reiterater 2006-09-08

hehe – mi sie tylko koncowka podobala:) ale ogolem beznadzieja.nic sie tam nie klei… NIC!

tomaszu 2006-06-19 6

Dobry film – całkowicie zniszczony przez końcówkę. – To co zrobił scenarzysta temu filmowi to jest jak uduszenie odchowanego gołębia championa. Film ciekawy, momentami zaskakujący i opowiedziany równomiernie stopniując napięcie. Niestety, pointa niszczy wszystko co ciekawego udało się uzyskać. Film polecam obejrzeć, a 3 minuty przed końcem – wyłaczyć !!

Współtworzą