Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Scott Walker |
7,0
|
|
Dan Lazarovits
(asystent)
|
||
Brendon Breese
(asystent)
|
||
Kenny Hanson
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Scott Walker |
7,0
|
|
Producenci | Ocena | |
50 Cent
producent
|
5,7
|
|
Randall Emmett
producent
|
||
Jane Fleming
producent
|
||
George Furla
producent
|
||
Mark Ordesky
producent
|
||
Jeff Rice
producent
|
||
Brandt Andersen
producent wykonawczy
|
||
Martin Blencowe
producent wykonawczy
|
||
Barry Brooker
producent wykonawczy
|
||
Remington Chase
producent wykonawczy
|
||
Michael Corso
producent wykonawczy
|
||
Anthony Gudas
producent wykonawczy
|
||
Fredrik Malmberg
producent wykonawczy
|
||
Mark Stewart
producent wykonawczy
|
||
Daniel Wagner
producent wykonawczy
|
||
Stan Wertlieb
producent wykonawczy
|
||
Ryan S. Black
współproducent
|
||
Dama Claire
współproducent
|
||
Gus Furla
współproducent
|
||
Brandon Grimes
współproducent
|
||
William B. Steakley
kierownik produkcji
|
||
Tracey Landon
kierownik produkcji
|
||
Beau J. Genot
nadzorca postprodukcji
|
||
Carrie Tyson
koordynator produkcji
|
||
Jay Osterman
producent (asystent)
|
||
Scott Owen
producent (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Nicolas Cage
Glenn Flothe
|
7,5
|
|
Vanessa Hudgens
Cindy Paulson
|
6,9
|
|
John Cusack
Robert Hansen
|
7,5
|
|
Dean Norris
Sierż. Lyle Haugsven
|
||
Gia Mantegna
Debbie Peters
|
4,0
|
|
50 Cent
Clate Johnson, alfons
|
5,7
|
|
Robert Forgit
Sierż. Wayne Von Clasen
|
||
Radha Mitchell
Allie Halcombe
|
7,0
|
|
Brad William Henke
Carl Galenski
|
5,5
|
|
Jodi Lyn O'Keefe
Chelle Ringell
|
7,1
|
|
Michael McGrady
John Gentile, detektyw
|
6,0
|
|
Katherine LaNasa
Fran Hansen
|
7,0
|
|
Kevin Dunn
Por. Bob Jent
|
||
Kurt Fuller
Pat Clives, prokurator okręgowy
|
||
Ryan O'Nan
Gregg Baker
|
||
Matt Gerald
Ed Stauber
|
7,0
|
|
Lydia Hull
Prezenterka wiadomości
|
||
Olga Valentina
Jodi Brandon
|
||
Bostin Christopher
Al
|
6,0
|
|
Tim Lacatena
Policjant
|
6,0
|
|
Maeve Blake
Córka Hansena
|
||
Katie Wallack
Bobby Morehead
|
||
Brett Baker
Por. Pat Kasnick
|
||
Jason Collins
Kyle Griston, detektyw
|
||
Cheyenne Buchanan
Mężczyzna na klatce schodowej
|
||
Craig Blair
Kierownik Inlet Inn
|
||
Ron Holmstrom
Mike Rule, adwokat
|
||
Joshua Ball
Policjant
|
||
Kevin T. Bennett
Detektyw z AST
|
||
Jill Bess
Janet
|
||
Clara Danielle Engstrom
Córka Halcombe'a
|
||
Mark Robokoff
Dan Boyds
|
||
Teresa Koop
Beryl
|
||
Danielle Lyons Gonzales
Flirtująca dziewczyna / Good Times
|
||
Thomas Mark Higgins
Lekarz ze wspomnień
|
||
Taylor Ann Tracy
Sandy Halcombe
|
||
Charles A. Baird
Reporter (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bradford James Jackson
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gloria King
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Cassandre Leigh
Kobieta na posterunku policji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bryant Mainord
Klient klubu ze striptizem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vasilika Vanya Marinkovic
Prostytutka na ulicy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne Mitchell
Policjant na Merrill Field (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Clay Ostlund Sease
Klient klubu ze striptizem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lois Simenson
Sprzedawczyni płyt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Rhino Smith
Strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kiki Warren
Candy, striptizerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Patrick Murguia |
7,0
|
|
Douglas S. Holgate
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Wells A. Smith
(główna pomoc techniczna)
|
||
Tom Trainor
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Lynn Falconer | ||
Andree Fortier
(nadzorca kostiumów)
|
||
Amy Wolter
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Sarah Boyd | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karri Farris
nadzorca charakteryzacji
|
||
Troy Breeding
główny charakteryzator
|
||
Ching Tseng
charakteryzator
|
||
Marcos Gonzales
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Clark Hunter
scenograf
|
7,0
|
|
Monique Champagne
dekorator wnętrz
|
||
Alex Hunter
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jason Hammond
główny rekwizytor
|
||
Jacob Carpenter
rekwizytor
|
||
Thomas Mark Higgins
rekwizytor
|
||
Mark Sabel
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Richard Schexnayder
mikser
|
||
Matthew Talarico
mikrofoniarz
|
||
Mike Burns
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Anne McCarthy
dobór obsady
|
||
Deborah Schildt
dobór obsady
|
||
Morgan Robbins
dobór obsady (asystent)
|
||
Deborah Schildt
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ray Lykins
koordynator kaskaderów
|
||
Meegan Godfrey
kaskader dublujący: Vanessa Hudgens
|
4,0
|
|
Raion Hill
kaskader dublujący: 50 Cent
|
||
Meggin Penkal
kaskader dublujący: Gia Mantegna
|
||
Tom Waite
kaskader dublujący: Nicolas Cage
|
||
Jacques Jouffret
operator steadicam
|
8,0
|
|
Jacques Jouffret
operator kamery
|
8,0
|
|
Steven L. Rychetnik
operator kamery
|
||
John T. Connor
operator kamery (asystent)
|
||
Garret Curtis
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Svitak
operator kamery (asystent)
|
||
Steve Wolfe
operator kamery (asystent)
|
||
Allen Parks
oświetlenie
|
||
Brian Adams
fotosista
|
||
Michael K. Bergstrom
elektryk
|
||
Wade Hagen
księgowy produkcji
|
||
Andrew Schark
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…