Kula w łeb 2012

Bullet to the Head
Film

Zawodowy zabójca Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) staje się sprzymierzeńcem młodego nowojorskiego detektywa, Taylora Kwona (Sung Kang). Choć pochodzą z różnych światów i zupełnie do siebie nie pasują, coś ich łączy - obaj stracili partnerów i poszukują tego samego człowieka - Keegana (Jason Momoa). Prowadzą dochodzenie,… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Sylvester Stallone
jako James Bonomo
Sung Kang
jako Taylor Kwon
Sarah Shahi
jako Lisa Bonomo
Adewale Akinnuoye-Agbaje
jako Robert Nkomo Morel
Jason Momoa
jako Keegan
Christian Slater
jako Marcus Baptiste
Jon Seda
jako Louis Blanchard
Holt McCallany
jako Hank Greely
Brian Van Holt
jako Ronnie Earl
Weronika Rosati
jako Lola
Dane Rhodes
jako Por. Lebreton
Marcus Lyle Brown
jako Towne, detektyw

Zawodowy zabójca Jimmy Bobo (Sylvester Stallone) staje się sprzymierzeńcem młodego nowojorskiego detektywa, Taylora Kwona (Sung Kang). Choć pochodzą z różnych światów i zupełnie do siebie nie pasują, coś ich łączy - obaj stracili partnerów i poszukują tego samego człowieka - Keegana (Jason Momoa). Prowadzą dochodzenie, przemierzają obskurne zaułki i likwidują każdego, kto staje im na drodze. Trop prowadzi ich z ulic Nowego Orleanu aż do najwyższych szczebli władzy w Waszyngtonie. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Kryminał, Thriller
Słowa kluczowe
policja, przemoc, postrzelenie, na podstawie komiksu zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2012-11-14 (świat), 2013-07-18 (dvd)
Wytwórnia
Automatik Entertainment
EMJAG Productions
Millar Gough Ink zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Headshot (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
91 minut
Budżet
55 000 000 USD
Wiadomości 6
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Zdjęcia trwały od 27 czerwca do 25 sierpnia 2011 roku, a wykonano je w Nowym Jorku i Nowym Orleanie. zobacz więcej

Komentarze do filmu 13
PoppinTom 4

Każdy jest w stanie wyobrazić sobie Stallone mówiącego "Dawaj kurwa…" z wykrzywiona szczeną i taki jest tutaj. On jest tylko pretekstem dla całego filmu.Słabo

Beznickowy 3

Tak przeciętny, że aż słaby – Nie wiem, na co poszły pieniądze z budżetu. Fabuła schematyczna, a sceny akcji powinni puszczać ludziom pod Ścianą Płaczu – toż to amatorzy lepiej korzystają z dobrodziejstw sztuczek montażowych niż to "cudeńko". Obsada sprawia wrażenie śmiertelnie znudzonej, przoduje tutaj Stallone, który ani na chwilę nie daje oznak życia. Że też producentom nie było szkoda pchać w to swojej kasy.

3/10

Weronika zagrała w dwóch scenach.

Quagmire Beznickowy 6

A taki był płacz, że źli, dziecinni Amerykanie nie chcą oglądać podstarzałych, prawdziwych herosów w filmach z R-ką :) Jednak jest tak jak myślałem, tegoroczne filmy Schwarzeneggera, Stallone’a i Willisa prezentują ten sam, żałosny poziom.

Asmodeusz Beznickowy 6

Film raczej gorszy w karierze Stallone’a, ale najgorzej wypadł tu Jason Momoa. Co do powrotów bohaterów z przed lat to poza Schwarzeneggerem reszta tragiczna.

ferhin2 Beznickowy 6

Zgadzam się, film bardzo przeciętny często zalatujący amatorką. Z całą sympatią dla Stallone, który w swoich czasach był moim idolem, niektórzy powinni pogodzić się z wiekiem i przejść na zasłużoną emeryturę. Czasem lepiej odejść w chwale niż pozwolić by widzowie pamiętali takie występy.

jacks Beznickowy 5

Stallone sprawia wrażenie kompletnie znudzonego fabułą :) Jedyną osobą na moje oko, która choć trochę wykazała się zaangażowaniem jest Momoa. Ogólnie jeśli nie masz sentymentu do Slya to nie ma co ruszać tej pozycji.

LakiLou 8

Oglądając ten film czuć w nim było taki vibe kina akcji lat 80 i 90. Z racji tego, że uwielbiam taki rodzaj kina to bawiłem się na nim wyśmienicie i żadne głupotki typu walka na topory strażackie mi nie przeszkadzały

Chemas 5

Typowy średniak, jak dla Stallone’a za słaby. Ja sobie go wczoraj w telewizorni w nocy w fotelu przy piwku obejrzałem i generalnie się nie nudziłem. Oceny jednak za wysokiej dać nie mogę. Faktycznie, że najlepiej wypadł Momoa.

pajki_filmaniak 7

dla mnie stary dobry Sylwester w sensacyjniaku 7/10

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
jacks
202 pkt.
2
Czejen71
142 pkt.
3
kaskader
56 pkt.
4
ferhin2
54 pkt.
5
Sweet_Foxy
50 pkt.
6
Beznickowy
35 pkt.
7
fredaser
20 pkt.
8
Anonimowy
10 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…