Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Don Siegel | ||
Scenariusz | Ocena | |
Albert Maltz
(scenopis)
|
||
Irene Kamp
(scenopis)
|
||
Thomas Cullinan
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Don Siegel | ||
Jennings Lang
producent wykonawczy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claude Traverse
współproducent
|
||
Clint Eastwood
producent wykonawczy (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Joseph C. Cavalier
kierownik produkcji
|
||
Burt Astor
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Clint Eastwood
Kpr. John McBurney
|
9,0
|
|
Geraldine Page
Martha Farnsworth
|
||
Elizabeth Hartman
Edwina Dabney
|
||
Jo Ann Harris
Carol
|
||
Darleen Carr
Doris
|
||
Mae Mercer
Hallie
|
||
Pamelyn Ferdin
Amelia "Amy"
|
||
Melody Thomas Scott
Abigail
|
||
Peggy Drier
Lizzie
|
||
Patricia Mattick
Janie
|
||
Charlie Briggs
Kapitan-konfederat
|
||
George Dunn
Sam Jefferson
|
||
Charles Martin
Kapitan-konfederat
|
||
Matt Clark
Scrogins
|
||
Patrick Culliton
Żołnierz
|
||
Buddy Van Horn
Żołnierz
|
||
Randy Brown
Konfederacki sierżant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Izay
Wożnica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Lee
Śpiewak (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Malinda
Wade (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bruce Surtees
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
John L. Black
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Rez
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Lalo Schifrin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Helen Colvig | ||
Montaż | Ocena | |
Carl Pingitore | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Larry Germain
fryzjer
|
||
Bud Westmore
charakteryzator
|
||
Kathryn Blondell
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gae Clark Butler
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Germain
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kaye Pownall
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank Westmore
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marvin G. Westmore
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ted Haworth
scenograf
|
||
Alexander Golitzen
dyrektor artystyczny
|
||
John P. Austin
dekorator wnętrz
|
||
Alex Alvarez
główny konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Forest Rankin
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Blackie Rosenkrantz
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ward Welton
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
John L. Mack
dźwięk
|
||
Waldon O. Watson
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jack DeBron
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Buddy Van Horn
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert J. LaSanka
dobór obsady (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Hovanesak
mistrz oświetlenia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Earl Kennedy
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Tim Vanik
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…