Zaklinacz dusz 2005-2010

Ghost Whisperer

Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) umie porozumiewać się z duchami, które zostały na ziemi, bo mają tu wciąż jakieś niedokończone sprawy. To przez nie nie są w stanie opuścić miejsc i osób, które znały. Strażak Jim Clancy (David Conrad), mąż Melindy, wie, jak trudne bywa dla niej pełnienie roli pośrednika między żywymi, a… zobacz więcej

Aktorzy

Odcinki zobacz wszystkie 107 odcinki

Sezony

Zdjęcia Zobacz wszystkie 5 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Cesar Millan
jako On sam

Fabuła

Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) umie porozumiewać się z duchami, które zostały na ziemi, bo mają tu wciąż jakieś niedokończone sprawy. To przez nie nie są w stanie opuścić miejsc i osób, które znały. Strażak Jim Clancy (David Conrad), mąż Melindy, wie, jak trudne bywa dla niej pełnienie roli pośrednika między żywymi, a tymi, co odeszli. Martwi się o żonę i o to, że kiedyś może nie zdołać jej ochronić. Melinda wyznała niedawno prawdę o swoich zdolnościach swej przyjaciółce i pracownicy, Delii Banks (Camryn Manheim), samotnej mamie nastoletniego Neda Banksa (Christoph Sanders). Teraz boi się, jakie konsekwencje może mieć wciągnięcie Delii do tego dziwnego świata. Delia bowiem, choć jest jej niezwykle oddana, w przeciwieństwie do Neda sceptycznie podchodzi do wyznania Melindy. Sekret Melindy zna także Eli James (Jamie Kennedy), profesor psychologii z Rockland University. On sam jest ciekawym przypadkiem: ma dar słyszenia duchów, ale ich nie widzi. Melinda na ogół traktuje swój dar jako błogosławieństwo, choć czasem jest on dla niej źródłem poważnych kłopotów. Zawsze pomaga, żywym, czy umarłym, zakończyć to, z czym się zmagają. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Fantasy
Słowa kluczowe
morderstwo, śledztwo, relacja mąż-żona, relacja rodzinna zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2007-01-05 (kino), 2005-09-23 (świat)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Zaklinaczka duchów (Polska) (tytuł TV)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 60 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

caryca84 2009-11-12 3

Na początku naiwny, później się rozkręca. – Połowa pierwszego sezonu jest dość cukierkowa i pełna naiwnych tekstów. Później się rozkręca i serial jest całkiem wciągający, można się też trochę pobać.
Nadal jednak nie mogę przywyknąć to epatowania biustem przez Jennifer (jak mnie to rozprasza, to co dopiero facetów ;)), do tego, że biega w szpilkach 10 cm i śpi w staniku push-up oraz pełnym makijażu :D Do tego ma chyba nieskończony budżet i super pojemną szafę, bo w każdym odcinku jest inaczej ubrana (przynajmniej dwa, trzy stroje na odcinek i NIC się jeszcze nie powtórzyło).

Poza tym serial oceniam na 6. Emocjonujące są zwłaszcza dwa ostatnie odcinki pierwszego sezonu. Teraz jestem przy drugim sezonie. Jak skończę, napiszę tu wrażenia.

caryca84 caryca84 2010-01-07 3

Dobra, chyba drugiego nie skończę. Pierwszy był jeszcze w miarę, ale drugi to już totalne dno. Teraz zmieniłam ocenę na 3. Wtedy dałam 6 chyba dlatego tylko, że akurat nie oglądałam nic dobrego w międzyczasie i byłam zbyt łagodna. No i pierwszy sezon był lepszy. Ten serial to miazga, strasznie infantylny, super głupie dialogi… Może dzieciom do lat 16 się podoba… Jedyny plus to dobre zdjęcia i świetny operator kamery. Poza tym można to określić tak:

"Cycasta laska na szpilkach lata uśmiechnięta wiecznie jak na haju i gada jak dziecko z podstawówki".

halina1 2009-05-22

zaklinacz dusz – kocham ten serial.może ktoś wie jak go pobrać lub kiedy będzie na dvd?

> halina1 o 2009-05-22 01:13 napisał:
> kocham ten serial.może ktoś wie jak go pobrać lub kiedy będzie na dvd?

Leci na foxlife.

marek22 halina1 2009-05-23

Kabel Eins (Niemcy)

Współtworzą