Dwugłowy rekin atakuje 2012

2-Headed Shark Attack

Edukacyjny rejs grupy studentów zamienia się w koszmar, gdy ich statek zostaje zatopiony przez zmutowanego, dwugłowego rekina. Rozbitkowie znajdują schronienie na bezludnym atolu. Nie oznacza to jednak, że ich gehenna dobiegła końca. Niespodziewane powodzie sprawiają, że potwór wznawia swoje krwawe polowanie. Kipiący akcją… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 6 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Carmen Electra
jako Anne Babish
Charlie O'Connell
jako Prof. Babish
Brooke Hogan
jako Kate
Gerald Webb
jako Han
David Gallegos
jako Paul
Geoff Ward
jako Cole
Mercedes Young
jako Liza
Shannan Stewart
jako Lyndsey
Christina Bach
jako Dana
Tihirah Taliaferro
jako Michelle
Lauren Vera
jako Jamie

Fabuła

Edukacyjny rejs grupy studentów zamienia się w koszmar, gdy ich statek zostaje zatopiony przez zmutowanego, dwugłowego rekina. Rozbitkowie znajdują schronienie na bezludnym atolu. Nie oznacza to jednak, że ich gehenna dobiegła końca. Niespodziewane powodzie sprawiają, że potwór wznawia swoje krwawe polowanie. Kipiący akcją thriller z elementami horroru, w którym w głównej roli wystąpiła Carmen Electra. opis dystrybutora

Gatunek
Horror, Sci-Fi, Akcja
Słowa kluczowe
rekin, mutant, rejs, rozbitek zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2012-01-17 (świat)
Wytwórnia
The Asylum
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
88 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 3 powiązane

Komentarze 5

fredaser 2018-07-16 1

Byłem zaintrygowany na tyle pomysłem rekina z dwiema głowami, żeby się skusić i obejrzeć to dzieło. I jest to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem – scenariusz, reżyseria jak i montaż cieniutkie. Aktorstwo z małymi wyjątkami na wyjątkowo niskim poziomie. Ale muszę przyznać, że rekin mi się spodobał, głupi pomysł ale jednak mnie wciągnął. Końcowych kilkanaście minut po prostu tragiczne. Aż się boję co mnie czeka w kolejnych częściach, bo pewnie i tak obejrzę..

Khaosth 2014-08-10 2

Bez polotu, bez humoru, bez klimatu, z kiepskimi atakami i wszelkimi przypadłościami kina klasy Z. Efekty sztuczne, ale cycki naturalne (lecz mało).

JakubWyklety 2013-02-24 1

To nie jest jeden z tych złych filmów, które są tak złe, że przekraczają skalę, pojawiając się z drugiej strony jako arcydzieło.

@JakubWyklety Tak, to jeden z tych filmów…

bodek75 2012-11-29 3

Ale , że o co chodzi ? Nie lubicie rekinów? – Fajne widoki/plaża i dziewczyny całkiem fajne (no może poza Brooke Hogan) i nawet ten rekin dwugłowy/syjamski taki …. krwiożerczy :)
Czasami człowieka coś z nudów wali i obejrzy sobie taki film. Może i aktorstwo jest beznadziejne i trochę to wszystko głupkowate , ale obejrzeć się da.
Końcówka mówiąc delikatnie trochę przegięta. Podobnie jak i całe to dzieło. A skoro obejrzałem do końca bez kimy to "1" nie dam.
Szczególnie nie polecam. Chyba , ze lubicie rekiny … warczące … he he

Współtworzą