Nie ma mocnych 7.7

Ciężko chory Kazimierz Pawlak szuka spadkobiercy. Jedyną nadzieją jest wnuczka Ania.

Zgłoś naruszenie Klip #2

Komentarze 8

pajki_filmaniak 9

najlepsze polskie hity każdy zna w każde święta można zobaczyć widziałem wiele razy i zobaczę nie raz

Jana 7

na Chęcińskiego nie ma mocnych! – „Trylogia” Chęcińskiego to doskonałe komedie, a powiedzonka bohaterów bawią widza również dzisiaj po wielu latach. O ile 1 i nawet 2 część tej „trylogii” jest świetna 3 – „Kochaj albo rzuć” to już nie to! Kolejny dowód na to, że kontynuacje bywają już nie najlepsze, niestety!

Zobacz wszystkie 3 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
pablo75 Jana 8

Mimo wszystko zawsze będziemy oglądać tą trylogię z uśmiechem od ucha do ucha-zgadzamy się chyba tutaj? Nikt jeszcze po tylu latach nie nakręcił w Polsce lepszych komedii,to jest oczywiście tylko moje zdanie :))

Jana Jana 7

> pablo75 o 2010-05-09 11:41 napisał:
> Mimo wszystko zawsze będziemy oglądać tą trylogię z uśmiechem od ucha do
> ucha-zgadzamy się chyba tutaj? Nikt jeszcze po tylu latach nie nakręcił w Polsce
> lepszych komedii,to jest oczywiście tylko moje zdanie :))

Uwielbiam tę „trylogię” (nawet 3 najsłabszą część!). Są filmy, do których chętnie co jakiś czas się powraca… Byle bez przesady! Jeśli rodzima telewizja po raz setny „katuje” widza w nie zbyt odległym odstępie czasowym nawet ulubionym filmem, wszystko może obrzydzić! Jak to mówią: „z miłości można zagłaskać kota na śmierć”! Podobnie rzecz się ma z powtórkami. Jedyny sposób – po prostu odpuszczać sobie kolejne powtórki:)!
Oglądalam już go nie wiem ile razy… i jeszcze mi się nie znudził. Niezmiennie mnie śmieszy:)!

pablo75 Jana 8

Z tymi powtórkami to prawda,ale ja w telewizji nie lubię oglądać filmów,które mam na płytach. Włączam sobie film jaki chcę i kiedy chcę-mam taką moją prywatną telewizję ;))

Czechu 10

No i jak w tytule – NIE MA MOCNYCH na ten film, za każdym razem wydaje się coraz lepszy. Kultowa komedia jak dla mnie i zdecydowane 10/10, że już takich filmów nie robią :(

dannyXXX Czechu 9

nic odjąć nic ująć;)

Jankes Czechu 10

10/10 druga część, ale ani odrobinę nie gorsza od pierwszej. Zawsze się super bawię oglądając Karguli i Pawlaków. POLECAM.