Żniwa 2011

Stadt Land Fluss
Film

Marko właśnie zaczął praktyki na farmie gdzieś pomiędzy Berlinem a granicą z Polską. Nie wie jeszcze, czy na pewno chce z tym wiązać swoją przyszłość. Poza pracą nie ma wielu znajomych, a i na farmie uważany jest za samotnika. Zaprzyjaźnia się jedynie z Jacobem, innym praktykantem, z którym pracuje przy transporcie zboża… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Lukas Steltner
jako Marco
Steven Baade
jako Uczeń
Florian Born
jako Uczeń
Eric Fechner
jako Uczeń
Christian Hahn
jako Uczeń
Charlina Ingold
jako Uczennica
Jan Jendruschewitz
jako Uczeń
Felix Kaminski
jako Uczeń
Simon Kirmeier
jako Uczeń
Katharina Körner
jako Uczennica

Marko właśnie zaczął praktyki na farmie gdzieś pomiędzy Berlinem a granicą z Polską. Nie wie jeszcze, czy na pewno chce z tym wiązać swoją przyszłość. Poza pracą nie ma wielu znajomych, a i na farmie uważany jest za samotnika. Zaprzyjaźnia się jedynie z Jacobem, innym praktykantem, z którym pracuje przy transporcie zboża i cieląt. Na jeden dzień Marko i Jacob jadą do Berlina. Po tej przygodzie wszystko się zmienia. Sami są zdziwieni tym, że chcą pokazać światu swoje uczucie. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2012-08-24 (kino), 2011-02-16 (świat), 2012-09-04 (dvd)
Dystrybutor
Tongariro Releasing
Wytwórnia
Salzgeber & Company Medien
Kraj produkcji
Niemcy
Inne tytuły
Harvest (tytuł międzynarodowy)
Czas trwania
84 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Squall37

Obejrzałem już dwa razy :) To będzie najlepszy film Tongariro w pl kinach (widziałem wszystkie tytuły z logo T. i śmiem twierdzić, że "Żniwa" są lepsze zarówno od bardzo dobrego "Piękna" Hermanusa, jak i rewelacyjnego "Zabiłem moją matkę" Dolana). Wróżę obecność tego filmu w wielu podsumowaniach, topach 2012. Teraz pozostaje tylko czekać na dzieło nr dwa pana Cantu.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

2
Victor
12 pkt.
3
jacks
10 pkt.
4
Squall37
10 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…