Dick i Jane: Niezły ubaw 2005

Fun with Dick and Jane

Dick i Jane są kochającym się małżeństwem od wielu lat. Nadchodzi dzień, gdy oboje zostają zwolnieni z pracy. Jane zwolniła się na życzenie Dicka, zanim ten dowiedział się, że firma w której pracuje... splajtowała. Oboje nie przejmują się tym zbytnio. Mijają kolejne tygodnie, a państwo Harper, by mieć z czego żyć… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,
Jim Carrey
jako Dick Harper
Téa Leoni
jako Jane Harper
Alec Baldwin
jako Jack McCallister
Richard Jenkins
jako Frank Boscombe
Angie Harmon
jako Veronica Cleeman
Richard Burgi
jako Joe Cleeman
Carlos Jacott
jako Oz Peterson
Aaron Michael Drozin
jako Billy Harper
Gloria Garayua
jako Blanca
Michelle Arthur
jako Sekretarka Dicka
Stacey Travis
jako Recepcjonistka Jacka

Dick i Jane są kochającym się małżeństwem od wielu lat. Nadchodzi dzień, gdy oboje zostają zwolnieni z pracy. Jane zwolniła się na życzenie Dicka, zanim ten dowiedział się, że firma w której pracuje... splajtowała. Oboje nie przejmują się tym zbytnio. Mijają kolejne tygodnie, a państwo Harper, by mieć z czego żyć zaczynają sprzedawać cały swój dorobek. Dick i Jane nie mogą się pogodzić ze swoją sytuacją finansową, oraz z tym że ich majątek i życie leży w gruzach. Pewnego wieczoru Dick wpada na pomysł - by odzyskać swoje cenne ciężko nabyte przedmioty, zamierza zacząć podkradać coś sąsiadom. Z początku skromnie a z czasem coraz bardziej pazernie. Oboje tak strasznie się w tym pogrążyli, że planują... napad na bank. Cała ta kryminalna historyjka państwa Harper nie jest pozbawiona zabawnych i absurdalnych scen w tym całym "przestępczym imperium"... Anonimowy

Gatunek
Komedia, Kryminał
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2006-02-03 (kino), 2005-12-21 (świat), 2006-08-28 (dvd)
Dystrybutor
UIP - United International Pictures
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
90 minut
Budżet
100 000 000 USD
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 7
ana481516 6

6,5/10; Carey nie taki wariat,. za to Leoni – no no, kto by pomyślał. Lekki i przyjemny, gdzieś tam taki mały morał się nawet pojawił.

Khaosth 7

Po co ten "fun" w tytule? Owszem – temat bankructwa i przekrętów finansowych potraktowano szarżą i slapstickiem, ale tak zupełnie beztrosko to też nie jest.

Odi 7

7/10 – Według mnie komedia dosyć dobra. Ciekawie rozwinięta historia, dobre aktorstwo, miła atmosfera. Nie wiem co "wielcy krytycy" wytykają tej produkcji. Dla mnie to przednia rozrywka. Na tle powstających ostatnio NUDNYCH komedii, ta wypada bardzo dobrze. 7/10 mówi samo za siebie. Duży minus tylko za to, że to remake, ale dość udany.

Novqa 9

9/10 – miała być komedia i wg mnie jest bardzo dobra komedia,w której można się nieźle naśmiać, mi się podobało ;p

PaaBaa 7

Tak jak w tytule – niezły ubaw! – Ja osobiście bawiłem się na filmie całkiem nieźle.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
144 pkt.
2
jacks
134 pkt.
3
nmi
29 pkt.
4
fredaser
24 pkt.
5
Anonimowy
19 pkt.
6
Mierzwiak
17 pkt.
7
Czejen71
6 pkt.
8
Trophy
5 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…