Ośmiornica 3 1987

La piovra 3
Mini serial

Komisarz Corrado Cattani po rodzinnej tragedii w klasztorze franciszkanów powoli odzyskuje równowagę psychiczną i fizyczną. Niedługo później odwiedza go agent FBI który prosi go o pomoc w ujęciu międzynarodowego handlarza bronią. Interwencja Cattaniego nie przynosi skutku i do tego gangster wraz ze swym wspólnikiem… zobacz więcej

Sezony
Lata

Komisarz Corrado Cattani po rodzinnej tragedii w klasztorze franciszkanów powoli odzyskuje równowagę psychiczną i fizyczną. Niedługo później odwiedza go agent FBI który prosi go o pomoc w ujęciu międzynarodowego handlarza bronią. Interwencja Cattaniego nie przynosi skutku i do tego gangster wraz ze swym wspólnikiem organizuje porwanie córki bankiera Grety. Tym razem dzięki pomocy Cattaniego udaje się odnaleźć i uratować dziewczynkę, przy okazji poznaje on rodzinę bankiera. Komisarz zakochuje się w córce bankiera Giuli. HOSAN

Gatunek
Dramat, Kryminał, Romans, Thriller
Słowa kluczowe
morderstwo, śledztwo, mafia, komisarz
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
Austria, Francja, Włochy, RFN
Inne tytuły
Allein gegen die Mafia 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
pablo75 8

8/10 – Dalszy ciąg serialu,który gromadził przed telewizorami rzesze widzów. Jeden z najlepszych seriali opowiadających o włoskiej mafii.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
HOSAN
26 pkt.
2
Aladyn
12 pkt.
3
Czechu
8 pkt.
4
ZSGifMan
7 pkt.
5
k4c5er
2 pkt.
6
pablo75
2 pkt.
7
leprechan
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…