Chirurgiczna precyzja 2012

Excision

Siedemnastoletnia Pauline (AnnaLynne McCord) jest zamknięta w sobie i nie ma przyjaciół. Rówieśnicy śmieją się z jej wyglądu, nauczyciele nie mogą do niej dotrzeć, a matka (Traci Lords) ciągle narzeka na jej zachowanie. Dziewczyna czuje się całkowicie odrzucona i wyobcowana. Obsesyjnie marzy o byciu chirurgiem, a także o… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 7 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

AnnaLynne McCord
jako Pauline
Traci Lords
jako Phylis
Ariel Winter
jako Grace
Roger Bart
jako Bob
Jeremy Sumpter
jako Adam
John Waters
jako Willianm
Malcolm McDowell
jako Pan Cooper
Marlee Matlin
jako Amber
Matthew Gray Gubler
jako Pan Claybaugh
Ray Wise
jako Campbell
Molly McCook
jako Natalie
Natalie Dreyfuss
jako Abigail

Fabuła

Siedemnastoletnia Pauline (AnnaLynne McCord) jest zamknięta w sobie i nie ma przyjaciół. Rówieśnicy śmieją się z jej wyglądu, nauczyciele nie mogą do niej dotrzeć, a matka (Traci Lords) ciągle narzeka na jej zachowanie. Dziewczyna czuje się całkowicie odrzucona i wyobcowana. Obsesyjnie marzy o byciu chirurgiem, a także o ocaleniu swojej chorej na mukowiscydozę siostry (Ariel Winter). W jej chorym umyśle rodzą się jednak przerażające fantazje, które – co gorsza – zaczyna wcielać w życie. opis dystrybutora

Gatunek
Horror

Szczegóły

Premiera
2012-01-21 (świat)
Wytwórnia
BXR Productions
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
81 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

Siwy1984 2015-03-04 3

Zadziwiają mnie niektóre zachwyty tą produkcją , przez większość czasu nic się nie dzieje po za jakimiś dyskusjami o opryszczce itp..Nuda!

con_desiros 2014-02-10 4

Dostateczny! – Dziewczyna chce być Adamem Słodowym ? Czyli chce coś zrobić z niczego ? …a tak na serio to ma nierówno pod sufitem i tyle ! Film dosyć oryginalny ,może być !

Matejsoner11 2012-11-12

7,5/10 – Świetnie zmiksowany oniryczny, krwawy horror z idealnie wyważoną czarną komedią. Ale z góry uprzedzam: trzeba mieć specyficzne poczucie humoru, żeby film Batesa się spodobał. Po seansie przyszło mi do głowy: Wes Anderson na sterydach. Finał miażdży.

Współtworzą