To 7.0

Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.

Zgłoś naruszenie Teaser #1

Komentarze 11

dawciobiel 2018-01-15

Film kiepski. Długi, mało straszny, nie trzymający w napięciu – pamiętacie film Szczęki? Tam rekin był pokazany dosłownie przez sekundy na przestrzeni całego filmu, a napiecie utrzymywalo się bardzo długo. Tutaj fragmenty "straszne" są to dość częste ale są bardzo krótkie. Co do efektów specjalnych nie mam zastrzeżeń aczkolwiek film wygląda na raczej niskobudżetowy. Gra aktorska – tutaj nie mam zastrzeżeń na tym polu jest OK. W skrócie: nie polecam.

i_darek1x 2018-01-13 6

Nawet zostałem zaskoczony ?Film okazał się dosyć interesujący ,efekty też efektowne …Ogólnie dobrze się ogląda i pozostaje czekać na kontynuację ;)

ferhin2 2017-12-30 8

bardziej mi się "nie podobał" stary klaun – był lepszy, kilkakrotnie niepotrzebne słabe CGI, poza tym całkiem dobre odświeżenie powieści.

rudeez 2017-10-07 6

nieracjonalnego nie-uciekania przed strachami nie jestem w stanie przeskoczyć : D richie i beverly robią robotę

dragoon1984 2017-09-29 10

Kobieta, która w swoich recenzjach najczęściej używa słowa "to", tym razem mogła sobie pofolgować hihihi – no offence :P