Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Phil Lord |
8,0
|
|
Christopher Miller |
8,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Michael Bacall |
7,0
|
|
Rodney Rothman |
7,0
|
|
Oren Uziel | ||
Jonah Hill
(historia)
|
6,4
|
|
Sheila Waldron
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jonah Hill
producent
|
6,4
|
|
Neal H. Moritz
producent
|
6,0
|
|
Channing Tatum
producent
|
6,7
|
|
Will Allegra
współproducent
|
||
Brian Bell
producent wykonawczy
|
||
Tania Landau
producent wykonawczy
|
||
Brian Bell
kierownik produkcji
|
||
Frank Murray
nadzorca produkcji
|
||
Nadia Paine
nadzorca produkcji (Portoryko)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jonah Hill
Schmidt
|
6,4
|
|
Channing Tatum
Jenko
|
6,7
|
|
Peter Stormare
Duch
|
7,6
|
|
Wyatt Russell
Zook
|
||
Amber Stevens West
Maya
|
7,0
|
|
Jillian Bell
Mercedes
|
3,0
|
|
Ice Cube
Kpt. Dickson
|
6,8
|
|
Keith Lucas
Keith Yang
|
6,0
|
|
Kenneth Lucas
Kenny Yang
|
6,0
|
|
Nick Offerman
Hardy
|
6,0
|
|
Jimmy Tatro
Rooster
|
6,0
|
|
Caroline Aaron
Annie Schmidt
|
||
Craig Roberts
Spencer
|
||
Marc Evan Jackson
Dr Murphy
|
5,0
|
|
Joe Chrest
David Schmidt
|
6,0
|
|
Eddie J. Fernandez
Mężczyzna z blizną
|
7,0
|
|
Rye Rye
Jr. Jr.
|
||
Johnny Pemberton
Delroy
|
||
Stanley Wong
Roman
|
||
Dax Flame
Zack
|
5,0
|
|
Diplo
DJ na przerwie wiosennej
|
||
Tyler Forrest
Dzieciak wyglądający na zjaranego
|
||
John Bostic
Internetowy profesor
|
||
Richard Grieco
Dennis Booker
|
||
Dustin Nguyen
Wietnamski Jezus
|
7,0
|
|
Dave Franco |
7,1
|
|
Sal Longobardo
Patrick Owen
|
6,0
|
|
Rob Riggle
Pan Walters
|
7,0
|
|
Ashlyn McEvers
Student z przerwy wiosennej
|
||
Libby Blanton
Beach Babe
|
||
John L. Armijo
Dzielnicowy
|
||
Kate Adair
Studentka
|
||
Katrina Despain
Dziewczyna w łazience
|
||
Don Yesso
Trener
|
||
Anthony Ramsey
Student z przerwy wiosennej
|
6,0
|
|
Matt Jones
Student
|
||
Elton LeBlanc
Dominujący rodzic / Kibic futbolu
|
||
Eddie Perez
Bibliotekarz
|
||
Toby Nichols
Dzieciak z okolicy
|
||
Oscar Gale
Tatuażysta
|
6,0
|
|
Cynthia LeBlanc
Dominujący rodzic / Kibic futbolu
|
||
Donald Elise Watkins
Gracz
|
||
Janeline Hayes
Lady J, recytatorka
|
||
Blas Sien Diaz
Meksykanin
|
||
Kurt Krause | ||
Jesse Yarborough
Sekretarka w kampusie
|
||
Philippe Radelet
Portier w klubie nocnym
|
||
Michael Wozniak
Grający trener
|
||
Toby Holguin
Wąsacz
|
||
Joseph Uzzell
Tata
|
||
Gary Hardt
Gangster z łańcuchem
|
||
Jesse Moore
Asystent trenera
|
||
Eric Berris
Student
|
||
Lisa Raziano
Kibic futbolu
|
||
Jeff Sanders
Sędzia
|
||
Ian Hoch
Facet
|
||
Ahmed Zakzouk
Detektyw
|
||
Rebecca Collins
Studentka
|
||
Angela Ramsey
Studentka przerwy wiosennej
|
||
Carl Singleton
Ochroniarz w kampusie
|
||
Quintin McKemie II
Nagus
|
||
Sarah Boyle
Cheerleaderka
|
||
Shakeya Connor
Studentka
|
||
Michael Dendy
Gruby student
|
||
Daniel Barrach
Braterski brat
|
||
Harry Frazier V
Raptus
|
||
Melissa Cox
Dziewczyna w łazience Jenko
|
||
Meade Kincke
Grający student
|
||
Rachel Acuna
Matka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ramiro 'Ramir' Delgado Ruiz
Student w aucie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stefan Solea
Tatuażysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Barry Peterson
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Kurt Grossi
(główna pomoc techniczna)
|
||
Eric Gearity
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Mike 'Chewie' Pappas
(pomoc techniczna)
|
||
Jesse Beaird
(pomoc techniczna)
|
||
Phil Pastuhov
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Mothersbaugh | ||
Kostiumy | Ocena | |
Leesa Evans | ||
Logan Howcott | ||
Montaż | Ocena | |
David Rennie |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
James T. Sale
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Dennis Liddiard
nadzorca charakteryzacji
|
||
Susan Buffington
główny stylista
|
||
Debra Denson
charakteryzator osobisty: Ice Cube
|
||
Nikki I Brown
charakteryzator
|
||
Karri Farris
charakteryzator
|
||
LeDiedra Richard-Baldwin
charakteryzator
|
||
Kellie Robinson
charakteryzator
|
||
Annabelle MacNeal
charakteryzator
|
||
Marcos Gonzales
fryzjer (asystent)
|
||
Adam Gaeta
fryzjer
|
||
Emily Burka
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Steve Saklad
scenograf
|
8,0
|
|
Scott Plauche
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Tracey A. Doyle
dekorator wnętrz
|
||
Carlos 'Carly' Antunez
rekwizytor
|
||
Marc Baird
scenopis obrazkowy
|
||
Charles Bodenheimer
malarz
|
||
Edward J. Borasch Jr.
główny rekwizytor
|
||
William Burck
stolarz
|
||
Saul Cruthirds
malarz
|
||
Oscar A. Colom Cruz
rekwizytor
|
||
Spencer Davison
projektant wnętrz
|
||
Jeff Errico
scenopis obrazkowy
|
||
Brigitte Faucheaux
projektant graficzny
|
||
Jaime Fernández
rekwizytor
|
||
Paul Giglione
malarz
|
||
Daniel E. Kiker
malarz
|
||
Nicole Reed LeFevre
projektant wnętrz
|
||
Andrew H. Lewis
malarz
|
||
Luis López-Baquero
projektant wnętrz
|
||
John Sanchez
rekwizytor
|
||
Brandon Smith
projektant graficzny
|
||
Anthony Syracuse
koordynator konstrukcji
|
||
Brian A. Waits
projektant wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Wyman
mikser
|
6,0
|
|
Kier Lehman
nadzorca muzyki
|
||
Richard L. Anderson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jimmy 'Coach' Armstrong
mikrofoniarz
|
||
Scott Cannizzaro
mikser postsynchronu
|
||
Russell Farmarco
montaż dialogów
|
||
Jamie Hardt
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Thomas Jones
montaż dialogów
|
||
Howard London
mikser postsynchronu
|
||
Sarah Monat
imitator dźwięku
|
||
James Morioka
nadzorca imitacji
|
||
Jamey Osborne
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Geoffrey G. Rubay
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Curt Schulkey
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Matthew E. Taylor
montaż dialogów
|
||
John St. Denis
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Billy Theriot
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Lawrence Decker
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Matt Kutcher
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jeff Miller
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Robert Benavidez
technik
|
||
Michelle Dickson
technik
|
7,0
|
|
Skylar Gorrell
technik
|
||
Mik Kastner
technik
|
||
Jennifer Picard
technik
|
||
Monica Reilly
pirotechnik
|
||
Wayne Rowe
technik
|
||
Jeff Warren
technik
|
||
Kyle A. Wasserman
technik
|
||
Tom Wiseman
technik
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nicole Abellera
dobór obsady
|
||
Jeanne McCarthy
dobór obsady
|
||
Edwin Rivera
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ray McIntyre Jr.
nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa)
|
||
G.A. Aguilar
koordynator kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Burden
koordynator kaskaderów (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Airon Armstrong
kaskader dublujący: Channing Tatum (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Bernecker
Peter Stormare / kaskader dublujący: Channing Tatum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gianni Biasetti Sr.
kaskader
|
||
Gianni Biasetti Sr.
kaskader dublujący: Jonah Hill (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael T. Brady
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jessika Brodosi
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chelsea Bruland
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Bryant
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alvin Chon
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Matt Cipro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ned Corrigan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liam Day
kaskader dublujący: Wyatt Russell (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Donno
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Endoso
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Christopher M. Fanguy
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Fierro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aja Frary
kaskader
|
||
Jeff Galpin
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Walter Garcia
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jenn A. Harris
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Henry
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zac Henry
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zac Henry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toby Holguin
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Jamorski
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie J. Fernandez Jr.
kaskader
|
||
Antal Kalik
kaskader dublujący: Channing Tatum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josh Lakatos
kaskader
|
||
Rose Leiker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jake Lombard
układacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlos Lopez
kaskader dublujący: Jimmy Tatro (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Matthews
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Mueller
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Anthony Nespoli
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shannon Nicole
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan B. Norris
kaskader
|
||
Joette Nichole Orman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlie Picerni
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
George Quinones
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Reid
kaskader dublujący: Wyatt Russell (niewymieniony w czołówce)
|
||
Meredith Richardson
kaskader dublujący: Jillian Bell (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Robertson
kaskader dublujący: Ice Cube (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric R Salas
kaskader
|
||
Preston Schrag
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen W. Schriver
kaskader dublujący: Jonah Hill (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Stratemeier
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Vo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Waterman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James M. Cox
oświetlenie
|
||
Jason Ellson
operator steadicam
|
||
Petr Hlinomaz
operator kamery
|
7,0
|
|
Brian T. Pitts
operator kamery
|
||
Joel K. Berger
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lee Pierce
dodatkowy dobór obsady
|
||
James Armstrong
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Airon Armstrong
kaskader
|
||
James Armstrong
kaskader
|
||
Nicoye Banks
kaskader
|
6,0
|
|
John Bernecker
kaskader
|
||
Gianni Biasetti Jr.
kaskader
|
||
Richard L. Blackwell
kaskader
|
||
Chris Cenatiempo
kaskader
|
||
Tad Griffith
kaskader
|
6,0
|
|
Kurt Grossi
kaskader
|
||
Raion Hill
kaskader
|
||
Antal Kalik
kaskader
|
||
Carlos Lopez
kaskader
|
||
Chris Palermo
kaskader
|
6,0
|
|
Conrad E. Palmisano
kaskader
|
||
Christopher Place
kaskader
|
||
Dave Pope
kaskader
|
||
Stephen A. Pope
koordynator kaskaderów
|
||
Kevin Reid
kaskader
|
||
Meredith Richardson
kaskader
|
||
J.C. Robaina
kaskader
|
||
Ryan Robertson
kaskader
|
||
Brian H. Rossitto
kaskader
|
||
Jeremy Sample
kaskader
|
||
Stephen W. Schriver
kaskader
|
||
Adam Wood
kaskader
|
||
Danny Wynands
kaskader
|
6,0
|
|
Raul Alcocer
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ted Barba
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stanton Barrett
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hunter Baxley
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Brockton
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jill Brown
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay Caputo
układacz (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clay Cullen
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Dengel
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mickey Facchinello
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie J. Fernandez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Lex D. Geddings
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Travis Gomez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lydia Hand
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Regis Harrington
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael B. Johnson
kaskader dublujący: Jonah Hill (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick Kearns
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elton LeBlanc
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Deven MacNair
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Moss
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vanessa Motta
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Palermo
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Conrad E. Palmisano
kaskader dublujący: Peter Stormare (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eddie Perez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Schmidt
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Daniel C. Gold
operator kamery
|
Pozostałe
Proszę czekać…