Arlington Road 1999

Thriller opowiadający historię profesora uniwersytetu, Michaela Faradaya (Jeff Bridges), którego żona ginie w zamachu terrorystycznym. Od tego czasu główny bohater obsesyjnie poszukuje terrorystów w każdym środowisku. Gdy pewnego dnia ratuje życie syna sąsiadów, odkrywa, że mają oni dużo więcej tajemnic, niż przeciętni… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Jeff Bridges
jako Michael Faraday
Tim Robbins
jako Oliver Lang
Joan Cusack
jako Cheryl Lang
Hope Davis
jako Brooke Wolfe
Robert Gossett
jako Agent FBI Whit Carver
Mason Gamble
jako Brady Lang
Spencer Treat Clark
jako Grant Faraday

Thriller opowiadający historię profesora uniwersytetu, Michaela Faradaya (Jeff Bridges), którego żona ginie w zamachu terrorystycznym. Od tego czasu główny bohater obsesyjnie poszukuje terrorystów w każdym środowisku. Gdy pewnego dnia ratuje życie syna sąsiadów, odkrywa, że mają oni dużo więcej tajemnic, niż przeciętni mieszkańcy Arlington Road. Wiedziony przeczuciem, rozpoczyna śledztwo, które trzyma w napięciu aż do zaskakującego finału. Czy Michael traci kontakt z rzeczywistością, czy jego sąsiedzi naprawdę są członkami niezwykle groźnej organizacji terrorystycznej? opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Thriller, Akcja
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
1999-03-19 (świat), 2000-12-07 (dvd)
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Arlington Rd.
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
117 minut
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
jacks 9

9/10 – Rewelacja. Nie wiem jakim cudem nie widziałem wcześniej tego filmu. Polecam wszystkim. Znakomite role Robbinsa i Bridgesa. Nie można się nudzić.

Magic jacks 7

Faktycznie film bardzo dobry ze znakomitymi rolami Robbinsa i Bridgesa godny jet polecenia. Wg mnie nie jest na tyle rewelacyjny aby zasłużył na ocenę 9 ja daję 7/10.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
kaskader
46 pkt.
2
A_Biel
31 pkt.
3
Spinnaker
27 pkt.
4
jacks
23 pkt.
5
Asia
12 pkt.
6
agata
4 pkt.
7
MrWirus
2 pkt.
8
Animek84
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…