Hacjenda La Tormenta 2005-

La tormenta

Obsada Zobacz pełną obsadę

Natalia Streignard
jako María Teresa Montilla
Christian Meier
jako Santos Torrealba
Natasha Klauss
jako Isabela Montilla
Marcelo Buquet
jako Simón Guerrero
Aura Cristina Geithner
jako Bernarda Ayala
Eileen Abad
jako Valentina Ayala
Juan Pablo Shuk
jako Ojciec Damián
Cristina Lilley
jako Edelmira Guerrero
María Cristina Gálvez
jako Remedios de Camacho
Iván Rodríguez
jako Sipriano Camacho
Alejandro Buenaventura
jako Ernesto Montilla
Rosemary Bohórquez
jako Dalilah Gema

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Romans, Dramat, Thriller

Szczegóły

Premiera
2005-09-19 (świat)
Wytwórnia
RTI Televisión
Telemundo Studios
Kraj produkcji
Kolumbia, USA
Czas trwania
odc.: 45 minut

Recenzje

W recenzji specjalny nacisk położyłem na obsadę, muzykę i ogólną fabułę. 10
  • 2008-08-28
  • napisana przez
  • zobacz wszystkie moje recenzje

"Hacjenda La Tormenta" przez wielu jest "linczowana" z powodu długiej ilości odcinków. Jednak nawet 216 epizodów nie przeszkadza w rozkoszowaniu się każdym odcinkiem, który obfituje w akcje i wiele innych przyjemnych dla oka scen. Producent Hugo León Ferrer znany z wielu rewelacyjnych produkcji takich jak "Gorzka zemsta", "Kobieta w lustrze" czy "Miłość na sprzedaż" kolejny raz udowodnił, że potrafi robić wspaniałe telenowele. Chociaż pomysł przedłużenia telenoweli o kilkadziesiąt odcinków nie był mistrzowskim posunięciem.

Protagoniści zostali nie bez powodu wybrani. Piękna Natalia Streignard świetnie spisała się w roli Marii Teresy Montilli, która przechodzi metamorfozę z miastowej kobiety sukcesu do prostej właścicielki najlepszej hacjendy w regionie. Z kolei znany przede wszystkim z Peru, Christian Meier zaangażowany do projektu Kolumbijskiej wytwórni Telemundo spisał się na medal wcielając się w wiejskiego zarządcę i łamacza damskich serc. Natasha Klauss znana z odgrywania dobrych ról, tym razem przyjęła rolę demonicznej Isabeli Montilli i kolejnym razem pokazała, że jest wybitną aktorką.

Historia "La tormenty" od początku była owiana tajemnicą co dodawało lekkiego dreszczyku emocji, gdy poszczególne elementy zostawały odkrywane, lub toczyła się o nią batalia przez Edelmirę i Simona Guerrerów wraz z panienką Montillą i Santosem.

Rewelacyjna muzyka dobrana do poszczególnych scen jest wspaniałym dodatkiem, który wzmacnia akcję, lepiej ukazuje sceny miłosne, albo podtrzymuje napięcie, którego nie brakuje w telenoweli. Jak najbardziej polecam telenowelę wszystkim fanom tego gatunku, bo na pewno coś im się spodoba.

4 z 8 osób uznało tę recenzję za pomocną.
Czy ta recenzja była pomocna? Tak Nie

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Współtworzą