Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Chip Signore
(asystent)
|
||
Zach Hunt
(asystent)
|
||
Blake West
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Larry Bishop | ||
Scenariusz | Ocena | |
Larry Bishop | ||
Producenci | Ocena | |
Larry Bishop
producent
|
||
Michael Steinberg
producent
|
||
Shana Stein
producent
|
||
Lisa Womble
producent (asystent)
|
||
Laura Cayouette
współproducent
|
6,0
|
|
Todd King
współproducent
|
||
Quentin Tarantino
producent wykonawczy
|
8,3
|
|
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Brigitte Mueller
kierownik produkcji
|
||
Christopher H. Warner
koordynator produkcji
|
||
Matthew Stein
współproducent wykonawczy
|
||
Alix Taylor
współproducent wykonawczy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Larry Bishop
Pistolero
|
||
Dennis Hopper
Eddie "Scratch" Zero
|
7,4
|
|
Michael Madsen
Dżentelmen
|
7,3
|
|
Vinnie Jones
Skrzydlaty Billy
|
7,4
|
|
Eric Balfour
Comanche
|
||
Kanin Howell
Opium
|
||
Michael Beach
Goody Two-Shoes
|
||
Cassandra Hepburn
Egzotyczna piękność / Lana / Stara dziewczyna Pistolero
|
||
Leonor Varela
Nada
|
||
Laura Cayouette
Dani
|
6,0
|
|
Julia Jones
Cherokee Kisum
|
||
Francesco Quinn
Machete
|
||
Allison McAtee
Szwedka
|
4,0
|
|
David Grieco
Dr Cement
|
||
Theresa Alexandria
Carmen
|
||
Claudia Salinas
Angelina
|
||
Dean Delray
Apeshit
|
||
Michael Macecsko
Shyster
|
||
Tracy Phillips
Yvonne
|
||
David Carradine
Szatan
|
7,2
|
|
Steve McCammon
Bob, bezdomny
|
||
Alyson Sullivan
Gigi
|
||
Maja Mandžuka
Danka
|
7,0
|
|
Sanja Banic
Dziewczyna przy ognisku na kempingu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nygell
Rowerzysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ivonne Oquendo
Dziewczyna przy ognisku na kempingu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diana Prince
Kelnerka topless (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natasha Yi
Jucinda (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cristos
Speed
|
||
Andrea Fellers
Echo
|
||
Terry Fradet
Holy Smoke
|
||
Bonnie Aarons
Sędzina walk w błocie
|
||
Lee Alfred
Joint
|
||
Austin Galuppo
Sonny
|
||
Pete Randall
Św. Luis
|
||
Jennifer Drake
Lesbijka na motorze
|
||
Vincent Rivera
Facet z laboratorium
|
||
Mary Castro
Zapaśniczka walk w błocie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shanna Olson
Kelnerka podczas walk w błocie (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Powledge
Lider gangu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amber Hay
Flower (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nixon Suicide
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Swift
Kelnerka oglądająca walki w błocie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diana Terranova
Skażona diablica (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Scott Kevan |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Daniele Luppi | ||
Kostiumy | Ocena | |
Ariyela Wald-Cohain | ||
Barbara Scott
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Blake West | ||
William Yeh | ||
Michael Spirytus
(asystent)
|
||
Glenn Garland
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Vicki Vacca
charakteryzator (asystent)
|
||
Vicki Vacca
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tim Grimes
scenograf
|
||
Jade Healy
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Dana MacDuff
główny rekwizytor
|
||
Donn Markel
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Stacey A. Washer
mikrofoniarz
|
||
Michael Keller
mikser ponownego nagrania
|
||
Margit Pfeiffer
montaż dialogów
|
||
Josh McHugh
montaż imitacji
|
||
Jason Ruder
montaż muzyki
|
||
H. Anton Riehl
montaż muzyki
|
||
Mary Ramos
nadzorca muzyki
|
||
Ron Bedrosian
mikser postsynchronu
|
||
Harry Cohen
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Patrick Cyccone Jr.
mikser ponownego nagrania
|
||
Shelly Flores
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
Nerses Gezalyan
mikser
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Ann Scibelli
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Branden Spencer
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Hermann Thumann
montaż imitacji
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ken Tarallo
efekty specjalne
|
||
Lou Carlucci
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
John C. Carlucci
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jenny Jue
dobór obsady
|
||
Johanna Ray
dobór obsady
|
||
Jimmy N. Roberts
koordynator kaskaderów
|
||
Gary Guercio
kaskader
|
||
Toby Holguin
kaskader
|
||
Clarke Coleman
kaskader
|
||
Tom McComas
kaskader
|
||
Ray Siegle
kaskader
|
||
Scott Workman
kaskader
|
8,0
|
|
Eddie Perez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Buddy Joe Hooker
kaskader
|
||
Jeff Dashnaw
koordynator kaskaderów
|
||
Matt Baker
kaskader
|
6,0
|
|
Mark Chadwick
kaskader
|
||
Jeff Dashnaw
kaskader
|
||
Clay Donahue Fontenot
kaskader
|
6,0
|
|
Jim Holley
kaskader
|
||
Kanin Howell
kaskader
|
||
Henry Kingi
kaskader
|
||
Paul M. Lane
kaskader
|
||
Eddie Mulder
kaskader
|
||
Chris Palermo
kaskader
|
6,0
|
|
Monte Rex Perlin
kaskader
|
||
David Powledge
kaskader
|
||
Erik Rondell
kaskader
|
||
Mark Behar
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vincent Rivera
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Trees
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jay W. Yowler
oświetlenie
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…